Reklama

Pánské punčocháče

333 (Ne, 21. 5. 2017 - 16:05)

pod punčocháče je nejlepší nic, když tak přes ně tanga, pak drží na svém místě

fan (Ne, 7. 5. 2017 - 16:05)

Ja mam pansky body string. Punčochače mam pod body a bez jinyho pradla

Jarek (So, 6. 5. 2017 - 17:05)

Zkoušel jsi samodržky,...Já osobně žádné pánské body nemám, ale když si jej někdy vezme manželka, tak je má samozřejmě přes silonky a už si nebere pod silonky kalhotky. Punčocháče na body, to by nevypadalo dobře. Stejně tek nepoužívá spodní prádlo ani pod silonky, které mají sed v podobě krajkových kalhotek, to by pak ztrácelo smysl takové silonky vůbec vyrábět.

Ben (So, 6. 5. 2017 - 10:05)

Chlapi dáváte si bodyko...Zkoušel jsi samodržky, myslím že k body budou super a body přes punčocháče taky nemá chybu je to dost sexy

Bit (So, 6. 5. 2017 - 05:05)

Taky je nosím ,není na tom...Na to si určitě počkám; vrátím se do mladých let.

Alex (Pá, 5. 5. 2017 - 22:05)

Chlapi dáváte si bodyko přes nebo pod pončocháče ? přítel chce abych to nosil přes, že se to tak nosí .
Děkuji za odpověď

Karboš (St, 3. 5. 2017 - 13:05)

Ja som rada, že v zime...Taky je nosím ,není na tom nic špatného.Ještě 200 let a bude to zase normální pánský oděv :-)

Dáša (St, 3. 5. 2017 - 10:05)

Ja som rada, že v zime môjho muža dostanem aspoň do klasických telových siloniek. A aj s nimi má problém, takže si neviem predstaviť, že by súhlasil s niečím iným.

Petr (St, 3. 5. 2017 - 07:05)

To je tvoje věc. Jaka byla...Nosím podpůrný a jelikož jsou tělový tak si toho pomalu nikdo ani nevšimne A i kdyby tak mi můžou trhnout nohou

u (Út, 2. 5. 2017 - 23:05)

Jaký máte názor na...transky? proč ne.

fan (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

To je tvoje věc. Jaka byla reakce lidi. Ja bych ven nesel tělovy jsou neutralni

marram (Po, 1. 5. 2017 - 09:05)

Jaký máte názor na síťované punčocháče.Pořídil jsem si černé a vyrazil v nich ven.

Punčocháčník Pe (Ne, 16. 4. 2017 - 16:04)

Kde se dají koupit punčochy...Osobně punčocháče Omsy kupuji v běžném pražském kamenném obchodě s punčochovým zbožím (pokud tuto značku silonek mají v nabídce), anebo se jistě dají sehnat před internet. PP

?? (So, 15. 4. 2017 - 16:04)

Moj priatel od jari do jesene...To akože keď má silonové podkolienky sa mu nebudú potiť nohy?Blbosť!!!A nie si náhodou Dominik?

Dominika (So, 15. 4. 2017 - 12:04)

Moj priatel od jari do jesene nosi obuv na styl mokasin a kedze do toho sa ponozky nehodia tak to nosi naboso a dost sa mu v tom potia nohy. Ja si do takeho typu obuvi davam automaticky telove silonkove podkolienky, lebo naboso mi to je neprijemne. Ked sme isli na vylet tak som mu povedala ze mu dam podkolienky ze nech to skusi ze to nebude vidno ked ma nohavice a mokasiny. Najskor samozrejme odmietal ale napokon si ich predsa dal, kedze videl ze ich mam aj ja. Ked som sa ho vecer opytala ze ako sa v tom citil tak mi povedal ze aj zabudol na to ze ich ma na sebe ked su take tenke. Tak ich zacal potom bezne nosit a celkom si na to zvykol :) Prvy problem nastal az vtedy ked sme prisli ku kamoske na navstevu a tam sa mal vyzut. Hned pytal papuce a bol nervozny ze to bude vidno ked sa vyzuje, pretoze to boli podkolienky telove so zosilnenou spickou. Tak som mu potom kupila take tenucke, blede telove len 10 DEN bez spicky. Teraz ked niekam prideme na navstevu a sa vyzuje tak to vyzera ako keby bol bosy. Este nikto si to nevsimol ze ma silonkove podkolienky :) PS som si vsimla ze panske pancuchy a silonky predavaju uz aj v Bepone. Ako ste na tom Vy nosi vas priatel nieco take?

Li-ne (Pá, 14. 4. 2017 - 20:04)

Kde se dají koupit punčochy Omsa? Ať nelitam po obchodech jak splašený.zbytečně.

Punčocháčník Pe (Pá, 14. 4. 2017 - 20:04)

Zdravím všechny stejné milovníky punčocháčů. I když začalo jaro, tak silonky si pod kalhoty beru neustále. Vedle 20-ti denovek Aries Timony jsem přišel na chuť 15-ti denovkám OMSA SUPER 15 elasticizzato. Na nohou jsou velice příjemné, pohodlně se natahují a poměrně dost vydrží. Jejich cena je okolo 80,- Kč a v nabídce je řada velikostí. Vyhovuje mi i to, že nemají zesílenou špičku. Všem je upřímně doporučuji. Nebo alespoň vyzkoušet je. A že jsou to punčocháče dámské ? Od začátku co silonky nosím, tak jenom dámské, protože je v nich nesrovnatelně větší výběr než v pánských. PP

P (Pá, 14. 4. 2017 - 13:04)

Jednou to musíš zkusit já třeba nosím černé pod kraťasy sílu 150 den oni na kole jse hodí ale spousty ciklistuje mají na sobě ono i menší děcko jsi zvykne na silonky kdyz má jen kraťasy ale teď pod kalhoty mám silonky 60 den Kšice je teplo a občas i svitne slunko ale punčocháče jse hodí mýt na sobě a nestidim jse za ně a nosím je i pro doma místo domácího oblečení.

jo (Pá, 7. 4. 2017 - 23:04)

tak to vam fandim ja zatim jen pod kalhotama pod kratasy nemam odvahu

Petr (Pá, 31. 3. 2017 - 07:03)

Já nosím podpůrné na krabičce je žena ale určitě mi sluší zrovna tak jako jí :-) Ale hlavně pomáhají takže ať mi každý vleze klidně na záda pokud by se poškleboval Nosím je i ke kraťasům když jdu třeba na horách na túru.

Reklama

Přidat komentář