Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Blanka (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

Přiznejme si, že to přichází pomalu, zcela nenápadně a která z nás podelší době nošení korkáčům odolá.

Petr (Po, 12. 10. 2020 - 01:10)

A ty to máš jak? Televize, nebo koupelna?

Peter (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Nebyť zošikmenia špičky,päty určite by sa rýchlejšie opotrebovali a podľa mňa výrazne zlepšujú chôdzu.inac by pôsobili ako drevené špalky

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 21:10)

Na spicce, chapu, ale na ty pate ?

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 15:10)

Co myslite, proc maji korkace u podrazky ukosenou spicku i patu? Delaji to vsichni vyrobci.
Jako napr. tady: https://ibb.co/yscGH24
Satre protetiky s tema nitama na boku ze 70 let to nemeli. V 80tych letech to uz meli ale jen lehce, no a dnesni korkace to maji az do oci bijici.
Ta spicka myslim, ze je kuli tomu aby tolik neklapali kdyz se podrazka nejdriv nadzvedne v urcitem malem uhlu, ale na ty pate, tomu fakt nerozumim.

Ivann (Ne, 11. 10. 2020 - 12:10)

Nožka velikosti 37 s korkáči musí vypadat naprosto skvěle a neskutečně sexy. Chtěl bych být tím, kdo má tyto nožky nablízku a může si s nimi hrát. A ty malé korkáčky s jejich majitelkou dotyčnému neskutečně závidím.

Jana (Ne, 11. 10. 2020 - 10:10)

Pro ty kteří budou číst tuto diskuzi třeba úplně náhodou. Kdyby někdo chtěl, aby jste začali nosit korkáče uděláte to? Nebo naopak pro ty co korkáče nosíte a partner (a) chtěl (a) abyste je přestaly nosit? Uděláte to?

Michal (Po, 12. 10. 2020 - 15:10)

Měl jsem před nějakým časem přítelkyni, kterou jsem korky naučil nosit, a staly se součástí intimního života. A nebyly přitom jen obuté na nohách. Ona se zanedlouho vrátila do školy, aby si dodělala maturitu. Do třídy chodila s jednou dívkou, naší společnou známou. Jednou přišla a říká, představ si, ona začala chodit ve škole v korkáčích takové zajímavé barvy. Byly světlé barvy, takový zvláštní, žlutozelený odstín. Nádherné. Nemusel jsem ji dlouho přemlouvat, nejbližší pátek už je vytahovala z tašky. Prostě je na víkend „půjčila“. Pečlivě jsem je omyl a osušil, pak vynikla jejich vůně. Večer při našem mazlení, už byly na její noze. Do jejího mokrého klínu jsem jí je nepoložil, přece jen, byly už nošené a zdraví partnerky má svou cenu. Když druhý den odjela, třeba navštívit rodiče apod., vychutnal jsem si ještě vůni korků spolužačky sám. V pondělí ráno už přítelkyně spěchala do školy, aby je včas vrátila. Tak to šlo po několik týdnů či spíše měsíců…

Kačka (Po, 12. 10. 2020 - 10:10)

Nešlo by to v žádném případě.

Michal (Po, 12. 10. 2020 - 11:10)

Pokud chceš, napiš na [email protected]

Michal (Po, 12. 10. 2020 - 10:10)

Tak tebe bych rád poznal. Když ti dám mail, písneš?

Kačka (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

Z jakého důvodu, čím jsem tě zaujala?????

Michal (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

Máš hezké jméno. Zajímavě píšeš o tom, co se mi líbí. Myslím, že by stálo za to tě poznat. U nás se říká, že kdo nic nedělá, nic nepokazí. Třeba by mně někdy mrzelo, že jsem to nezkusil.

Kačka (Út, 13. 10. 2020 - 22:10)

Co se tobě na korkáčích líbí, jak dlouho je máš a jaké nosíš?

Michal (St, 14. 10. 2020 - 20:10)

Co se mi na korkáčích líbí?
Tak tady můžu být stručný. Všechno. Ale to asi nebude stačit. Tak přidám. Nádherný jednoduchý tvar. Elegantní, zvlášť, pokud jsou korkáče vyšší. Decentní pásek, ze kterého něžně koukají prstíky, ale přitom nebrání, aby krásně pleskaly. Stélku zbožňuju novou, nebo ještě lepší je, když se v ní hezky vykreslí chodidlo s prstíky. To jsem pak nabízel svoje služby, že ji očistím, aby byl otisk nohy zase hezky vidět (Asi není třeba dodat, že nezůstalo jen u očistění). Houpání korkáčku v poloze, když má holka nohu přes nohu pak budí šílenství. Ale to asi pro tebe není nic nové.
Doma mám několik párů. Zatím nosím Protetiky, ale už to mají za pár. Budu se muset poohlédnout po nástupci. A pak jsou doma nějaké další, co zbyly z dob, kdy je moje korkáčová kamarádka buď nosila, nebo si je se mnou užívala jinak.

Kačka (So, 17. 10. 2020 - 17:10)

To je pěkné s co korkáčové uspokojení. To abych věděla, že si napíšeme o společných zájmech a využití korkáčků. Kolik je několik párů?

Michal (So, 17. 10. 2020 - 18:10)

Copak můžu na sebe všechno napráskat hned? Čím bych se chlubil později?

Petr (Ne, 11. 10. 2020 - 13:10)

Udělal bych všechno proto, aby je ta moje zase začala nosit.

Jozef (Ne, 11. 10. 2020 - 13:10)

Tak toto by bola určite nesplniteľná požiadavka . Korkače nosím viac ako 25 rokov a určite sa ich nevzdám a nemienim vzdať . Už keby som ich aj sám od seba prestal nosiť tak to by bolo už pre moje okolie a známych či priateľov čudné . Proste korkače patria k môjmu životu .

Ivan (Ne, 11. 10. 2020 - 13:10)

Korkáče nosím a požadavek, abych je nenosil od kohokoliv by nebyl vyplněn. Bez nich nemůžu být.

Reklama

Přidat komentář