Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Tamara (Út, 6. 10. 2020 - 08:10)

Nevim co tady stale resite,pes neoplodni,je skoro bezedny a utaha vas ze se nezvednete a nemoce urcite nema,to uz bych asi nezila si myslim a na gin.je vse ok.

Olda (Út, 6. 10. 2020 - 08:10)

Ahoj,muzu se zeptat kolik ti je a kdy si s tim zacala?

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 00:10)

To sice ne , ale minule mi to tam ten starý zoofil pustil s tím , že si nenechá ujít , aby se do takové kurvičky neudělal .

Pavel1 (St, 30. 9. 2020 - 13:09)

Taky si to mohla rozepsat vic s tim pritelem

Sona (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

Tak rozepsat by si chtel,aby si si mohl hezky vyhonit ze,pekne pomalu a kdyz prijde krec tak trosku zmacknout zaluda a cakas jako blazen,takhle to chtel vzdy muj byvaly a ja mela smulu,zato ted me lize tak jak chci,kdyz jsem na ctyrech tak mi zasune kam chci a vydrzi docela dlouho ale nejlepsi je kdyz se mu nafoukne boule u korene a mam ho celeho vsobe,to mam vzdy pocit ze me roztrhne a plni me jak kremroli,takovy pocit a vubec vsechno mi chlap neda,to teda ne.

Pavel1 (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

To uz bylo pekny,diky

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 14:09)

Ty jsi tady na každé úchylné diskuzi. Tak co, kolikrát jsi si ho dneska vyhonil Pavle?

Pavel1 (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

Jo a jinak dneska 2x a jeste jednou pred nocni aby byl klid,staci

Pavel1 (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

To vis,ve meste toho moc neni co delat,tak naka zabava

Petra (Po, 21. 9. 2020 - 15:09)

Ahoj,byla jsem u kamosky a delali jsme si fotky v plavkach a ma takoveho chundelateho pejska,mazlicek,a kdyz jsme fotili na zemi v sede tak jsem ho mela osebe a hezky fotky az najednou si vlazl mezi moje nohy a lehl si,smeli jsme se jak prdle a on se otocil a zacal me lizat pipinku a ona to fotila,ja byla snad okamzite hotova,plavky promocene a on stale lizal az jsem se ho uz bala ale musela jsem ho nechat a znovu me udelal,potom se postavil na ctyri a ja vyskocila a sla kamoska a bylo to stejne a ja ji taky fotila ale poznala jsem ze ona to dela normalne protoze si odhrnula plavky a nechala si lizat tu ruzovou pipku a rvala utoho az se udelala a potom ho odstrcila,jsem prekvapena jak je to krasne se psem,neverila bych tomu ale chci zase.

Tamara (Pá, 18. 9. 2020 - 09:09)

To asi ma,neumim si to predstavit,vzdyt maji takovy ocas jak pruzinu,mozna ze pocit dobry ale ten smrad bych nedala,to teda ne,muj pes je nejlepsi,nekdy tak a jindy zase jinak,nikdy to neni stejne.

Iva (Pá, 18. 9. 2020 - 09:09)

vedle vbloku pani jezdila někde ven,kde měli sex farmu-ma opravdu tvrdy žaludek-a říkala,že se nechala ojet vším co bylo k mání,ale pes pry byl nejlepší.Řikala, že po kancovi pry tekla ještě dlouho.

Tamara (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

Vis,lidi maji ruzne predstavy,ale realita je jina,kazdy si to udela jak chce.

Tamara (Pá, 18. 9. 2020 - 11:09)

Ono ma pry kanec hodne semena ale dlouho tect to nevim,predstav si pipinu zevnitr a co se tam vejde je zase za chvili venku,tak asi moc dlouho to nebude.

ta stim k....m (Pá, 18. 9. 2020 - 15:09)

Tamaro-víš když si dašnohy ksobě anatahnš kalhotky ono neni moc místa na odtok.Tam jaksi,čekají další a někdy jsou přípravene udalších kancu i dvě-šup šup.Ale jeto parada-toti říkam!

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 23:09)

Určitě jsi ten jeho penis , tu " vývrtku " v těle neměla , protože bys věděla že s kancem trvá připouštění dlouho . Pravda je , že když do tebe pustí semeno tak je to fakt potopa , jsi přeplněná a ještě to teče okolo .

Pavel1 (Pá, 18. 9. 2020 - 16:09)

I vlastni zkusenost?

ta (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

ano prosím-a neblafují,stojí nějakej peníz,ale to nevádí

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 19:09)

Cože? Ty jsi za ošukání kancem ještě platila? A kolik?

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Samozřejmě , je to přece služba v rámci agroturistiky . Můžete kance krmit , nebo se jím nechat plnit .

Reklama

Přidat komentář