Reklama

Svazování partnera(ky)

anonym (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Martino nemusíš to řešit. Normálně si najdi nějakou bondážní sadu, kde si určitě vybereš. Objednávám si erotické pomůcky z e-kondomy .cz, co jsem to tak hledala po eshopech, a něco kupovala, tak tady máš velice rychlé dodání, a také super ceny.

Gabriela (Út, 23. 6. 2020 - 08:06)

V sobotu jsem měla chuť být celý den otrokyní a více bolestivě svázaná. Proto jsem v pátek naschvál zlobila, aby mě manžel potrestal. Inspiroval se tímto videem, kde jsem stejně klečela u kůlu za domem, jen jsem na sobě měla silný, chlupatý cardigan, na hlavě mohérovou kuklu a pusu pořád zavázanou chlupatou šálou na fest dotaženou, aby to bolelo a nemohla jsem křičet bolestí. Prsa mi zavázal stejně a musela jsem tak být dvě hodiny. https://www.boundhub.com/videos/317626/innocent-target-bondage-outside/ Občas také sprchlo, takže to bylo super mučení a bolestí mi i tekly slzy. Potom jsem nějakou dobu strávila svázaná na půdě ve svetrech vytažená přes trám za ruce a svázaná prsa. A zbytek dne až do večera svázaná ve svetrech a kožichu řetězy ve sklepě. Měla jsem i ucpané uši zavázané oči přes kuklu a pusu zacpanou šálou. Noc jsem musela strávit ve svetru, kožichu s pouty na rukou a nohou. Báječný víkend.

anonym (Po, 20. 7. 2020 - 19:07)

Máte nějaké fotky? Svazujete i lepící páskou? A páskou k židli?
Nechtěla by jste vyprávět jaké to je? Takového člověka totiž sháním.

Bára (So, 11. 7. 2020 - 07:07)

První týden dovolené za mnou na který asi jen tak nezapomenu. Před odjezdem na chatu jsem s musela uzamknou vysoký kovový obojek a vysoky rolák bez rukávu, pás cudnosti přes plinku, roubik který jsem schovala rouškou. Po příjezdu ns chatu jsme zjistily, že jsme doma zapomněli klíčky od obojku a pásu cudnosti a tak mne ještě čeká týden pod zámkem a v omezeném pohybu. Když jdem ven obojek schovám pod rolák či šátek. Občas spetříme něčim dalšim, mohérovou kuklou a silným rolákem, roubíkem který jsem musela mit i celý den.

flodur73 (Ne, 28. 6. 2020 - 23:06)

Tu by bylo video.

Martina (Út, 23. 6. 2020 - 00:06)

Já vím, že si mohu vymyslet cokoliv pro svazování, ale také mi jde tam nějak o naznačení pro partnera. Něco jako tohle jsem koupila, aby si mě mohl svázat....

Adriana (So, 20. 6. 2020 - 18:06)

Můžete si doma vymyslet různé věci na svazování, jinak se dají koupit i profesionálnější pouta nebo popruhy nebo lana pro svazování na erotické hrátky.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 23:06)

za 250kč +pošta jde koupit na amazonu . zkušenost dobrá, mám i na kotníky a opravdu jsou omezující :-)
https://www.amazon.com/Adjustable-Handcuffs-Bracelets-Rbenxia-Restraints/dp/B00KZB6Z4O/ref=pd_sbs_200_2/140-4868092-6413568?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B00KZB6Z4O&pd_rd_r=6335e87e-10ed-42d7-b30a-6f75832f015a&pd_rd_w=eWbeu&pd_rd_wg=B3gqk&pf_rd_p=bdc67ba8-ab69-42ee-b8d8-8f5336b36a83&pf_rd_r=ACC0MPSYNP2RNNTZWGM0&psc=1&refRID=ACC0MPSYNP2RNNTZWGM0

Martina (Čt, 18. 6. 2020 - 18:06)

Chtěla bych si svazování při sexu vyzkoušet, nevíte co použít pro svazování, aby to neporanilo kůži?

Pavel (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Martino lano a laso .

Bondage.Lover (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj Marti, sám jsem začínal s prádelní šňůrou...je levná a snadno dostupná

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 23:06)

i polstrované popruhy jdou doma vyrobit

Honza (Pá, 19. 6. 2020 - 14:06)

Stačí šátky a šedá izolepa z OBI

Pavel (Pá, 19. 6. 2020 - 03:06)

Martino lano a laso .

Věra (So, 20. 6. 2020 - 17:06)

A pořádně vypráskat prdel, hned by ses chovala jinak i k nemocnému synovi!

mh (So, 20. 6. 2020 - 19:06)

jak je jak matka , není se divit má jen sebe místo aby synovi dyslektikovi se věnovala ,tak píše nemá svůj den.

a (Ne, 21. 6. 2020 - 06:06)

Dělá jí po králíčka a pak píše nemá svůj den je to vidět na jeho tváření při záběrech.

flodur73 (Pá, 5. 6. 2020 - 19:06)

No ,kdyby ji podpořila , mohla by získat alespoň nějakou kontrolu. Mohli by se dohodnout s dcerou , že tyhle věci bude dělat jen v nějaký den a hodiny , s tím , že ji mamka bude moct kontrolovat kvůli bezpečí.!!

flodur73 (St, 3. 6. 2020 - 00:06)

Pro Markétu - proč ji naopak nepodpoříš? Bude ti vděčná . Klidně ji kup pořádně tlustej svetr s rolákem + několik zimních chlupatejch šál , rukavic a kulíšků.

flodur73 (St, 3. 6. 2020 - 00:06)

Já mám rád svazování ve svetrech ,huňatých šálách , pletených kulíšcích s velkejma bambulema , atd už od mala. K tomu miluju kožichy- hlavně beranní dubenáky s kapucí.. Jako malej jsem měl rád ,když jsem byl nahatej zabalenej v několika chlupatých dekách a nemohl se z nich dostat. Jednou v zimě jsem se zabalil do dek a načapala mě sestra s kamarádkou. No trapas - já byl v dekách nahej a holky z toho měly legraci. Začali si mě dobírat a škádlit. Pak měla kamarádka Věrka nápad ,že mě svážou v těch dekách. A taky ano. Navíc ,když jsem protestoval , sundala si Věra svého pleteného kulíška s bambulí a tu velkou bambuli mi nacpala do pusy. Mě se to tak líbilo ,ta bezmoc , to ponížení.. Já měl orgasmus do chlupaté deky. Ale o tom holky nevěděly, převázaly mi pusu svými zimními šálami a šly se bavit vedle. Do dnes , když na to vzpomínám , jsem vzrušený. Líbí se mi příspěvky Gabrieli. Je to přesně to co se mi líbí.

Reklama

Přidat komentář