Reklama

přistihl jsem manželku se psem

řechtavá (Čt, 8. 2. 2007 - 16:02)

hekale frkale nefandíš si? já se smála hlavně tomu o Bročkovi. I když tvoje patálie jsou rovněž roztomilé.

rozjařená (Čt, 8. 2. 2007 - 11:02)

hekale, jsem jiná, než řechtavá, ale taky se řechtám :-)

hekal frkal (Čt, 8. 2. 2007 - 01:02)

řechtavá jestli chceš napíšu ti zase něco,mám toho za sebou hodně.dneska ťukám jedním prstem,nemohu psát,opařil jsem si ruku a Kašpárka,onanoval jsem a přitom jsem si chtěl udělat kafe,konvice mě zradila ...

řechtavá (St, 7. 2. 2007 - 20:02)

dlouho jsem se takhle nenachechtala

frkal (Út, 6. 2. 2007 - 14:02)

Já jsem si chtěl jednou nahradit manželku,tak jsem strčil laskavce do akvária,kluk pořád mluvil o kapříkách,tak já jsem je chtěl vyzkoušet. Chtěl jsem vyžužlat.Oni to byli piraňi.Kurník to byla bolest,oni nežužlaly oni ty kurvy kousaly.Doktorka se mě ptala,,Kam jste to strkal pane Frkal",sestřička se tlemila smíchy,ostuda a doma sem měl 14 dní dištanc.

Angelina (Út, 6. 2. 2007 - 11:02)

Manželka má mít rozum a psa nechte na pokoji, ten ví kulový co to vlastně dělal. Veškerou odpovědnost nese manželka, příspěvky typu "chtěla to zkusit" apod. jsou absolutní nesmysl. Jsme lidi (i když se tak spousta z nás nechová) a to co nás odlišuje od zvířat je rozum a morálka.

Návštěvník (Út, 6. 2. 2007 - 09:02)

Asi ten pes to dela lip jak ty!!

Návštěvník (Út, 6. 2. 2007 - 09:02)

Borče, ty máš ve svém chlévě zrcadlo?

zeman (Út, 6. 2. 2007 - 07:02)

ja přistihl svou milenku ve chlevě s kancem jak mu ho cumlala a žužlala

Jana (St, 31. 1. 2007 - 23:01)

Díky,díky všem.Už jsem se dlouho tak nepobavila.Vaše příspěvky jsou vtipné. Ten pitbul mě teda dostal.

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 19:01)

Za tohle nemůže jeho sexuální neschopnost, ale úchylka jeho ženy.

Návštěvník (Út, 14. 11. 2006 - 11:11)

Ale ten moc kuše a je ostrý. Spíš nějakého mazlíčka.

Návštěvník (Po, 13. 11. 2006 - 23:11)

nejlíp asi pitbula ...

Návštěvník (Po, 13. 11. 2006 - 19:11)

Chtěla bych to zkusit. Doporučí mi někdo,prosím nejvhodnější rasu.

Hela (Čt, 10. 8. 2006 - 18:08)

Nebo si koupit slona, ten má dlouhej chobot, akorát kam ho ustájit.

chacha (St, 9. 8. 2006 - 13:08)

Ve zverimexu se prý dá koupit za slušný peníz dospělý mravenečník. Za cvičeného je nějaký drobný příplatek.

katan (Út, 8. 8. 2006 - 12:08)

Podle sebe soudím tebe,co? Kolikrát ti vylízal tvúj kundoliz? A chlap asi nikdy?

Katan (Út, 8. 8. 2006 - 12:08)

No, proč má asi tolik děvčat, hlavně ve městech, všelijaké pejsánky? Láska k přírodě v tom není, ale holt osamělost a třeba neschopnost si někoho najít. Pejsek nekecá a líže.

Honza (Po, 7. 8. 2006 - 22:08)

Toť otázka. Přesvědčovat neschopného a neochotného manžela? nebo pořídit milence? Nebo Bročka? Nebo se úplně vzdát sexu? To si musí každý zodpovědět sám. Ale jestliže druhá strana není ochotna komunikovat a spolupracovat na odstranění problému, pak by nikdo neměl mít výčitky, že je doslova nucen zvolit nějaké netradiční řešení.

Nestastna (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Cetla jsem manzelovi prispevky z tohohle tematu a z tematu o sexualne linych manzelech. Manzel sex jiz nekolik let odmita.
Vcera jsem zase nadhodila tam pronesenou vetu, ze pokud ma muz ruce a jazyk, tak neni impotentni. Manzel mi na to odpovedel, ze at si koupim radsi toho Brocka, kdyz to tak potrebuju.
Nevim, co mam delat - co je snazsi - najit si milence, ktereho bych musela skryvat nebo koupit toho Brocka, se kterym by manzel souhlasil. Oboje se mi prici. Co by bylo v mem pripade nejlepsi reseni?

Reklama

Přidat komentář