Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

Olga (St, 10. 1. 2007 - 14:01)

to ala: držím ti palečky a hezky si to oba vychutnejte'

Ala (St, 10. 1. 2007 - 11:01)

Olgo, díky za tvůj názor,ztotožňuje se s mým,dám si ještě trochu načas a určitě dám vědět.'

Olga (Út, 9. 1. 2007 - 12:01)

To Ala: i když jsou tam city, pokud budeš rozumná, zvládneš i to. Záleží jen na tobě, jak daleko to necháš zajít, ale pokud nechceš, aby se na tebe víc citově vázal, tak si vysvětlete hned na začátku co jeden od druhého očekáváte, a že on si jednou prostě najde mladší, jinou... nebo ty, to už je v podstatě jedno. Postavte to na sexuálním přátelství a je to. Vcelku bych se těm citům nevyhýbala, vždyť je tak krásné milovat... jen mu dej zcela jasně mantinely, kam až mu dovolíš zajít. Ale to, že tě dobývá už půl roku, ještě nic neznamená, prostě je jen vytrvalý a chtě tě moc. Já jsem se nechala dobývat do prvního styku 4 měsíce...a stálo to za to. Být tebou, šla bych do toho, protože jestli tě přitahuje, do smrti by sis to vyčítala, že jsi neochutnala lásku mladého...'

Ala (Út, 9. 1. 2007 - 10:01)

Olgo, naprosto s tebou souhlasím, sice nemám tvé zkušenosti, ale podobný vztah se mi delší dobu rýsuje a je to na mne zda do toho půjdu nebo ne. Docela by mne zajímalo, jaký máš nazor na to, že dotyčný mne dobývá už delší čas, přes půl roku i když tvrdí, že mu jde o sex. Mám spíše obavy, aby v tom nebyly i city.'

Velka rada (Út, 9. 1. 2007 - 08:01)

Jitunko, pochop že tady nejde o konkrétní číslo, ale o pocit že máš starší ženu, která je definována právě svým zevnějškem a chováním. V praxi to znamená, že pokud ta dotyčná nemá ani třeba ve 40 patřičné vystupování, není zajímavá i kdyby věkem byla ideální.'

Jitka (Út, 9. 1. 2007 - 07:01)

Velka rado to co pises vubec nema nic spolecnyho s tim o cem mala rada pise, ne?
Tohle nebylo o vzhledu zeny ale o tom kdyz nakej kluk pise ze chce starsi zenu a to je preci jen dost sirokej pojem, pro nakyho to muze znamenat 28 let a pro jinyho 48. S malo radou naprosto souhlasim, prosim pri hledani upresnit detaily toho co chceme!

Velka rada (Út, 9. 1. 2007 - 06:01)

Malá rada je určitě teoretik bez velkých zkušeností. Jinak by věděla, že žena může ve 45 vypadat lépe a mladší než žena třeba v 38. Takže věk není až tak úplně rozhodující. Jde o vizáž a vystupování té dámy.'

Mala rada (Út, 9. 1. 2007 - 01:01)

Kluci uvadejte spis vzdycky vek zeny, o ktery byste meli zajem. Dost tezko si predstavovat, kolik treba pro 25 let kluka znamena "starsi zena", jeden si pod tim muze predstavoval 32 let a druhy chce petactyricitku. Take se zene dost tezko odpovida na "starsi zenu", tak trochu myslete proboha a uvedte presne co chcete.

To je jako kdyby 45 leta zena napsala "chci mladsiho" a ted nemate poneti, jestli tim mysli petatricetiletyho a dvacetiletymu se vysmeje, nebo jestli to chce presne naopak.

Olga (Po, 8. 1. 2007 - 14:01)

Je mi 41 a jsem na zajíčky, ale nikdy jsem to tedy nepojala jako mateřský komplex ;-))). Mám milence 24 letého. Myslím si podle sebe i názorů mých stejně starých kamarádek co jsou na zajíčky, že ženy si na ně nikam konkrétně nechodí, je to sice docela dobře možné přes internet, ale dá se i v reálném životě . Ale vždycky jsem lovila já, první krok vyšel z mé strany a to poté, kdy jsem si byla jistá, že dotyčný má stejné chutě a chce starší ženu. Je mi srdečně jedno, co si o tom kdo myslí, a nevím, proč bych se měla ohlížet na názory lidí, jak je vidět v tomto foru, občas jsou hodně hloupé. Nikdo se nepozastaví nad tím, když má čtyřicetiletý muž mladou milenku, tak proč by to nemohlo být i naopak? Znám ze svého okolí několik manželských párů, co jsou od sebe cca 10 let (žena starší) a docela jim to za ty leta dobře funguje. A ještě rada pro ty hodně mladé kluky: jak si představujete mít se starší ženou sex? Zapomeňte na to, že to s Vámi bude dělat někde v autě nebo na stráni, starší žena je náročná a má ráda pohodlí. Asi přes noc do hotelu je to taky problém, co? A to nemluvím o finanční stránce věci, ne zaplatit té ženě, ale zaplatit alespoň ten hotel, nebo večeři (předpokládám, že se tu nebavíme o najímání mladých mužů jako doprovod, ev. se sexem). Problém zde občas bývají i city.
Myslím, že ten vztah zajíc - starší žena je náročný a opravdu není pro každého, takže sice chtít to můžete, ale dobře si to rozmyslete, do čeho jdete. Jinak přeji mnoho štěstí a zážitků, kdo to jednou zakusil, nikdy na to nezapomene.'

HONZA (Po, 8. 1. 2007 - 11:01)

HLEDAM STARŠI ŽENU KOLEM 40LET JE MI 24 PRAHA'

Návštěvník (Po, 8. 1. 2007 - 11:01)

Tak aspoň pište z jakého jste regionu.'

Radek (Po, 8. 1. 2007 - 08:01)

Mam jeden sen a to milování se starší ženou mě je 27 a nedá mi to spát'

Lukas (Pá, 5. 1. 2007 - 05:01)

Ahojda Moc rad te poznam kdyz budes chtit Budu se tesit Je mi 30let svalnate postava

lena* (Po, 18. 12. 2006 - 11:12)

je mi 25 let a ráda poznám mladšího muže. Doma mi to neklape a třeba se z toho vyklube i víc: lenalinkova"seznam.cz'

brouček (Po, 18. 12. 2006 - 11:12)

chtěl bych ženu na sex, okolo 35 až do 45 let.mám rád starší ženy, ale je tu možná problém...je mi 16. chce mě nějaká??? e-mail:brouk46"seznam.cz'

Návštěvník (So, 16. 12. 2006 - 00:12)

Aha tajemnej, takze kdyz se ti ozve holka 28 tak v pohode? Jednoduchy jako facka, je starsi nez ty ale myslim, ze myslenkou tohodle fora je neco jinyho :)

tajemny (Pá, 15. 12. 2006 - 13:12)

No, ja chci milenku starsi nez ja. Jednoduche jako facka :) Je mi 27. Nabidky posilejte na virtualni.jedinec"seznam.cz

Návštěvník (Čt, 14. 12. 2006 - 02:12)

15. 11. 2006 23:30:56, Mala rada
Kluci uvadejte spis vzdycky vek zeny, o ktery byste meli zajem. Dost tezko si predstavovat, kolik treba pro 25 let kluka znamena "starsi zena", jeden si pod tim muze predstavoval 32 let a druhy chce petactyricitku. Take se zene dost tezko odpovida na "starsi zenu", tak trochu myslete proboha a uvedte presne co chcete.

To je jako kdyby 45 leta zena napsala "chci mladsiho" a ted nemate poneti, jestli tim mysli petatricetiletyho a dvacetiletymu se vysmeje, nebo jestli to chce presne naopak.

Olda (St, 13. 12. 2006 - 17:12)

Ahoj Hledam zkušenou ženu z Brna ktera by zaučila 20leteho zajička.tel739/613932'

martin (St, 13. 12. 2006 - 14:12)

ahoj hledám zralou ženu z okolí Kolína,je mi 28,190,m17,5.miluji orálek,mazlení,klasiku,tel.607648541'

Reklama

Přidat komentář