Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

máma Sylvie (Ne, 6. 11. 2016 - 20:11)

Sylvo a co se stalo?Zvykla...Začala si je dávat i na prsa a až měla přítele tak ten ji je faval na hlavu aby nenachladla

Plenkar (Ne, 6. 11. 2016 - 20:11)

Po operaci se mi staly asi 3...Sylvo a co se stalo?Zvykla sis na plenky tak,ze ses jich pozdeji nemohla jednoduse zbavit?Nebo se Ti zalibilo je mit na sobe i pozdeji,kdyz odeznely ty nejsilnejsi problemy?

Sylva (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

a co my s tím???Jen jsem odpovídala na dotaz.

No (So, 5. 11. 2016 - 17:11)

Po operaci se mi staly asi 3...a co my s tím???

Sylva (So, 5. 11. 2016 - 14:11)

ahoj jak myslíš že jsi...Po operaci se mi staly asi 3 nehody a chvíli bylo podezření, že to má souvislost s operací, po další nehodě chtěla mamka, ať mám pleny, než se dám do pořádku a pak se to trochu zvrtlo.

99999 (Po, 31. 10. 2016 - 14:10)

Na Slovensku nezpivaji tam se...Človeče,choď sa liečiť.Dal som si tú námahu a prečítal som si tvoje príspevky tu v Doktorke.Veď také príspevky môže napísať len človek,ktorý trpí duševnou chorobou.A ešte jedna rada nakonec:treba si tú plienku dať aj na hlavu,keď pôjdeš von,aby ľudia videli,aký si kokot.

Plenkar (Po, 31. 10. 2016 - 13:10)

Rad by som videl tie...Na Slovensku nezpivaji tam se hodne modlite,ale mela je na sobe Lady Gaga,Miley Cirus i ta co se pred asi 2 roky uchlastala.Ja mam fotky vsech,ale sem se to nenecha dat,takze mi nejebe ty kokote!

99999 (Po, 31. 10. 2016 - 11:10)

Hlavne nedej na nejake...Rad by som videl tie speváčky s plienkami.Kde nájdem tie fotky?Tebe ohľadom tých plienok už poriadne jebe.

PS (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

Hlavne nedej na nejake priblble predsudky co lide maji.Pleny jsou super,pohodlne,luxusni,100% ssave a nenapadne pri noseni.Proc si je asi nasazuji ty nejznamejsi svetove zpevacky,vystupuji v nich a nechaji se v nich klidne fotit.Asi zjistily,ze je to prakticke a vyhodne a take to hlavne sokuje ty zaprdliky,kteri by si na sebe plenky nevzali ani za milion.A jeste si je radi nasadi,az prijde cas...

Plenkar (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

mně by se líbilo kdyby mne...Ahoj Romane,ja uz do vztahu prisel s plenami a partnerka to vedela.Pomahala mi s jejich vymenou,drazdila me,byla to krasna predehra pred sexem.No a postupne jsem dostal do plen ja ji.Upozornuji,ze si davame klasicke,ale velke latkove pleny a celoigelitove plenkove kalhotky pro dospele koupene pres internet.Ona je ma vetsinou jen na spani,obcas i pro doma.Ja take ale hlavne me kontroluje,abych je mel na sobe dobre nasazene,kdyz jdu ven mezi lidi,ze kdybych se pocural,aby to nebylo znat na obleceni a nemel jsem ostudu.Kdyz je chladno tak si jeste oblekam teplejsi damske puncochace a nekdy i dalsi silonove spodni pradlo,coz se ji take libi,protoze ji ho kupuji take.Nahodne pocurane a uspinene pleny pereme a bezne susime verejne,taktez gumove kalhotky.Mozna,ze nejsme pro hodne lidi normalni,ale nikomu neublizujeme a nam se to libi,tak si to uzivame.Preji Ti,aby se Ti to take podarilo a aby Te Tvoje zena nutila do plenek.A nakonec si je zacala nasazovat sama,protoze jak vim od svych drivejsich partnerek,tak vsem se plenky zalibily a bylo jim v nich krasne.Co dodat...

don (Ne, 30. 10. 2016 - 16:10)

Nějakou dobu jsem nosila...ahoj jak myslíš že jsi nosila plenky kvůli mamce když jsi je nepotřebovala co myslíš tím ponížením?

roman (Pá, 28. 10. 2016 - 13:10)

Ahoj, mému příteli (je mi...mně by se líbilo kdyby mne žena do něčeho takového nutila a měla z toho potěšení. náš život by tak byl pestřejší, což postrádám

Sylva (Pá, 28. 10. 2016 - 12:10)

Nějakou dobu jsem nosila pleny po operaci (nepotřebovala jsem je), ale nosila jsem je kvůli mamky a byly to hodně perné chvilky. Tolik ponížení jsem už dlouho nezažila.

Karel (Čt, 6. 10. 2016 - 13:10)

Máš pravdu,strážče pravopisu!
Tak začni u sebe a nauč se psát diakritiku, to jsou háčky a čárky.Neprzni svůj rodný jazyk!

Strazce pravopi (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

Apeluji na admina,nebo nekoho,kdo je spravcem techto diskuzi a odpovida za ne.Temata zamerne neresim,protoze jsou casto zcela smyslena,nebo z ruznych duvodu zkreslena a neduveryhodna.Velice prosim o to,aby byly prispevky mluvnicky a pravopisne redigovany,nebo aby nebyly zverejneny vubec.Jsou to hrube urazky rodneho jazyka,ktery bychom meli ctit-dokud jeste muzem a smime.
Je mi jedno,v jakem rozpolozeni se clovek prispivajici do diskuse nachazi,ale nic ho neopravnuje hrube prznit a komolit Cesky jazyk!Mnoho prispevku je pravopisne i obsahove na urovni Zvlastni skoly a ublizuje to kultivovanym lidem,kteri maji cit nejen pro rodny jazyk.
ZABRANTE TOMU!!!Dekuji.N.

kamil (Čt, 29. 9. 2016 - 23:09)

Nuti mne tak ze pokud si...co takhle se s tím smířit ? jak píšeš není to nic hrozného a předejdeš tomu aby tě svazovali. já také musím na přání manželky nosit jen těsnější tanga aby viděla kdy mi stoupne a aby mě to podrželo a řádně to cítil mezi půlkama, to pak bud dostanu do tang mražený hrášek nabo sex.

lada (Čt, 29. 9. 2016 - 22:09)

Nuti mne tak ze pokud si nevemu plenku tak mne svaze z jejima kamaratkama da da mi ji ona fakt už si nevim rady co mam delat ne ze bi semi to nelybilo to ne ale proste nevim co mam delat kdys musim jen v plence chodit ven a tak prosim moc o radu jestly ji opustit nebo to nejak obejit

tom (Pá, 23. 9. 2016 - 14:09)

Ahoj vsem moje pritelkyne mne...Jo ? A jak tě nutí ?

lada (Pá, 23. 9. 2016 - 13:09)

Ahoj vsem moje pritelkyne mne nuti nosit plenky prej se ji to libi na muzich i na zenach a bohus jel padlo to i na mne no a tak pokazde co sem u ni nebo ona u mne tak je musim mit nasobe a pokazde mne prebaluje nwm co mam delat jestly ji opustit nebo to sni vydrzet

Jana (Čt, 25. 8. 2016 - 17:08)

a teď tu o červené...A to je přesně ten důvod, proč se nemůžu nikde svěřit.

Reklama

Přidat komentář