Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 10. 10. 2020 - 14:10)

Kluk se neobjevil a to jsem ráda. Martina ano,půjdeme do lesa na houby ale poprchává , tak s deštníkem. Čůrat budeme v lese.

Natalie (So, 10. 10. 2020 - 14:10)

Hm, já si myslím,že mu to došlo a to je jen dobře. Příjemné houbaření! A mimochodem,taky v lese čůrám, tam to je bezpečné.

Ig (So, 10. 10. 2020 - 14:10)

Ach, můj Bože! Šálí mě snad zrak?! To,že jste napsala vy z mého hororového pokleslého snu? ? Chce se mě pateticky zvolat: "I ty,Brute!?" (Et tu, Brute!? pozn.I.R.)Můj mozek rozčilením kolotá a má záklopka je uzavřena! Odcházím do svého pokoje (roztrpčen) a vzkazuji:Vanitas vanitatum et omnia vanitas.* *(Marnost nad marnost, vše je marnost, pozn.I.R.)

Miška (So, 10. 10. 2020 - 10:10)

Čurala jsem před chvílí venku za barákem. Baculku jsem měla plnou a z močáku do ní velký tlak se vyčurat. Tak jsem sundala kalhoty a kalhotky a okamžitě jsem to pustila krásně rychle ven do trávy. Bylo toho tam dost ve mně ale pak se mi ulevilo když jsem to všechno vypustila.

Ignácius (So, 10. 10. 2020 - 12:10)

Cože takový nedostatek vkusu? Snad bych vás měl varovat, že ze samé úzkosti a všeobecné deprese nejsem dalek mdlobám. Váš příspěvek, který jsem zhlédl dnes ráno, byl mimořádně vyčerpávající; Při vašem líčení močení mimo záchodky jsem se málem zhroutil. Krom toho se mi v průběhu noci zdály dva hrůzostrašné sny, z toho jeden o vyhlídkovém vlaku na trase Mimoň-Mimoň.. Druhý se týkal další zde známé dívky. Byl dosti surový a obscénní. Kdybych vám ho popsal, roztřásla by se vám kolena strachy. "Apokalypsa se blíží, zatím mi pomáha Svěženka Dr. Nu, vám doporučuji 12x modlitba ke svaté Hildegardě. Bojte se ženštino..

Mike (So, 10. 10. 2020 - 12:10)

Moc krásně jsi čůrala. Budu se těšit .

Natalie (So, 10. 10. 2020 - 10:10)

Já myslím že jestli se tam objeví, tak ho budou buď ignorovat nebo ho slušně odbydou. Libor si asi umí udělat pořádek, ale jako nějaký rváč není. Klára píše, že je pohodář a tak se tolik nebojím. Ale ten Kluk je opravdu chudák, když to tak strašně bere. To není jednoduchý.

Návštěvnik (So, 10. 10. 2020 - 10:10)

Teda jestli tam Kluk přijede aby taky nedostal po papuli.

Klára (So, 10. 10. 2020 - 06:10)

Kluku pojedeš sem zbytečně a budu se na tebe zlobit. Víš jak to mám nastavený a vážím si tvého citu,ale ty musíš respektovat můj k Liborovi. Tím nic nevyřešíš. Nebudu na tebe chtít mít čas. Byla jsem se vyčůrat a ještě je skoro tma a tak si půjdu k Liborovi ještě lehnout. Chtělo se mi nutně a měla jsem to čůrání dlouhý a nešlo moc prudce. Niki jak slyšela, že odemykám přišla taky a hned čůrala stejně hodně a taky spíše normálním tlakem ,ale taky udělala větší loužičku jako já . Přijede Martina, ještě se jdu pelíškovat. Už se rozednivá ale vellmi pomalu.

Žaneta (So, 10. 10. 2020 - 09:10)

Myslím na tebe Klárko,opravdu toho kluka ignoruj nebo ještě vyprovokuje nějaký konflikt. Napiš pak jak to dopadlo. Páčko.

Lucka (So, 10. 10. 2020 - 09:10)

Souhlasím

Mike (So, 10. 10. 2020 - 08:10)

Klárko já bych se proti tomu klukovi taky ohradil. Už jsi mu to vysvětlila mnohokrát a on je jak tupec. Vůbec bych ho nepouštel domů a Libor by ho měl vyhodit. Už je fakt otravnej. Tak hezky čůrejte jako ráno a kdyby i Martina ukázala jak umí čůrat,jéje na to bych se taky těšil.

Kluk (So, 10. 10. 2020 - 03:10)

Klárko nějmilovanější já dnes přijedu za tebou. Já nemohu jinak. Miluju tě.

ignácius (Pá, 9. 10. 2020 - 22:10)

"Mám dojem, že byste mohla projevit trochu velkorysosti a poskytovat jistou slevu, "Jsem koneckonců váš nejlepší zákazník."

KaM (Pá, 9. 10. 2020 - 21:10)

co se děje, Ignácie? .... Víš, že jsem Ti od počátku naší známosti kladla přesně zacílené otázky, abych objasnila Tvé sexuální sklony. Mým jediným přáním bylo pomoci Ti nalézt Tvé pravdivé sebevyjádření a naplnění prostřednictvím uspokojujícího, přirozeného orgasmu. Vážím si Tvé mysli a vždy jsem akceptovala Tvé excentrické tendence, a právě proto bych si přála, abys dosáhl stavu dokonalé mentálně-sexuální rovnováhy. (Dobrý, výbušný orgasmus by Tvou bytost očistil a vyvedl Tě z temnot.)

Miška (Pá, 9. 10. 2020 - 20:10)

Dlouho jsem se neozvala. Mám kluka jmenuje se Martin a je moc hodný a chodíme spolu. Pro to sem moc nepíšu,ale s Klárkou jsme v kontaktu a chtěly bychom se setkat na ty prodloužený prázdniny . Budeme mít taky uzavřenou školu a učit se on line,ale dneska jsme ji ještě měli. Někdy když jdu že školy tak čurám venku většinou za rohem nebo doma hned na zahradě. Dnes jsem si došla ve škole. Jsem teď dost spokojená. Martin je opravdu moc a moc hodný a poznali jsme se ve Slavonicích u tety. O víkendu přijede za mnou. Na Klárku se taky moc těším až se uvidíme.

Podpíčník (Pá, 9. 10. 2020 - 21:10)

Podíčník se přidává a přimlouvá taky. Miško čůrej a napiš jako dříve.

Miška (Pá, 9. 10. 2020 - 21:10)

Ok ,ozvu se a napíšu jak jsem čůrala o víkendu. A děkuju za lichotku Šišmišovi.

Šišmiš (Pá, 9. 10. 2020 - 20:10)

Ahóój! Míšo prosím nějaký čůráníčko od tebe. Alespoň občas. Byla jsi tu s Klárkou hvězda. Prosím.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 20:10)

„Přivádí na mysl vulgarismus ,flundra'."

Reklama

Přidat komentář