Reklama

Pánské punčocháče

Boban (St, 9. 1. 2019 - 16:01)

Co je na tom zvláštního? Mnoho výrobců punčocháče pro muže dělají a také zavádějí punčocháče unisex. Moderní punčochové kalhoty jsou praktické, příjemné, pohodlné, zvláště relaxační mají mnoho výhod pro muže i pro ženy. Nakupuji je normálně v obchodě a prodavačkám říkám, že je chci pro sebe. Protože vysloveně pánské obvykle nemají, nechám si poradit a ukázat a nakonec koupím dámské, jsou i cenově výhodnější. Nebojte se nosit punčocháče, rychle si na ně zvyknete. Skoro celý rok si je beru pod kalhoty jsou rozhodně vhodnější než jégrovky, mohu si zvolit tloušťku podle potřeby. Na dovolené v horách v létě s kraťasy jsem si užíval 15 den matné tělové barvy a nikomu to nevadilo.

co? (Čt, 10. 1. 2019 - 09:01)

užíval? co je na punčocháčích k užívání? buď je potřebuješ, což asi v létě těžko nebo máš sklon k exhibicionismu a to je tvoje věc, lidem je to jedno, mají fakt jin starosti dnes

Honza 51 let (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Dlouho jsem si myslel, že pánské punčocháče neexistují. Do 15 let jsem punčocháče nosil, pak spodky. Až na této stránce jsem se dozvěděl, že existují i pánské punčocháče. Nyní nosím na ven převážně spodky, ale i jedny punčocháče unisex. Jak jste se o existenci pánských punčocháčích dozvěděli ? Znáte i konkrétní obchody, kde se dají koupit pánské silonky nebo punčocháče? Pokud si kupujete dámské, přiznáte prodavačce, že je to pro vás-muže, aby vám poradila s výběrem velikostí a značky? Děkuji za váš názor.

Michal (St, 26. 12. 2018 - 13:12)

Jako kluk jsem punčocháče nosil běžně, ale celkem nerád. Asi 3. třídě jsem je odmítl a nechtěl jsem si je oblíknout. Máma mi dala facku a já se rozbrečel. Táta se mne zastal a pověděl ať mi máma koupi spodky(Jégrovky). Já se nemohl dočkat až se zbavím punčochových kalhot. Pak se stalo něco s čím jsem nepočítal. Při převlékaní na telocvik jsem začal závidět těm, kteří je nosili dál. Byl jsem sklamaný, že mi nikdo nezávidí to, že nenosím punčocháče a že mám dospělacké spodky.Nevěděl jsem jak to udělat abych se mohl vrátit k punčochovým kalhotám, styděl jsem se mamce říct aby mi je opět dávala na ráno přes stolek při posteli. Pak se stál zázrak. Přijela k nám teta a donesla balík plnej punčošek po svejch dětech(kluk a holka). Když teta odešla mama řekla co s tím udělám, když je nechceš nosit. Řekla, že se zeptá v práci či někdo nebude chtít, nebo je prostě vyhodí. Vyhodit by je bylo škoda, tiše jsem řěkl, já je budu nosit.

Mirek (Čt, 27. 12. 2018 - 12:12)

Já jsem na tom byl stejně, ne-li o něco hůř. Musel jsem nosit věci po starší sestře protože bylo dle mamky škoda to vyhodit. Byli jsme s mamkou a sestrou sami a tak nebylo peněz nazbyt a já na základce, téměř až do deváté třídy nosil po sestře svetry, kalhoty, zimní bundy a i některé boty. Táta s námi nebyl a neměl se mě kdo zastat. Trenky jsem měl akorát na tělocvik a jinak běžně jsem nosil i některé spoďáry po ségře a punčocháče samozřejmě taky. Nejdříve takové ty vytahovací a později silonky. Ty ale nosili u nás ve škole kluci v zimě taky a já si na ně zvykl natolik, že dnes, kdy již naštěstí nic holčičího nosit nemusím, silonky oblékám zejména pod džíny v zimě zcela běžně a neznám nic lepšího. Jégrovky vůbec nepoužívám - zkoušel jsem termoprádlo a připadal jsem si nějak nabalený a nepohyblivý. Silonky tu tepelnou pohodu zajišťují dostatečně a ani o nich, že je máte na sobě nevíte.

Martin (Čt, 29. 11. 2018 - 22:11)

Nakonec i já jsem manželku přemluvil k tomu, aby nosila punčocháče. Asi tomu pomohlo že byla zrovna nachlazená. Dávám ji klasické silonky, protože u nás jsem dámske punčocháče nesehnal. Bere si je už automaticky. Já si silonky v zimě beru běžně místo pyžama, jelikož kombinaci kalhot a ponožek na spaní nesnesu. Dnes v punčocháčích spala i manželka a přišlo mi to hrozně příjemné, když se manželka přitulila a bylo cítit, jak se naše punčocháče třou o sebe. Máte taky někdo takový pocit? Jsme spolu již 10 let, ale takový sex jsme snad ještě nezažili

Dominika (Ne, 2. 12. 2018 - 14:12)

Naivně jsem si myslela, že tohle je seriózní diskuze...

Dáša (Ne, 2. 12. 2018 - 19:12)

To vieš, nejaký somár sa môže objaviť vždy a všade.
Včera som bola celkom prekvapená, manžel vydržal v pančucháčoch celý deň, čo sa doteraz nestalo. Vždy si ich vyzlieka, hneď ako príde domov. No včera si ich obliekol hneď ráno, keď sme robili na dome vianočnú výzdobu. Potom sme išli mojim rodičom na obed, tam sme boli až do neskorého popoludnia, potom sme boli ešte nakupovať a večer sme boli na koncerte. Keď som mu večer povedala, aká som prekvapená, tak sa mi priznal, že si to ani neuvedomil, až na tom koncerte mu bolo trochu teplo.

Dominika (Pá, 23. 11. 2018 - 18:11)

Díky této diskuzi se mi podařilo obléct mému muži pod kalhoty punčocháče. Dlouze je odmítal, až tento týden jsem mu vnutila mé bavlněné (klasika jedna čárka vpředu, dvě vzadu). Já sama bych bez punčocháčů pod kalhotama teď nevytáhla paty z domu. Když se vrátil z práce, všimla jsem si okrajů punčoch pod jeho domácími kalhotami. Po večeři jsem se nenápadně zeptala, jak mu v nich v práci bylo a řekl, že po chvíli o nich ani nevěděl a že je má vlastně pořád na sobě. Druhý den ráno jsem koukla do koše na prádlo a punčocháče nikde. To odpoledne jsme mu jeli nakoupit vlastní.
Nechápu, proč se z toho dělá takové haló

Dáša (Po, 26. 11. 2018 - 10:11)

Podobný prípad ako môj muž. On bol schopný ísť na prechádzku alebo na futbal v najväčšom mraze iba v ponožkách pod nohavicami. Pre mňa to bolo nepochopiteľné, ja nosím pančucháče pod nohavicami už od októbra. Keďže si na zimu stále odmietal kúpiť nejaké spodky alebo termo bielizeň, tak som ho prinútila nosiť aspoň moje hrubšie silonky pod nohavice. Nenosí ich rád, ale keď neustúpim, tak si ich nakoniec oblečie. Považuje ich síce za ženské oblečenie, no postupne uznal, že v zime môžu byť aj praktické.

Dominika (Po, 26. 11. 2018 - 20:11)

Silonky jsem mu tedy dát nezkusila, ale určiťe to doma nadnesu. Rozhodně to výjde levněji, než pánské bavlněné punčochácě. Teď už je nosí denně, bez něajkých připomínek, doma si na ně místo tepláků veme kraťasy a musím říct, že je to rozhodně hezčí, než nějaké jégrovky... Stejně tak to řeším doma i já, buď si na punčocháče vemu kraťasy, nebo dlouhou tuniku, příjde mi to pohodlnější, než tepláky.

David. (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Tak to ti musí Domčo slušet :-):-) Závidím :-)
Taky bych takto rád chodil. A rád bych takto viděl i svou ženu...

Martina (Čt, 29. 11. 2018 - 21:11)

Nakonec i já jsem manžela přemluvila k tomu, aby nosil punčocháče. Asi tomu pomohlo že byl zrovna nachlazený. Dávám mu klasické silonky, protože u nás jsem pánské punčocháče nesehnala. Bere si je už automaticky. Já si silonky v zimě beru běžně místo pyžama, jelikož kombinaci kalhot a ponožek na spaní nesnesu. Dnes v punčocháčích spal i manžel a přišlo mi to hrozně příjemné, když se manžel přitulil a bylo cítit, jak se naše punčocháče třou o sebe. Máte taky někdo takový pocit? Jsme spolu již 10 let, ale takový sex jsme snad ještě nezažili.

Dáša (Út, 27. 11. 2018 - 13:11)

Určite máš pravdu s tým, že sú lacnejšie a na pohľad a kvalitou takmer rovnaké. On aj tak pančucháče považuje za ženské oblečenie a keď som raz kúpila špeciálne pánske aj tak nimi vôbec nebol nadšený. Krabičku mu aj tak neukazujem a podľa mňa on ani netuší, že si oblieka dámske. Doma ich na rozdiel odo mňa nenosí vôbec, ale aj tak som rada, že si ich oblečie aspoň vtedy, keď je dlhší čas v zime niekde vonku.

Dominika (Út, 27. 11. 2018 - 18:11)

Já mu koupila vyloženě neprůhledné bavlněné. Navečer když se vrátil z práce jsem dala prát a měl v prádle všechny troje punčocháče, které má. Ihned přišla otázka, co si vezme zítra pod rifle. Nabídla jsem mu moje starší silonky, sice takové silnější, ale pořád lehce průhledné. Má je připravené na ráno, tak uvidím, zda se do nich nasouká. Moc bych na to ale nevsázela.

Dáša (St, 28. 11. 2018 - 12:11)

No veď uvidíš. Ten môj tiež najprv nechcel o tom ani počuť. Musela som ho dosť presviedčať. Potom raz vonku poriadne prechladol a tak som mala ďalší argument. V súčasnosti si už trochu zvykol, no stále zvykne frflať, keď mu poviem aby si ich obliekol.

Domunika (St, 28. 11. 2018 - 20:11)

Jelikož jsem ráno vstávala zároveň s manželem, tak jsem ho kontrolovala. Nejprve si silonky nevzal, ale když jsem mu řekla, že si je prostě vezme, protože jeho punčocháče jsou mokré, podlehl. Bylo opravdu komické sledovat, jsk se do nich oblékal, nakonec jsem mu musela pomoci a ukázat jak na to, jinak by je asi rozerval. Vydržel v silonkách až do teď a při otázce, jak mu v nich bylo, odpověděl že jeho punčocháče jsou asi lepší, ale neodmítá ani silonky. Takže spokojenost

Dáša (Čt, 29. 11. 2018 - 09:11)

No výborne, takto aj ušetríš za pánske pančucháče a manžel ti nepovie, že si nemá čo obliecť pod nohavice. Aspoň u nás je to tak, máme podobné postavy a ja mám siloniek v skrini fakt dosť. On síce nosí iba tie nepriehľadné hrubšie v čiernej alebo hnedej farbe, iné by si asi neobliekol, ale ja nosím pančucháče celoročne a tomu zodpovedajú aj moje zásoby.

Dominika (Čt, 29. 11. 2018 - 20:11)

To chápu, silonek a punčocháčů mámmtaky velkou zásobu. Samozřejmě bych mu nedala nějaké vzorované, nebo barevné, třeba červené... Ale tělové klidně, vždyť na tom nic není, když je má pod kalhotama.

David. (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

Docela závidím, takovou manželku bych bral. Moje tomu není moc přikloněna...:-(. Vzorované i barevné rád nosím. Docela závidím, že máte takovou zásobu - určitě je ráda nosíte :-)

Reklama

Přidat komentář