Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zasněná (So, 29. 8. 2020 - 14:08)

Nevím jestli mi můžete nějak pomoct, spíš je to o odvaze, vy ji evidentně máte. Já se zatím pořád odhodlávám.

Pulec (Ne, 30. 8. 2020 - 10:08)

A skousela si se před rodičama pocurat

Zasněná (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Ne nezkoušela a v mém věku už bych něco takového před rodiči dělat neměla.

zan (Po, 31. 8. 2020 - 06:08)

ahoj chceš si o tom popovídat víc nebo se celkově stydíš? kdyžtak napiš a napíšu ti e-mail a budeme si psát tam.

Zasněná (Po, 31. 8. 2020 - 17:08)

Je to tady anonymní, tak se zase tak moc nestydím. Asi opravdu něco vyzkouším, nejde o tom jen pořád přemýšlet nebo jen snít.

zan (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

tak co povedlo se nebo si ještě neměla příležitost. a co chceš přesně provést?

Zasněná (Út, 1. 9. 2020 - 16:09)

Zatím nebyla příležitost. Nejdřív bych zkusila počurání nebo takové o dost větší ucvrnknutí, nejlepší to asi bude při návratu z práce. Scénářů mám v hlavě spoustu, ale hodně věcí z toho bych asi nezvládla.

Pulec (Út, 1. 9. 2020 - 23:09)

A jaké pak máš

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 05:09)

Zkusila jsem s plenkou do rána a teď jsem se počůrala do plínky. Asi blbě. Pustila jsem to najednou a plenka to nepobrala,měla jsem toho fakt hodně, a je to trochu i v posteli a v kalhotkách .

zan (St, 2. 9. 2020 - 06:09)

to nevadí to vychytáš a naučíš se to a bude to super ale jen tak dál pokračuj

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 08:09)

Myslela jsem,že to bude v poho. Je fakt,že jsem potřebovala šíleně a tak jsem to schválně zkusila pustit do plenky a čůrala jsem proto dlouho a vydatně a tolik toho plenka asi nevezme. Jsou nějaký speciální značky,které to pojmou? To by přece mělo jít.

JiříS (Út, 1. 9. 2020 - 17:09)

Ahoj.
Tak uvidíš snad se zadaří co nejdříve. Držím palce.

Pulec (Út, 1. 9. 2020 - 00:09)

Ahoj tak si něco skusila

Xxx (So, 29. 8. 2020 - 12:08)

Zdravím je tady nějaká holka která ráda čůrá do spodního prádla nebo plenky rád bych prohodil pár řádků popřípadě se i sešel líbí se mi počůrané holky hledám spíš takovou kamarádku s kterou bych mohl o tomhle normálně a na rovinu mluvit email - [email protected]

Zasněná (So, 22. 8. 2020 - 13:08)

Už dlouhou dobu jsem tady vlastně jen čtenářka vašich příhod a zážitků. Od malička jsem se cítila jako ta nejdivnější, když mě přitahovaly podobné věci, jako nehody do kalhot nebo nošení plenek. Jako malá jsem si i hrála na to, že mám nehodu a počůrala jsem se nebo jsem si vkládala ručníky do tepláků, abych je vystlala tak, že jsem si připadala, že mám pleny. Ale moji rodiče by pro podobné hry či nehody neměli pochopení, takže vše samozřejmě probíhalo tajně. V průběhu času ve mě všechny okolnosti v mém živote úplně zadupaly jakoukoliv odvahu do nějakých tajných pokusů a teď už si jen říkám, jak jsem byla hloupá, že jsem do ničeho nešla, když jsem byla mladší a prošlo by to jen s nějakými menším trapasem, na který by se třeba zapomnělo. Vždycky jsem si totiž představovala, že mě u nehody někdo vidí nebo že ví o tom, že nosím plenky. V poslední době mě takové myšlenky pronásledují čím dál tím víc a já mám pocit, že se snad zblázním. Na jednu stranu jsem dospělá a můžu si dělat co chci, ale na druhou stranu cítím, že v mém věku už je to hodně nepatřičné. Omlouvám se, že jsem vám tak vskočila do diskuze, jen jsem se potřebovala svěřit.

Kuba (Ne, 23. 8. 2020 - 14:08)

Ahoj, pokud budeš chtít si popovídat nebo poradit tak napiš, zde máš můj email
[email protected]

zan (Ne, 23. 8. 2020 - 07:08)

ahoj v pohodě z toho si nic nedělej a kdyby sis chtěla popovídat určitě napiš. a rád ti poradím pomůžu taky to dělám. tak se nestyd a napiš ju?

Pulec (So, 22. 8. 2020 - 22:08)

A co chtěla bys aby se o tebe někdo staral

Kikina (Pá, 14. 8. 2020 - 08:08)

Ahoj Anežko a Honzo. Jsem momentálně na dovolené se svým přítelem a tak se pokusím být stručná ale nevím jestli se mi to povede :0) Honzo tu svoji poslední povídku vnímám spíš jako průměr z námětu který není můj ale jsem ráda že jsi byl spokojený i když určitě to umím i líp :0) Anežko nechtěná nehoda se může stát každému. Mě samotné se to vloni povedlo hned dvakrát. Tvoje výhoda je že to nebylo poprvé a asi ani naposledy co jsi měla pod zadečkem plno takže jako pokakandu tě to nerozhodí :0) a pokud tě nikdo neviděl tak o nic nejde. Jinak je fajn že dokážeš normálně fungovat i bez plenek. Nikde není psáno že si čas od času nemůžeš užít a plence pořádně naložit :0) jinak vypadá to že Verča má pro tyhle úlety pochopení a kdoví možná že i jí ty plínky nějakým způsobem přitahují. Každopádně je fajn mít takovou kámošku. Pokud spolu zase spácháte nějaké to plenkové dobrodružství tak se určitě nezapomeň s námi o něj podělit a já bych aspoň mohla napsat další pokračování tvého příběhu i když Brusel byl top a ten se asi bude jenom těžko překonávat :0) ze Slovenska všechny zdraví Kiki.

CD95 (Pá, 14. 8. 2020 - 12:08)

Ahoj Kikino, užívej dovolené s přítelem, já ještě užívám zkouškový, ale snad to ve středu vyjde. Sice se Honza nejmenuju, ale pořád jsem to já. Škoda, že Anežka nepíše víc, dobře se s ní povídá. A jak to máš s Honzou a plenkami? Ví o tom nebo to před ním tajíš? Moc se těším, až mi zase něco Luba pošle. Měj se a užívej volna.

Reklama

Přidat komentář