Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

oliver (Čt, 8. 10. 2020 - 21:10)

Já na jeho místě bych reagoval podobně.

Bára (Čt, 8. 10. 2020 - 21:10)

První neodkladný čůrání s klukem se proměnilo v překvapivý a vášnivý sex z jeho strany. Nebyla jsem schopna ničeho jen držet a nechat se vést jeho chtíčem a v takovém momentu překvapení jsem se ani nestačila bránit. On byl hned hotový,já z toho dost vyklepaná,ale přesto vzpomínám na to s odstupem času ráda.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 19:10)

Kláro a co Miška? Jak se má? Už dlouho se nepřipomněla . Jste spolu ve spojení? Taky tady psala jak umí krásně čůrat a chybí tu.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

prej sukýnka :)). Libor jedéééé

Klára (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Už mám po jízdách a jsem doma, dokonce jsme to udělali tak,že jsme nabrali jinou holku ve městě a vyměnili se a ona mne vysadila s instruktorem přímo u nás před barákem a Niki mně viděla a měla z toho srandu, ale já jí říkala,že jsem už nebyla za volantem,ale i tak se tomu připitoměle smála. No až ji budu vozit s mamčou někam, tak se snad srovná. Měli jsme jinýho instruktora než minule,ale taky v pohodě,ani se mi nechtělo z toho čůrat, byla jsem opět z domova vyčůraná než jsem šla a tak jsem nejvíc čůrala venku v poledne,když jsem šla z našeho nového domečku za mamčou. Tam jsem udělala z pod sukýnky na bobečku prudkou loužičku v rohu dvorku. Zítra chceme jet na chaloupku.Libor taky nikam nejede a tak jsme přemýšleli,že vyjedeme už dopoledne a necháme Nikolu na jeden den mimořádně doma ze školy. Takže dnes zatím moc zajímavého čůrání nebylo,ale zase jsem plná jiných zážitků z řízení auta a Libor je zatížen na ty večeře a chce teď mne vzít zase na Ještěd na večeři. Já to taam mám ráda,ale je to na mně moc častý luxus, stejně ráda mám hospůdku na chaloupce a je to hezké vesnické prostředí. Ale pojedeme, prý od pondělí zavírají ve osm ve všech hospůdkách. Tak asi pak budeme někde čůrat venku cestou,ale to napíšu příště.

Honza (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Já byl na Ještědu loni a bylo to tam fakt zážitek. Měli jsme s partnerkou romantický víkend. Pravda ceny trochu vyšší, ale opravdu zážitek. Měli jsme tam dvě noci a prostě to nemělo chybu. Vysoké postele,ráno se nechtělo ani vstávat a určitě si to zopakujeme. Zkuste i nocleh, je to fakt kus romantiky.

Pozorovatel (Čt, 8. 10. 2020 - 20:10)

Načti si zpátky. Klára s Liborem byla na Ještědu do rána několikrát. Samozřejmě romantický večer se vším všudy..... Já se tam chystám příští rok, jestě jsem tam nespal,ale nahoře jsem byl několikrát,ale je to už mnoho let.

Natalie (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Klidně omluv holku ve škole a jeďte pryč z města,dokud nenapadne sníh. Já taky pojedu. Máme chatu na Lhotce, ale přes zimu tam nejezdím. To ji zazimujeme. Jak tam jezdíš ty s maminkou v zimě?

Klára (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

na velbloudu

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Říká se wemblout.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 21:10)

Spíš cameltoe

Matlák (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

Mám nemocny krk jako aniginua není mi pnutí jako mám lezet na čaji a praskiy mám holky počkat na mně jako až bude pnutí na zdravi čtu to

Máš (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

Koronu vole.

Návštěvnik (Čt, 8. 10. 2020 - 14:10)

Tys tomu dal korunu, vole.

Normální kluk (Čt, 8. 10. 2020 - 08:10)

Míšo, to je teda síla. Na tomto vlákně to vypadá, že se celý svět točí kolem čurání malých holek a na světě není lepší zábava. Ale při přečtení tvého příběhu jsem se prostě musel udělat a ještě dnes si ho půjdu přečíst znovu. Doporučuji všem v diskusi:
https://diskuse.doktorka.cz/zena-exhibicionistka?page=2

Natalie (Čt, 8. 10. 2020 - 08:10)

Klárko krásný den! Já si dnes poležela a čůrání jsem měla někdy v noci a tak jsem ráno tolik nemusela na záchod. Myslím na tebe,jestli budeš mít další autoškolu a jestli ta Martina koupí u Heleny tu chatu. Pa.

Klára (Čt, 8. 10. 2020 - 11:10)

Natálko taky tě zdravím, mám dnes odpoledne další jízdy a to už od tří a s Martinou už komunikujeme telefonicky a za námi přijede v sobotu za Helenkou kouknout tu chatičku a staví se samozřejmě u nás. Teď jdu domů za mamčou,má oběd. A potřebuju čůrat, tak se venku vyčůrám v rohu na dvorku. Snad mi ty jízdy půjdou, o víkendu to zase budeme zkoušet na chaloupce.

Klára (Čt, 8. 10. 2020 - 06:10)

Jsme na domečku a včera jsme se pipinkovsali tak krásně až jsme z toho usnuli,už jsem vzhůru, musela jsem s plným bříškem jít čůrat ale měla jsem pipinku málo probuzenou a tak mi to šlo pomalu a teklo to dlouho. V osm hodin máme zase výuku a tak pomalu udělám a připravím snídani. Libor chrní a tak ho nechám v klidu a počkám až přijde. Niki je s mamčou doma a včera byly taky v pohodě a zdá se,že nesmutní ani jedna z toho, že bydlíme s Liborem kousek vedle.

Mike (Čt, 8. 10. 2020 - 07:10)

Ty jsi teda ranní ptáče. Ono mne to taky někdy vzbudí na čůrání a když je tolik jako u tebe,tak si říkám, to už nemá cenu se pokoušet usnout. Čůrá ti to moc krásně ikdyž třeba malým tlakem pokud není člověk úplně probuzen. Zase ten,kdo by se na to díval,by měl delší zážitek než když je to moc rychlý a hned jsi vyčůráná. Mně se moc líbí cokoliv od tebe. Ať pomalu nebo rychle.

Fido (Čt, 8. 10. 2020 - 02:10)

Míšo, pěkný příspěvek! Tak trochu z jiného úhlu pohledu... Mně piss nic neříká, ale tady je hezký právě ten jemný prvek exhibicionismu.

Reklama

Přidat komentář