Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Ladislav (So, 12. 12. 2020 - 09:12)

Máte všichni hezké kastrační fantazie, takové pěkné pohádky pro dospělé.. Jen se vám asi nikdy nesplní. Pochybuji, že se zde najde někdo kdo by vás vykastrovat. Tak hezké snění při sexu..

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

To nic neřeší,buď obě nebo nic.

Rita (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Samozřejmě , že to nic neřeší i jednokulčáci jsou velice výkonní . Jde o celkovou dispozici samce , jedno nebo dvě varlata je záležitost druhořadá .

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Mám několikanásobně vyšší potřebu sexu než moje partnerka a přináší nám to do života dost neshod, pomůže když bych si nechal jedno varle odebrat? V budoucnu bych se chtěl nechat vykastrovat úplně

Peter (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Možno najprv vyskúšať, nech Vás manželka uzamkne...na týždeň, dva. Potom predlžovať termíny.Kastrácia je definitívna.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Peter (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Je to naozaj veľmi ťažko predstaviteľné, že by ste bol uzamknutý a už emohol zasunúť, ale verte mi, zvykol by ste si. Výstrek by ste mohol mať, prečo nie? Ale bez orgazmu.Len pokazený orgazmus. A zabudnúť na to, že ešte niekedy zasuniete do nejakej ženy.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Neumím si představit že bych nemohl mít výstřik semene po mazlení , že bych ho mél v kleci abych si ho nemohl strčit do ženský

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

To je pravda , odemknout ho může kdykoliv chce , ale jednou vyřezaná varlata už mu do šourku nevrátí .

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Mám několikanásobně vyšší potřebu sexu než moje partnerka a přináší nám to do života dost neshod, pomůže když bych si nechal jedno varle odebrat? V budoucnu bych se chtěl nechat vykastrovat úplně

Eva (St, 2. 12. 2020 - 00:12)

Ses férovéj hlap co si splnil přání manrelki ona ti je decna re ji nehas užívat

RITA (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Nehnevajte sa, nevzala som si prášky a opäť píšem nezmysly. Bola som na psychiatrii a tam mi poradili každé ráno jebnúť hlavou o stenu. Že vraj to pomôže.

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)

RITA 30.11. Prášky si ber ako chceš a na Psychiatrii ťa mali zavrieť na samotku. A píš pod menom debil ..!!

Chocholoušek (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Došla ti medikácia, že si taký agresívny? Požiadaj o zvýšenie dávok. Uľaví sa ti. :-DDD

(Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Kulky jsme už podvazovali mnohokrát a nějak to nezabralo. Měl je úplně černé stěžoval si na velkou bolest a musela jsem gumičku sundat a žádný výsledek.

Mravolog (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Bezte radeji oba navstivit psychiatra.

(Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Nevím nikdy jsem vykastrovaného muže nevyděla. Mě jde jen o to aby se uklidnil a nechtěl porát sex o který s ním nestojím. A navíc potom bude poslušnější a nebude mi bránit abych si užila s někým jiným, když on na to nemá, jinak bude fungovat stále stejně jen bez sexu. Rozvádět se nechci vyhovuje mi to tak.

Kantor (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Ty jsi hlavne nikdy NEVYDELA vyjmenovana slova po v :DDD Misto vymysleni nesmyslu se radeji prihlas na doucovani gramatiky :DDD

Abe (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Nechápu, co se komu může líbit na vykastrovaných mužích. Bez varlat nemají testosteron, takže jsou jako muži, nejen nepoužitelní, ale také nestandartní. Jsou prostě jiní. Kdysi se mi udělal v rozkroku absces, který mi narušil varle, které splasklo a ve spermatu jsem měl hnis. Obvodní lékařka to prohmatala a poslala mne do nemocnice na urologii. V jejím doporučení bylo odejmout varle. V nemocnici se mne mj. ujala mladá a velmi hezká lékařka. Dlouho varlata vyšetřovala a díky ní, jsem po operaci zjistil, že mám varlata obě a zdravá. Během celé doby jsem musel odevzdávat semeno, k analýze, které bylo nakonec čisté. Šťastný jsem to oznámil obvoďačce a představte si, že byla naštvaná, že mi varle nechali.

Reklama

Přidat komentář