Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Tak. Moje řeč. Klárka přece neskončí, vždyť to nemá logiku.

L..... (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Všechny další příspěvky už nebudou moje.

Bára (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Taky jsem sledovala Klárku . Snad se opravdu ozve a je to vše jen blbej vtip.

Klareality.cz (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Já a můj tým jsme v oblasti nemovitostí více než 8 let. Během této doby jsme získali dovednosti pro řešení jakékoli úkoly s největším přínosem pro klienta. V současné době se soustředíme na pronájem a prodej nemovitostí v oblasti bydliště paní Kláry Janouškové. Sledujeme změny v legislativě, stejně jako bezpečnost a čistotu transakce. Čas a pohodlí zákazníka jsou naší prioritou. Proto provádíme každou transakci od začátku do konce a okamžitě vyřešíme maximální počet vašich úkolů. Obdržíte rady ohledně všech akcí a dokumentů, daňové optimalizace, výpočtu ziskovosti atd. Stačí si vybrat objekt a přijít podepsat smlouvu. Postaráme se o zbytek. Na základě obrovského zájmu o nemovitosti v oblasti Mimoně, Tomášova Mikulášovic a vzhledem k nemožnosti tuto poptávku uspokojit, rozjíždíme projekt cestovní kanceláře CK Klarec, která bude cílena na adrenalinovou turistiku s erotickým akcentem ve zmíněných oblastech. V případě zájmu obratte se na naši realitní kancelář, budeme vás podrobněji informovat.

Janka (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Mohla bych se zeptat, jestli je u vás možné objednat třeba ubytování v Mikulášovicích a setkáním s paní Janouškovou? Pro dva na zamilovaný víkend? Seznámili jsme se tady na diskuzi.

Kaďák (Út, 6. 10. 2020 - 18:10)

nech to lásko, já to zařídím.

Pozorovatel (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Zavolejte na penzion U Vladařů . Levné v Mikulášovicích .

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Volala jsem té Helence do Mikulášovic. Číslo bylo nedostupné, ale nakonec jsem se po delším snažení a dni dovolala. Potvrdila Kláru ale i Martinu,co se přijede v sobotu podívat na tu chatku. Takže jestli je tohle hra, pak dost propracovaná. Inspirovalo mně to k jedinému, že se tam v sobotu zajedeme podívat na vlastní oči a když nic, tak se podíváme na houby a vezmeme plavky a zajedeme se s manželem vykoupat do Bad Schandau. Z Prahy to zase tad daleko není.

Názor (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Myslím ,že to vyprovokuje mnoho dalších a turistika v Mimoni a zejména Mikulášovicích o víkendech stoupne i v coronakrizi.Tedy kromě mě. Já mám jasno.

Karolína (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Souhlasím. A taky,že by to mělo pokračovat.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU (THE BIG BANG THEORY)
Sheldon: „Takže Nebelvír se teď vyspí s Mrzimorkou? Jak skandální!”

Filip (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Klárka musí pokračovat, tohle všechno je sprostá manipulace a fejk jako prase!!! Nevěřím Hynkovi, že bude nějaká kniha a film, jestli jo ,tak dobře, budeme komunikovat zde,ale dej taky kontakty na Instagram, Fb atd, kde si můžeme s hlavními postavami pohovořit. Určitě bude také reklama před vysíláním atd. Kecy!

Žaneta (Út, 6. 10. 2020 - 15:10)

jsem celý den stažená a nechci si připustit, že by to měl být konec otevřeného příběhu. Napsala jsem až nyní a oslovuji Kláru, Nikolu a Libora - je mi strašně těžko. Vždyť to byl reálný příběh ,co bude dál?

Názor (Út, 6. 10. 2020 - 15:10)

Jestli to píše Libor,tak bude pokračovat, jestli je pravda,co napsal ráno Hynek, pak je to součástí produkčního plánu a pokračování zde na vlákně nebude. Ale zasloužilo by si to ještě nějaké vysvětlení. Já jsem to celé bral s odstupem a nadhledem,ale zanechalo to zde velký otisk, jedno zda pozitiv nebo nega ,ale mnoho lidí to sleduje.

Brácha (Út, 6. 10. 2020 - 14:10)

Jak to že už Klára skončila? A proč? Byla krásná čůranda.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 13:10)

úRyvky z Povídky je projekt několika mladých znuděných mužů, kteří v rámci plnění pracovních povinností v redakci jistého městečka na Českomoravské vrchovině, dostali od své šéfové úkol, sledovat hlavní postavu diskuze Romové žijí tu s námi, která se v seriálu vlákna jmenuje Jituna. Její život je pak nástrojem ke kritice zatuchlé současné společnosti s jejím New Speakem a hyperkorektností. Sledování probíhá nejen na zmíněném vlákně, ale i v reálu formou investigativní novinařiny. Vtipné, neagresivní a chytré, tak bych charakterizoval tento projekt. První část knihy, která sleduje období 2017-2020, vyšla nedávno a již se připravuje její vydání.. Na internetu je k dispozici i její audioverze.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 13:10)

Pekárna je více než deset let fungující projekt na několika platformách. Reality tohoto typu je výjimečná právě dlouhý časovým obdobím kdy vzniká, hlavní osoby nepracují dle žádného scenáře, jejich příběhy jsou nejen autentické ale i prožívané v reálném čase. Přátelství x nepřátelství, zrada, zklamání, roky pokračující pomsta, to jsou hlavní znaky tohoto v internetovém světě dobře známého projektu

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 13:10)

Světliny na kúru je příběh inspirovaný osobností, životem a aktivitami Tonyho Vlase, jednoho z nejvýraznějších postav Doktorky a bojovníkem proti obřízce. Útlá kniha vyšla již ve dvou vydáních a obě jsou beznadějně vyprodána. V současné době se autor spojil s filmaři a připravují filmový scenář. Naopak v Brně, jednom z měst, kde Vlas zanechal nesmazatelnou stopu, se tématu chopili dramatikové a v jistém dobře známém divadle se jej pokusí zdramatizovat. Uvidíme, který projekt bude úspěšnější

Holkočůr (Út, 6. 10. 2020 - 13:10)

Nezbývá než se těšit. Škoda, zasloužilo by si to alespoň happy end.

Zuzka (Út, 6. 10. 2020 - 14:10)

To určitě já se těšila každý den.

Reklama

Přidat komentář