Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

(Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

Ahoj všem, chtěla bych vykastrovat manžela. Sex s ním když se mu náhodou postaví tak minuta a dost. Milenci mu vadí. A sám přišel navrhl kastraci a já souhlasím. Ozve se nám někdo kdo nám z tím pomůže? Chtěla by jsem to před Vánocemi 19.12. můj email: [email protected] dík za pomoc

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 00:11)

Opij ho , pořádně mu podvaž kulky a je to . Většinou to pak dodělají na chirurgii a bude to na pokladnu .

Mravolog (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Ty se take urychlene navstiv psychiatra.

Zvědavý (So, 7. 11. 2020 - 11:11)

Vidím, že je nás víc pod odborným dohledem psychiatrů. To by člověk neřekl, co to s ním udělá, když si zapomene vzít prášky. Sám nestačím zírat, co jsem tu psal.

RITA (So, 28. 11. 2020 - 20:11)

Žeby si bol jeden z tých pod nick. ekológ . Dúfam že ti už niekto jebol nie medzi nohy ale guľku do hlavy .!!

Rita (So, 7. 11. 2020 - 11:11)

Já rovněž vynechala psychofarmaka a hned se to pronevilo. Ach jo, také si to musím příště pohlídat.

Petr (So, 7. 11. 2020 - 11:11)

Taky jsem vcera vynechal prasky. Musim si na to davat pozor.

Peter (So, 7. 11. 2020 - 11:11)

Všetkým sa moc ospravedlňujem že tu opäť píšem ko..tiny. Zabudol som si vziať medikáciu. Už sa to nebude opakovať.

Mravokarce (Pá, 6. 11. 2020 - 08:11)

Zvedavy..... Copak bobiku, dosly ti uz prasecky na hlavicku? Tak sup sup k chocholouskovi do ordinace pro dalsi.

Kokot (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

Ti lidi, co nepoznají, že je to fake, by měli navštívit odbornou pomoc.

Milena (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

Musím se připojit. Vše jsem si samozřejmě vymyslela a také se rozhodla navštívit psychiatra. Budu chodit na pravidelné konzultace a k tomu budu užívat psychofarmaka na zklidnění. Doufám, že to pomůže.

Peter (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

Všetkým sa moc ospravedlňujem za moje úchylné príspevky. Dnes som vyhľadal odbornú pomoc a od svojej ženy odchádzam.

Milena (St, 7. 10. 2020 - 16:10)

To já jsem vykastrovala svého syna když mu byl 1 rok, protože dnešní svět je tak zvrácenej a já nechci aby se můj syn dopouštěl těžkých hříchu v podobě masturbace atd. Dnes je mu 7 let a já doufám, že se o mě bude starat do konce života.

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 22:10)

Postará se o tebe Chocholoušek .

Peter (St, 7. 10. 2020 - 16:10)

Akým spôsobom ste mu to spravila?A čo na to jeho lekár, pediater?

Zdravim (St, 7. 10. 2020 - 12:10)

místního správce a moderátora této uchylne diskuse. Doufám, že brzy vyhledá i s ostatními aktéry odbornou pomoc, protože nechávat příspěvky, které navadeji k sebepoškozování nebo naopak popisují zmrzaceni jiných osob, je dost za hranou. Už se těším až mi bude smazán i tento příspěvek. Chocholouškum zdar :DDDD

Jan (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Jseš obyčejná děvka !!!

Pohádkolog (Út, 6. 10. 2020 - 13:10)

Dneska žádná úchylná pohádka nebude? :DDDDDD Pokud už zabrala medikace od psychiatra, tak zaplať pán bůh za to.

Ornitolog (Út, 6. 10. 2020 - 07:10)

Orel skalní
DOMŮ / PTÁCI / DRAVCI / OREL SKALNÍ
AQUILA CHRYSAETOS
DRAVCI
Zrušit hodnocení
Give Orel skalní 1/5
Give Orel skalní 2/5
Give Orel skalní 3/5
Give Orel skalní 4/5
Give Orel skalní 5/5
Král našich nebes se od roku 2013 postupně vrací do české krajiny.
Tento dravec hnízdil na našem území do 80. let 19. století v Krkonoších a Beskydech. Právě naše země je spolu s Irskem jediným státem, kde orli skalní vymizeli přičiněním člověka. Od roku 2006 se snažíme o návrat orla skalního do české přírody a projekt „Návrat orla skalního do ČR“ se postupně začíná dařit. V roce 2013 zahnízdil na našem území orel skalní po sto letech – ve vojenském újezdu Libová.

Orel skalní

Je majestátný pták s rozpětím křídel až dva metry, hmotností od 3 do 6 kilogramů, mocnými drápy a silným hákovitým zobákem. Po orlovi mořském je druhým největším dravcem na světě.
Při toku provádí samec zásnubní lety ve tvaru vlnovek. K páření dochází na zemi. Se svým partnerem tvoří trvalý pár. Hnízda o průměru až jeden a půl metru si stavějí na těžko dostupných místech, jako jsou skalní římsy, útesy nebo vysoké stromy. Většinou snášejí dvě vejce, ale přežije v naprosté většině pouze to dříve narozené.
Loví ze vzduchu. Rád si smlsne na ježcích, hlodavcích, obojživelnících a plazech. Během zimy v období nedostatku potravy nepohrdne ani mršinami. Na kořist se vrhá střemhlavým letem v rychlosti až 150 km/h. Chytne ji do drápů, odnese si ji na klidné místo a teprve tam ji usmrtí a sežere.
Má rád otevřený a široký prostor. Jeho křídla mají dobře vyvinuté ruční letky, které mu pomáhají při manévrování.
Orel skalní a člověk

Tento dravec patří mezi chráněné ptáky. Nebezpečím jsou pro něj pytláci a pro mladé jedince rovněž sloupy vysokého napětí.
Území, které tvoří domovský okrsek tohoto dravého ptáka, v našich končinách přesahuje plochu sto kilometrů čtverečních. Musí jít o málo zalidněnou krajinu.
Byl to orel, kdo v řecké mytologii každý den vykloval játra Prométheovi.
Orli s jednou i více hlavami zdobili mnoho středověkých erbů rytířských rodů, královských dynastií i celých států.
V některých kulturách byl a stále je uctíván jako posvátný pták a jeho pera a jiné části jeho těla se používají při mnoha náboženských ceremoniálech, zvláště pak mezi domorodými obyvateli Sibiře a mezi indiány ve Spojených státech a Kanadě, kteří mimo jiné nosili čelenky z orlích per.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 00:10)

Covidolog a ekolog , ten stejný blb nepochopí , že opakovaný vtip přestává být vtipem .

Reklama

Přidat komentář