Reklama

antikoncepce náplasti

Renata (Út, 3. 8. 2004 - 21:08)

Ahoj, ja tu naplast pouzivala, a abych rekla pravdu, tak s ni nejsem vubec spokojena. Hlavnije udelat si takovej malej test pred tim, nez ji zacnes pouzivat, a to je, ze si nalep na treba 3 dny obycejnou naplast. Pokud na ni nebudes alergicka, tak je vse ok. Ja na to alergicka jsem a cely misto okolo naplasti jsem mela zarudly a pod naplasti krvavy stroupky. Uz mesic ji neberu a porad mam na kuzi videt jeji otisk. No hodne zdaru.

Milada (Pá, 16. 7. 2004 - 15:07)

Ahoj,máte někdo zkušenosti s antikoncepční náplastí? Díky za zprávu.Milada

tereza (Po, 21. 6. 2004 - 11:06)

AHOJ.MŮŽU SE ZEPTAT OD KOLIKA LET JSOU NÁPLASTI K DOSTÁNÍ?

Lili (Út, 23. 12. 2003 - 14:12)

Elena, s menzes to neskoncis, ked budes brat hormonalnu antikoncepciu. To radsej substituciu, ved ides do prechodu, tak naco preboha ti je hak????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Owečka (Po, 22. 12. 2003 - 16:12)

Přečetla jsem si Vaše příspěvky a dnes u své gynekoložky jsem se jí na to optala. Dala mi brožurku, kde odkazují na adresu moje antikoncepce.cz. Prý ale stojí okolo 1000Kč. Budu ráda, když napíšete svoje zkušenosti. To že se sloupne - je velmi nepravděpodobné.

Elena (Pá, 19. 12. 2003 - 20:12)

Jsou to hormony ethinilestradiol a norelgestromin.Mám brožurku a teď jsem objevila inter.adresu www.mojeantikoncepce.cz.Já ještě menstruuji,ale asi 4 roky už mám velmi nepříjemné návaly horka atd...Chtěla bych už s menstruací nějak skončit,protože mívám celý týden těžké migrény,ale ty potíže okolo jsou také dost nepříjemné.A Minesse má prý nejméně hormonů vůbec,tak zatím nevím,mám ještě asi 14 na rozhodnutí,protože obojí se nasazuje při,nebo po menzu.

Vlada (Pá, 19. 12. 2003 - 14:12)

A kolik to ma jakych hormonu?

Vlada (Pá, 19. 12. 2003 - 14:12)

A kolik to ma jakych hormonu?

Monika (Pá, 19. 12. 2003 - 09:12)

Já beru náplasti Evra měsíc. Už jsem zkoušela asi 9 druhů HA - tablet. Toto je první HA, se kterou nemám potíže. Dříve jsem si stěžovala na otoky, bolesti hlavy, nadýmání, padání vlasů. Náplasti Evra snáším dobře. Žádné vedlejší účinky nepociťuji, ani nepřibírám na váze. Moje trávicí soustava si oddechla. Náplast mi nevadí.

peta (Čt, 18. 12. 2003 - 14:12)

Elenka, ked si uz v prechode, tak by si potom mohla brat skor hormonalnu substituciu ako Trisequence a pod, nie antikoncepciu. Naplasti obsahuju viac hormonu ako Mirelle, zenam hlavne v tvojom veku sa odporuca hormonu co najmenej, to Mirelle by bolo pre teba dobre. Mna to stoji 900 Sk na tri mesiace a Evra by mala logicky stat viac, 600 Kc sa mi zda byt malo, prinajmenej vyse tisicky. A zakazdym si kontrolovat, ci tam tu naplast mas... Ja verim skor viac tomu, co zhltnem, alebo ked uz celkom, tak implantatu.

Elena (St, 17. 12. 2003 - 22:12)

Ahoj,máte někdo s touto antikoncepcí nějaké zkušenosti?Mě ji nabízí moje gynekoložka.Je mi 50 a tyto náplasti prý zmírní potíže v přechodu.Jmenují se EVRA a stojí prý okolo 600Kč na 3 měsíce,ale nevím to přesně.Také mi nabídla antikoncepční pilulky Minesse,tak nevím,co si vyberu.Asi ty náplati,protože nezatěžují zbytečně trávicí trakt.

Lída (Po, 7. 7. 2003 - 09:07)

Najdi si na internetu stránku www.gynekologie.com klikni na název Ortho Evera tak se náplasti jmenují máš tam základní info o tomto preparátu na trh by měl přijít tento podzim 2003

Akret (So, 5. 7. 2003 - 15:07)

Ahoj, taky jsem o tom cetla. Ptala jsem se pak své gynekoložky, která mi potvrdila, že o tom slyšela, ale nepřišly jí ještě žádné bližší informace ani od farm. firmy, popřípadě kolegů... Prý si mám počkat. Uvažovala jsem o tom z toho důvodu, že antikoncepci jako takovou brát nechci, ale milování s přítelem bez ní začíná být docela problém: ne že by na mě tlačil, abych prášky brala, ale kondom nesnáčí on ani já (svědění, pálení, bolestivost) a bez něj...no, dítě chci, ale ne na vysoké, bez peněz viset na krku rodičům...nechci riskovat. Tahle HAK se mi zdá alespoň šetrnější než pilulky (nejde přes trávicí trakt, ale vstřebává se přes kůži do krve). Ale jak jsem psala, bližší informace nemám. Akret

Andrea (Pá, 4. 7. 2003 - 23:07)

Ahoj, pry se na trhu objevila nova antikoncepce v podobe naplasti? Jedna naplast vydrzí 7 dní a lepí se na ruku, rameno, stehno, v podstatě kamkoliv. Víc nevím, zajímala by mě cena, zkušenosti, účinky a jak je to s menses. Za odpovědi moc děkuju

Reklama

Přidat komentář