Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (St, 30. 9. 2020 - 08:09)

Dobré ráno, Klárko. I čůrání na WC je kouzelný, když se umí patřičně popsat...

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 00:09)

Přesně, běž už si lehnout, ty spisovateli.

Šišmiš (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Krásný čůráníčko pod viaduktem i večer. Děkuji moc!

Tykvýk (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Kdybych ji viděl jak to svý čůrání někde pouští z ty svý lasturky co má mezi nohama, tak bych se musel vyhonit. Netroufl bych ji oslovit a osouložit.

Kluk (Út, 29. 9. 2020 - 21:09)

Já mám každý den mokrou lásku pro Klárku ze sebe. Já ji miluju a není nikdo jiný. Já ji miluju jako člověka. Jako nikoho na světě.

Karolína (Út, 29. 9. 2020 - 22:09)

Nechceš si psát se mnou? Mně se líbí jak jsi citlivý a hodný kluk. Já nejsem sice Klárka ale Karolína,ale jsem sedmnáct a ráda bych si s tebou psala. Proč jsi třeba tady,já tak trochu že zvědavosti a teď už dlouho kvůli Kláře jak se vyvíjí její život a jestli mi dáš šanci můžeme si spolu psát. Mám i fb ,ig css.

Kluk (Út, 29. 9. 2020 - 22:09)

Já bych moc rád, ale nejde to. Já mám Klárku.Ale moc rád bych si psal. Co mám dělat Karolínko?

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 00:09)

Pustit ho a nepsát slátaniny

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Ashley Albrightová: „Panebože. Podívejte na tu hnusnou hromadu.”
David Pennington: „Ashley!”
Ashley Albrightová: „Vypadá to jako sloní exkrement.”
David Pennington: „Ashley... To je moje matka. Autorka.”

Emil (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Má pravdu předsedo! Má pravdu!

Klára (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Už jsme doma a autoškola proběhla v klidu a budu se také teorii učit doma a snad to nebude tak náročný. Až budou jízdy a ty by měly být už příští týden, tak toho se trochu obávám. Nikola mi skutečně přišla naproti a šly jsme domů už skoro za tmy a mně se chtělo čůrat tak poslední půl hodinu ve škole a tak jsem hned v prvním neosvětleném koutě na konci ulice stáhla kalhoty a kalhotky a čůrala. Niki hned vedle mně udělala to samý a čůraly jsme obě celkem hodně, prý si doma nedošla když mi šla naproti a tak to pak měla ve svý pipince taky plno vody na vyčůrání. Libor zůstává v Liberci a finišují s tou firmou a já půjdu brzy do pelíšku a budu na něj myslet a pak asi usnu, Niki je u sebe a mamča taky a je tady takový klid a každý se věnujeme svýmu. Mamča má televizi já počítač a píšu a Niki má puštěný u sebe nějaký film. Taková málo dynamická atmosféra,ale pohodová.

Mike (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Lepší klid a pohoda než dusno. Klárko moc, opravdu moc hezký čůrání. Tak i dál klidnou dobrou noc.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Klára se vyčůrá určitě a její sestra se přidá ikdyž bude třeba z domova vyčůraná. To holky dělají,že jedna potřebuje a druhá jde s ní,ale jak pak čůrá první, tak se ty druhý chce taky, ikdyž vyčůrá jen maličko. Asi nějaký podvědomý reflex v močáku nebo spíš v mozku na vykonání potřeby.

Martina (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

oliver (Út, 29. 9. 2020 - 15:09)

Vyčůrej se Klárko i večer a napiš v čem jsi byla oblečená a jestli na bobečku venku nebo na záchodě a jestli ve městě nebo za rohem sama. Moc jsem zvědavý.

Klára (Út, 29. 9. 2020 - 14:09)

Už jsem doma a jsme s mamčou i ségrou v pohodě. Vyčůrala jsem se od vlaku pod viaduktem a sama a hezky jsem z pipinky vypustila plný bříško do větší loužičky ani pomalu ani prudce,tak normálním čůracím pramínkem, ale potřebovala jsem dost. Na ty pomluvy o tom,že jsme nějaký ušmudlaný socky nebudu reagovat. Kdo nás zná tak ví pravdu. Asi budeme ze školy doma. Máme alternativní výukové osnovy,ale zítra ještě učíme a Niki taky. Libor je v Liberci a tu firmu skutečně předává za odstupné, říkal kole m 5 miliónů ,protože je to otcův kamarád ,ale to pro mně není zásadní. Dnes mám tu autoškolu a Niki mi přijde naproti před sedmou a půjdeme domů a asi budu cestou čůrat.

Brácha (Út, 29. 9. 2020 - 12:09)

Mám doma ségru, má angínu - ne Covid, byla na testu. Ale má horečku a tak jsem ji nabídl,když bude potřebovat, vyčůrání do nočníku, co jsem našel ještě z dřívějška v koupelně v regálu. Že prý jo,ale nechtěla,abych byl u toho,ale pak mi ukázala co udělala a dali jsme to do odměrky a měla 460 ml, skoro půl litru. To asi chcala hodně, jen jsem to slyšel jak to čůrání dost teče,ale nebyl jsem u ní,když se styděla a není ji dobře.

Holkočůr (Út, 29. 9. 2020 - 12:09)

Teda kdyby to nebyla ségra, tak bych se neudržel a musel bych se na to její chcaní koukat a pak bych ji ho tam fouk a udělal bych ji to.

Matlák (Út, 29. 9. 2020 - 09:09)

Holky dáte mi čuraní mám pnutí jako kdyby holka dala čuriníá čůrala moc já uhonil bych vyteklýho moc

Martina (Út, 29. 9. 2020 - 08:09)

Klárko taky přeji příjemný den, je chladno, nechceš se raději vyčůrat uvnitř ve škole? Abys nenastydla myslím, než půjdeš domů.

Reklama

Přidat komentář