Reklama

Čurání do vany

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

super Vendulko

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

Teď jsem psala do jiné diskuse zde na doktorce, tak se přidám tady. Když přijedu ze školy, tak se vždy krátce osprchnu, jen minutku a taky to tam do toho kanálku pustím. Mám brášku a myslím že to taky tak dělá.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

Markétko a kolik vám je? Jistě jste kočka.

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Bylo mi 15 a snad jak říkáte, taky k pohledu. Dnes mi nějak nebylo dobře, ráno jsem šla na vlak, ale pak zavolala taťkovi jestli by mě neodvezl zpátky domů. Taťka má zrovna odpolední a tak to vyšlo. Teď jsem v posteli, už je mi lépe. Nachlazení, ale to přejde.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Máte, Markétko, skvělé příspěvky. Vy studujete zdravku, jak jste psala? Tedy, jestli jste to vy, z jiného vlákna. To jste teď v prváku, že ano.

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 10:03)

Jo, jsem to já. Jsem v prváku.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 10:03)

Jistě nebudete mít nic proti, když vám budu tykat. Jsem jen o malinko starší. Takže, už je ti lépe, Markéto? Nebo jsi pořád ve své postýlce? Tam je to vždycky nejlepší, válet se v posteli, prostě pohodička.

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

Mám mobil pořád v ruce a tak odpovím. Jo, už je mi líp, před chvilkou jsem si byla něco ohřát a teď jsem zase ve svým. Máte pravdu, že nejlepší je se valet. Jsem sama a to miluju.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 12:03)

tak ti přeju brzké uzdravení když je člověk nachlazenej tak chodí někdy čůrat každou chvíli tak ať se v tý posteli vůbec prospíš ať je ti brzo lépe

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 12:03)

Děkuji. Zas tak hrozný to není a teď se právě chystám pustit TV. Na Primě půjde komisař Rex a já mám ráda pana Tobiase Moretiho v hlavní roli. To si taky užiju.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

To je to nej, válet se v posteli. Když jsme už u toho, na jiném vlákně jsi psala o bráškovi a jeho pubertě, a jak jsi poznala už v desíti jeho semeno. Moc se omlouvám, Markétko, vím, že je to nesmírně diskrétní a intimní, ale nikdo o nás neví, kdo jsme. Takže, rajcuje tě to pořád, to, od tvýho brášky?

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

Jj, je to tak. Nikdo se o mě nedoví, takže klidně řeknu, že je to tak. Prostě užívám si to pořád.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

A na zdravku, Marki, dojíždíš vlakem nebo jak? Musíš ráno brzy vstávat?

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 12:03)

V šest rožnu lampičku, aby se brácha nečertil, ale on stejně musí jít dřív. Tento týden máme jarní prázdniny, ale já tři dny od pondělí chodidla do Fakultní nemocnice na oddělení. Byla ta možnost se něco přiučit.

Sprcháč (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

Marki a kde chodíš na zdravku. V Praze?

Markéta (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

V Praze ne, ale v Olomouci. Tam je to bezvadný, úplně všechno. Jsem tam ráda. A stravování jak tam mají, to je něco.

Mimi (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Velmi zaujimava tema. Chapem, ze chlapov vzrusuje vidiet/pocut zenu curat. Ale su tu aj nejake holky, ktore vzrusuje pocit plneho mechura? Napiste mi mail - [email protected]

To:Pepa. (Út, 26. 10. 2021 - 00:10)

U nás v práci se někdo vysral do sprchy. Opravdu nekecám, po směně jsme se šli umýt a ve sprše bylo nasráno.

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 00:10)

A Ignacius s Bohem šmíruje na Doktorce

kiki (So, 16. 10. 2021 - 15:10)

normalne chčiju do vany i do bazénu...nebudud kvuli nejakejm lidem lizt na zachody,a navic je to mose sterilní moč :) a navíc,co moře,tam se vypouštěj všechny fekálie :ú tohle je už jedno...

Reklama

Přidat komentář