Reklama

znásilnění muže ženou

Nona (Ne, 27. 9. 2020 - 22:09)

Teď jsi mě překvapil. Stejným způsobem přece muži znásilňují ženy. Tedy mimo jiné.V tomto už vládne rovnoprávnost, hele.

N. (Ne, 27. 9. 2020 - 00:09)

Znásilnění muže žanami je tématem spousty literárních děl. Většinou se jedná o sci-fi žánr Např Robert Merle : Muži pod ochranou nebo u nás Vladimír Páral : Země žen. ne že by tato díla patřila k TOP literatuře .)

Abe (Ne, 27. 9. 2020 - 00:09)

K fyzickém znásilnění muže ženou, nebo ženami. Nejsem si jist jak jiní, ale mě, když sáhne žena na penis, ať je třeba ošklivá, tlustá, stará, tak mě má, a může si se mnou dělat co chce. Prý ztopořený penis značně odkrvuje mozek. Přidáme- li rozdílnou mentalitu, fyzické protiklady a možnost otěhotnění, je rozdíl v chápání znásilnění u mužů a žen zřetelný. Jeden můj známý byl v Havaně na karnevalu. Hodně bílý, ohnivý zrzek, byl uchvácen skupinou černošek a bez skrupulí, skupinově mnohonásobně znásilněn. Probral se za několik hodin někde za popelnicemi. Ku podivu si nestěžoval a dával to k lepšímu. Jsou známy případy znásilnění bachařů vězeňkyněmi. Žádná senzace. Ale když si pubertální školačka vyfantazíruje, že jí zneužil učitel, obrovský zájem. Doložím vlastní zážitek. Po vojně jsem pracoval jako technik, v závodě s mnoha ženami. Ze starých šaten se sprchami, byly přestěhovány do nových, vzdálenějších a to se jim nelíbilo. Po odpolední jsem se šel sprchovat do jejich šatny. Přišly tři, úplně nahé, přidržely mne a několikrát, sprchou i ručně mne vystříkaly. Jako jejich nadřízený jsem nemohl dělat vůbec nic, protože jsem je potřeboval v práci a ony to věděly. Zůstalo to mezi námi. Nakonec se mi to docela líbilo a rád na to vzpomínám.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 23:09)

Za to si můžeš sám ty kreténe, co lezeš do ženské šatny???? Za tohle by měly být tučné pokuty.

Abe (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

V té době to byla oficiálně schválená šatna technického personálu. Kreténa a idiota dementního, si nech od cesty, protože se sám dehonestuješ. Tady jde o diskusi, nikoli taxativní výklad paragrafů. Následky např. vydírání, mohou být mnohem horší než fyzický teror. Mohou končit i sebevraždou nebo vraždou. O tom bys měl, jako erudovaný kriminalista vědět.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 23:09)

Idiot dementní jsi ty protože nechápeš pojmy. Vydírání není znásilnění. Důsledky můžou být různé ale o to tady nejde. Jen o to, že ty máš blbou hlavu, pravděpodobně chlastáš nebo bereš pervitin.

Abe (Út, 29. 9. 2020 - 23:09)

Máš problém sám se sebou. Jako psycholog ti to garantuji.

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 01:09)

Nemáš argumenty hňupe, tak je z tebe najednou psycholog. A kde jsi studoval? V Plzni? Kolik jsi zaplatil za diplom? Člověk s tvojí logikou nemůže ani dokončit střední školu. Určitě někde zametáš nádraží nebo uklízíš v supermarketu.

Abe (St, 30. 9. 2020 - 23:09)

Potřebuješ argumenty? Tak je vyžádej. Vše ostatní je tvá subjektivní, ničím podstatným nevyvolaná averze. Maturitu mám na stavárně a vejšku jsem studoval za hluboké totality v Praze, bez úplatků a poctivě.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 09:10)

Právě jsi potvrdil, jak hrozně lžeš. Za totality brali na obor psychologie 5 lidí za rok a bez úplatků se tam nikdo nedostal. Ty můžeš udělovat psychologické rady tak leda jako hajzldědek na nádraží těm fetkám, co tam chodí.

Abe (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Hoši. Už vám někdy manželka řekla:"Když neuděláš to, či ono, tak ti nedám?" I to je znásilnění vydíráním. Mně vlastní matka od mala vydírala tím, že každému řekne, že se často honím. Byl jsem jejím otrokem. Koitus jsme neměli, ani jsme se nedotkli, ale v podstatě mne znásilňovala.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 13:10)

Ty jsi takovej blbec Abe. Ty by jsi zasloužil surově narvat do zadku tlustý dildo, abys věděl, co je to znásilnění a nepsal tady takovýhle pindy.

Abe (Po, 5. 10. 2020 - 02:10)

Proti gustu, žádnej dišputát. Posluž si. Jako diskutovat s tebou, je vrcholná demence

Abe (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Je třeba rozlišovat mezi surovým znásilněním bitím, znásilněním za použití fyzické převahy a znásilněním s využitím slabin oběti. Vůbec nejhorší je znásilnění vydíráním. To první jsem znal ze sousedství, kdy manželka nejprve manžela zmlátila a pak si jej udobřovala sexem. To druhé se stalo i mě. Skoro dvoumetrová minimálně dvojnásobně vážící (dodnes domělá nejlepší kamarádka manželky) mne přemohla a na koníčka se uspokojila. Dvoumetrová basketbalistka reprezentantka SSSR (její ňadra jsem měl nad ušima, při mých 180 cm), si mne při tanci vytáhla na chodbičku k WC, přimačkla mne ke zdi a udělala si to, s mým, ve stoje. Vůbec jí nevadilo, že ostatní kolem nás chodí dělat potřebu. Byl jsem v hledáčku dvou dam současně. Já stál o tu hezčí, ale ta méně hezká si se mnou poradila. Veřejně mi vyndala a nahonila penis a odvedla si mne na pokoj. Za trest jej tam mněla celou noc. Prosila a nikdy už to nezkusila. Na vydírání jsem nereagoval i za cenu průšvihu, ale vydírán jsem byl několikrát. Ano. Žena může znásilnit muže. Soudím, že méně za použití násilí a hlavně, muži tím nejsou psychicky poznamenáni tak jako ženy.

Abe (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Je třeba rozlišovat mezi surovým znásilněním bitím, znásilněním za použití fyzické převahy a znásilněním s využitím slabin oběti. Vůbec nejhorší je znásilnění vydíráním. To první jsem znal ze sousedství, kdy manželka nejprve manžela zmlátila a pak si jej udobřovala sexem. To druhé se stalo i mě. Skoro dvoumetrová minimálně dvojnásobně vážící (dodnes domělá nejlepší kamarádka manželky) mne přemohla a na koníčka se uspokojila. Dvoumetrová basketbalistka reprezentantka SSSR (její ňadra jsem měl nad ušima, při mých 180 cm), si mne při tanci vytáhla na chodbičku k WC, přimačkla mne ke zdi a udělala si to, s mým, ve stoje. Vůbec jí nevadilo, že ostatní kolem nás chodí dělat potřebu. Byl jsem v hledáčku dvou dam současně. Já stál o tu hezčí, ale ta méně hezká si se mnou poradila. Veřejně mi vyndala a nahonila penis a odvedla si mne na pokoj. Za trest jej tam mněla celou noc. Prosila a nikdy už to nezkusila. Na vydírání jsem nereagoval i za cenu průšvihu, ale vydírán jsem byl několikrát. Ano. Žena může znásilnit muže. Soudím, že méně za použití násilí a hlavně, muži tím nejsou psychicky poznamenáni tak jako ženy.

Waltr (Ne, 12. 8. 2018 - 06:08)

Moje žena se vždy probudí...Když se ti to líbí, tak to není znásilnění.

Xy (Ne, 12. 8. 2018 - 06:08)

Moje žena se vždy probudí dřív , než já a penis mi buď už stojí , nebo si ho postaví sama a nasedne si na něj , jako na koníčka a udělá se , když je hotová a to už jsem vzhůru , tak mě dodělá pusou . Je to znásilnění ? Na můj souhlas se nikdy neptala a mě se to líbí.

Znásilnění muže (So, 11. 8. 2018 - 21:08)

znásilnění muže ženou je...pokud za znásilnění považujeme pouze násilnou penetraci něčí vaginy, análního otvoru, či eventuálně úst a hrdla, vlastním penisem.

Pokud však definujeme znásilnění jako jakékoli násilné přinucení k sexuálnímu styku, je znásilnění muže ženou (právě tak jako jiným mužem, nebo dokonce zvířetem) perfektně možné, a dochází k němu i v praxi.

jo já (So, 11. 8. 2018 - 21:08)

znásilnění muže ženou je technicky nemožné, tahle diskuse je o ničem.

Žena může muže (So, 11. 8. 2018 - 20:08)

Znasilneni muze zenou je...jak ke klasickému, genitálně genitálnímu styku, tak i ke styku genitálně análnímu, jazykově genitálnímu či jazykově análnímu. Navíc může žena muže donutit i k pasivnímu podstoupení peranální penetrace dildem, rukou, jazykem nebo jinými objekty.

Reklama

Přidat komentář