Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ShadowMan (Ne, 4. 10. 2020 - 09:10)

Tomu říkáš majetek? Dám ti celej dům, nový auto a cokoli, ale podmínka, budeš můj majetek a chcát pro mě kdykoli a kdekoli, bereš?

Jitka (Ne, 4. 10. 2020 - 10:10)

Napiš něco víc o sobě. Kolik ti je,kde by to bydlení mělo být . Mně je 21,studuju v Praze. Nabídku přijmu,ale až o tobě něco budu znát.

Ale (So, 3. 10. 2020 - 19:10)

majetek v podobě půlky domku není zas takové bohatství. A to je většina obyvatelstva, že bydlí ve svém, zvlášť po tom co se ve městech ve velkém rozjelo prodávání bytů, bývalým nájemníkům městských bytů. Sám jsem taky takhle majitelem bytu ve větším městě, v dnešní době má hodnotu kolem 3 mega. A zas tak bohatý se necítím. Leda bych ho prodal a šel pod most. To bych asi nechtěl. Taky obyčejná garsonka někde v díře může stát kolem mega. Ale je to bydlení, bez kterého se člověk neobejde.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 10:10)

A taky hodnota domu stoupá s lokalitou, jestli je v místě škola, lékaři, dopravní obslužnost, prostředí, možnost práce nebo dojíždění ne moc daleko. Takže mít dům......

Klára (Pá, 2. 10. 2020 - 16:10)

Pozdravujeme z chaloupky. Nikolka je pořádku a my taky. Čůraly jsme až tady u chaloupky ,ale jen trochu. Já si došla ve škole a sestra doma a tak jsme udělaly jen normální menší loužičky a ani nám to nešlo ihned a ani moc prudce. Chceme jít do hospůdky a to asi pak budeme mít pipinky čilejší s čůráním . Martino,to by mně velmi potěšilo,jestli bys tady měla chaloupku nebo chatičku. Zeptám se Helenky a v hospůdce a dám vědět. Zítra půjdeme na houby a do Schandau, prý to půjde, tak se na to těším. Teď musíme vybalit a ikdyž je venku teplo,v chaloupce je vždy chladno,jen 11 C,tak si zatopíme.

Mike (Pá, 2. 10. 2020 - 18:10)

Ahoj, Klárko,přeji příjemný večer v hospůdce a ještě lepší pipinkový čůrání.

Martina (Pá, 2. 10. 2020 - 17:10)

Moc ti děkuju Klárko. Kéž by se něco objevilo. Taky jsem dnes musela na záchod venku,protože mi ujel autobus a musela jsem čekat hodinu na další. Tak jsem zašla k řece kousek a pod most a už to šlo a krásně se mi ulevilo.

Honza (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

Klárko, kde jsi? Je tady bez tebe pustí prázdno. Moc mi chybíš.

Holkočůr (Pá, 2. 10. 2020 - 10:10)

Holky honem. Jdeme čůrat!

Soňa (Pá, 2. 10. 2020 - 13:10)

Mně se chce,tak jdu a budu čurat.

Holkočůr (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

Tak Soňo jak? Jak ti to šlo? Dáš vědět?

Soňa (Pá, 2. 10. 2020 - 15:10)

Hezky, jako když čůrám . Ale cítila jsem ,že mi to jde rychle do záchodu a víc než před tím dopoledne.

Martina (Pá, 2. 10. 2020 - 09:10)

Pěkný pozdrav Klárko z práce. Prodávám byt v Přelouči a chtěla bych z toho pořídit nějakou chatičku nebo malou chaloupku tam v tom vašem kraji. Hodně mně to nadchlo jak o tom píšeš.Hlavně lesy a houby. Zatím tam mnoho nabídek není, nevěděla bys o něčem? Vím, že tam kupoval nějaký domek chlap,co ti o tom psal, Byla bych moc ráda tam v tom okolí něčo sehnat, Nespěchá to, zájemce na byt už mám, chatičku bych realizovala do příštího roku. Moc děkuji, a užijte si víkend. Má být ještě teplo.

Pozorovatel (Pá, 2. 10. 2020 - 09:10)

Projel jsem všechny možné nabídky a je tam možné si vybrat chalupu, chat je tam minimálně v této lokalitě. Je to u starších chalup trochu německý styl. Záleží na tom, kolik do toho chceš investovat. Osobně bych se radši poptal místních, Klára nebo její maminka a ta Helena určitě budou vědět. Helena je místní a tudy bych hledal informace.Mimo RK je to většinou snazší a levnější.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 00:10)

Korben Dallas: „Nekoukej na to celej den, zdegeneroval by ti mozek.”

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 08:10)

MIck Friedman: " Tento týden to zavaříš. ...Jak jsemi říkal v Denveru. A nedělej modrý opuchy."

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 12:10)

top

Robin (Čt, 1. 10. 2020 - 22:10)

Maruška slíbila,že se sejdeme v sobotu. Tak se ozvu jestli to dopadne. Já se snažím jak můžu. Já ji chci jako holku pro sebe.

Podpíčník (Čt, 1. 10. 2020 - 23:10)

Ó , toje ta čůranda, jak jste spolu se při tom poznávali? No tak se chyť šance, nebudeš litovat!

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 22:10)

„Pravda je jedna. Náš syn je životní amatér, který jen tak z plezíru likviduje dvě ženský. A dítě navrch.”

Reklama

Přidat komentář