Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (Po, 5. 10. 2020 - 10:10)

Já vztah mám a za ničím se nehoním. Kláru starší člověk nepíše, to si piš!

:)) (Po, 5. 10. 2020 - 11:10)

Tak píše to starší někdo, kdo má hodně času, nic na práci a má rád holčičky. Když ne člověk tak kdo? Opice?

Hynek (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Holčičky? Klàře je 18, Míše o dva méně. Nikola má méně, ale je stranou veškerých sexuálních praktik. Text je místy hravě naivní, ale to je vše.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Sory ale mne to naivni nepripada

Hynek (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Věc pohledu.vzhledem k tomu,že je to komerčně velmi honorované psaní, není co řešit. Nebo si opravdu myslíš, že by tolik času tomu někdo věnoval pouze z rozmaru? Ani pozorovatel toto nevymáknul. Já naštěstí ano.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

(Blbne mi mobil, takže zase dvakrát odesláno, už jsem na compu). Předpokládám, že konečně honorováno myslíš dobře finančně ohodnoceno. To jsme ovšem jinde. Takových projektů, povídek atd je na Doktorce víc, jen si nedovedu představit, jak by to fungovalo.Jinak jistě, co je naivní je věc pohledu, vlastních životních hodnot a postojů. Jaká je tedy podrobněji tvoje teorie?

Hynek (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Patří to pod projekt Dekameron. Tento příběh je unikátní v tom že je podle skutečnosti a prolíná se klasická fikce a klasický reál . Proto je dost složité to odlišit. V Dekameronu v klasickém reálu bývají použity skutečné komparsy na vybraná místa atd. A to i v tomto případě. Moje teorie, pokračuje příběh dál, co vím je dokonce hotový scénář pro filmové zpracování + souběžně kniha. Ale to už jsem na hraně ,nesdělím víc, abych nebyl obviněn z vynášení informací.

IMHO (Po, 5. 10. 2020 - 14:10)

Moc překombinované a souhlasím s tím, že to nemá žádnou hodnotu. Spíš si to píše člověk, který nemá co dělat a občas v tom má tady zmatek.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 14:10)

Aha, dík za názor ale já to tedy na filmový scenář nevidím. Pokud tím myslíš deset autorů, deset příběhů, tak jak to i v Dekameronu bývá, to už vůbec ne. Nemá to žádný potenciál, většina komentů až na nás pár stálých, je tady součást fikce...zájem lidí je jen o erotično zde a navíc si tady z té ženské postavy dělají lidi srandu . A to jistě není cílem autora nebo autorů. Jdu, musím zpátky pracovat.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Sory ale mne to naivni nepripada

Pozotovatel (Po, 5. 10. 2020 - 11:10)

Ano ,z textu vyplývá že je to člověk ve věku 42,resp 43 let nyní.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 10:10)

Zrovna ty máš velký problém. Přestože víš o co tady jde, tak manipuluješ náhodné píšící, že "starší člověk nepíše" např a ještě nadáváš, když někdo napíše normální erotický koment který sem patří. A jestli jsi změnila názor a začala si myslet, že je to realita, tak si přečti L. příspěvky před rokem a půl.Nebo opravdu platí, že jsi momentálně zaostalá, jak tě tady někdo pojmenoval, když k tomu neumíš vyhodnotit styl, text, pravděpodobnost. Zdar ty Natálie.

Matlák (Po, 5. 10. 2020 - 11:10)

Mám uhonil vyteklý jak klarká dala čuriní na dvoře já mám vyteklý hned bylo

Mike (Po, 5. 10. 2020 - 07:10)

Dobré ráno Klárko. Jak se máš? Jak moc jsi měla plnou pipinku? Byl z ní malý nebo velký proud?

Klára (Po, 5. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno Miku, pipinkami ráno čůrala hodně protože jsem měla plný bříško a tak jsem jí ulevila hned na záchodě až do posledního pramínku. Teď jsme byli s Liborem na domečku a on odjel na otočku do Liberce,ale vrátí se do večera. Niki je ve škole a já se vrátím k mamče domů, ale chce se mi po kafi už maličko čůrat,tak udělám loužičku tady na dvorku a pak to dopíšu.

Libore, (Po, 5. 10. 2020 - 00:10)

ať už jsi ženská nebo chlap, měl bys vyhledat psychiatra, navíc bys jako chlap byl brutálně otravnej. a vlezlej.

L.... (Po, 5. 10. 2020 - 09:10)

To není moje.

..... (Ne, 4. 10. 2020 - 23:10)

Promiňte mi

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 23:10)

To jsi ty? Libore neblázni. Jdi se vyspat . Já to chápu a vím víc než si myslíš. Piš, ale nesmíš se skládat . To nic neřeší.

..... (Ne, 4. 10. 2020 - 23:10)

Jak bezmocný maják svitim, bys našla cestu domů. Jak bezmocný maják svítím do nikam... A volám v tichu co křičí mlčením......kde jsi?......Jak tuze šel bych za tebou. Klárko! Klárko! Klárko........promiňte

Reklama

Přidat komentář