Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

..... (Ne, 4. 10. 2020 - 23:10)

Dávám ti svoji ruku Klárko...... jsi tónem mé duše......mé vnitřní souznění až tam..... pojď .........neboj se. Jsi tady doma, doma se mnou....s námi. Každý můj nádech je tvým nádechem..... tvé oči ......klíč k absolutní lásce jak já v přiblížení k tobě mohu tě uchopit zlehka jak milující bytost....pojď podívej se do mé duše.....podej mi ruku...lásko jediná....lásko vzdálená....lásko......lásko moje
lásko nejmilejší... jsem ty a ty jsi já.....jsme my
a nic.....jen absolutní nirvána..... amen.

oliver (Ne, 4. 10. 2020 - 19:10)

Klárko, kdy ses naposledy počůrala jako když už jsi nebyla malá?

Holkočůr (Ne, 4. 10. 2020 - 17:10)

Luci,jsi tu někde? Těším se, že mi taky napíšeš jak ti to jde když čůráš.

Lucka (Ne, 4. 10. 2020 - 19:10)

Odpoledne jsem se vyčůrala jednou venku. Nechala jsem si to na pozdě, měla jsem tak taky proud velký a šlo mi to asi půl minuty . Byla jsem v kalhotách a kalhotky růžový. Jak jsem je stáhla už to z močáku šlo ven,ale mokrá jsem nebyla. Stihla jsem to tak akorát. Možná bych vydržela tak ještě minutku a pak bych se pochcala kdybych to chtěla držet dál.

Holkočůr (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

Paráda! Lucko jsi skvělá!

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

Nemáte doma záchod? Nebo problém s močákem?

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

Zabalíme a pojedeme domů navečer.

Mike (Ne, 4. 10. 2020 - 16:10)

A hezky se vyčůrejte...

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 19:10)

Už jsme doma a Miku hezky jsme se vyčůraly ještě před cestou a pak doma. Na chaloupce venku a já jsem to měla vydatný a Niki mírnější a menší loužičku,ale doma šla hned na záchod a čůrala hodně a já zase méně. Dnes nám pipinky pracují každé jinak. Půjdeme brzy do pelíšku, dnes ještě u mamči a zítra už na domečku. V úterý už budu mít v autoškole první jízdu. Tak budu napjatá a hlavně vyčůraná aby se mi tam nechtělo. Zítra budu doma a výuku máme po netu.

Mike (Ne, 4. 10. 2020 - 19:10)

Jak závidím Liborovi,že když chce,tak se vyčůráš s ním a všechno mu ukážeš jak ti to jde a i další. Já si to jen představím a jsem bezmocnej.

Halas (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

Už hnízdo poklopce je ptákem opuštěno...
říj trvá však a žádostivost vzteklá....
teď slídí v ulicích ve tváři obsah pekla...
a leká děvčátko jež čurá roztaženo

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 17:10)

To sedí :-)

Pozorovatel (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

To nebylo chytrý dát sem telefon na paní Helenu. Teď ji bude každý volat a chtít číslo na Kláru. A kdo bude chytrej,ten to udělá rychle a představí se jako Martina,dostane číslo a Klára bude mít po anonymitě. Klárko jsi tak neuvěřitelně naivní. Stopni to číslo . Ať to nikomu Helena nedává.

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

Stop!

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

To předtím není ode mne,ale Martina ji volala a volala hned mně. Takže není problém, protože Helenka i já víme příjmení Martiny. A jiným číslo moje nedá.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 13:10)

Landa: „My mužský se taky strašně rádi líbáme, ale když potom to nepokračuje dál, rozumíš, tak nás z toho strašně bolej ty...”
Helenka: „Co?”
Landa: „Srdce.”
Helenka: „A kolik máš těch srdcí?”
Landa: „Dvě.”

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 14:10)

Tak jsem musela na záchod...Tady pod stromem. On .....jééé,to je rozkošný . Jak Einsteinovo dítě.... Cyprius

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 13:10)

Cestou od Helenky jsem se vyčůrala na cestě u lesa a jak tak čůrám a dělám loužičku všimla jsem si kousek ode mne dvou hřibů a několika klouzků. Na bobku byly vidět, ve stoje jen ty klouzky. Nebojte,nepočůrala jsem je.

Matlák (Ne, 4. 10. 2020 - 10:10)

Klarko já mám nemocný už dlouho já mě 19 ne maly jako už já mám pro tebe pnutí jako holka když máš čuriní já pak vyteklý moc musím taky jako libor má

Klára (Ne, 4. 10. 2020 - 09:10)

Dnes jsem si opravdu pospala,protože jsme ještě večer seděli všichni na zápraží a kecali a pozorovaly vzdálenou bouřku. Pak jsme se ještě vyčůrali před spaním a šli do pelíšků. Niki měla do rána rozsviceno na záchodě ale nešla tam a ráno byla sama venku do trávy protože jsem se s Liborem ještě povalovala. Libor měl ráno velkýho pinďíka a chtěl se pipinkovat a já se ještě probouzela,ale otočila jsem se k němu zády a on mi do pipinky vniknul od zadečku a hned mi to do ní pustil protože večer jsme oba usnuli jako růženky okamžitě. Teď jsem se vyčůrala na záchodě a venku se ochladlo a tak dáme kafe a snidani v kuchyni. Martino, Helenka by měla pro tebe nabidku. Ona má na zahradě malou chatičku,kam jezdily za ní děti v létě, ale ony pokud dojedou,tak přespí u ní v podkroví protože to tam mají nově zařízený. A ta chatka je prázdná . Musela bys to vidět . Mohu ti na ni dát kontakt 776068458. Zavolej jí a přijeď. Víš,že tě ráda uvidím. Já mám školu z domova,ale Niki normálně učí, tak tady asi nebudeme v týdnu, ale dokud bude hezky budeme vikendy a moc ráda tě uvidím.

Reklama

Přidat komentář