Reklama

Svádění synem

Abe (So, 31. 10. 2020 - 22:10)

Moje matka byla především zlá, nevyzpytatelná, náladová a patologicky nespravedlivá. Přímo se vyžívala nejen ve fyzických, ale ještě hůře, v psychickém vydírání a teroru. To, že byla hezká a vnadná, ve srovnání s tím nic neznamenalo. Navíc jsem musel tak často ejakulovat masturbací, že jsem na styk s ní neměl ani pomyšlení. Svádění synem, nepřipadalo v úvahu, protože se tak nechovala.

M (Po, 2. 11. 2020 - 07:11)

Možná to bylo všechno jen asi tím že jsi si nechtěl v mládí honit brko , proto jsi měl s brkem problém a musel jsi na operaci. Pak už tvá matka musela na tvoji masturbaci osobně dohlížet a asi tě k tomu nutit i násilím aby jsi nemusel do nemocnice znova a ty si to dodnes jen všechno špatně vykládáš.

Abe (Po, 2. 11. 2020 - 23:11)

Jakoby jsi to "M" zažil(a). Do pěti let jsem si brko skutečně nehonil a pak docela rád, protože to byl příjemný únik od nehezké reality.

Pavel (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Také to nechapu, matka dovolí 16 letému synovi, aby ji líbal a osahával, pak když matka řekne dost chlapec klidně vyjede po své mladší sestře. To už tu také někdo psal. Pak se nedivte, jaký ten svět je. Kam to všechno spěje , ale každého věc.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Dělo se to vždycky , ale IT neexistovaly , tak se o tom tak nevědělo a nemluvilo .

Cacorka (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Naprostá pravda, lidé jsou prasata, tady je alespoň videt, kolik lidí by se mělo léčit z pedofilie. Prý matka žužlá penis svého syna, přes hubu jim dát, nadrženým kundam.Nebo jim strčit pořádnýho klabana do huby aby se udusily.

Cacorka (So, 31. 10. 2020 - 01:10)

Ženská má mrdat se svým chlapem a dítěti má dát pocit bezpečí, chránit ho, ale ne tak, že se s ním vychrape. Nechápu nechápu nepochopim!

Jirka (So, 31. 10. 2020 - 01:10)

Ani já to nepochopim, co se to děje. A ještě se s tím ty kačeny chlubí, asi si mysli ze jim budou všichni tleskat picky to jsou.

Matra (Po, 2. 11. 2020 - 08:11)

Honiči tu melou jen nadržené bláboly.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Jsou to devianti a to léčit nejde .

anonym (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Svatá pravda!

Anonym (Pá, 30. 10. 2020 - 23:10)

Všichni by jste se měli stydět, co jste to za mamy, porodite dítě a pak ho sukate? Prasata dát vám křeslo smrti vy krávy jděte se léčit mrdky!!!!!

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 14:10)

Moc díky, právě jsem Vám poslala mail, budu se moc těšit na spřízněnou duši.

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Milý Petře, jsem to teď já, kdo děkuje. Neuvěřitelně vřelá slova, která by měli do kamene vytesat. Každý má svůj životní příběh a pokud neublížil, nikdo nemá právo kritizovat, tím spíše vulgárním způsobem. Já jsem tak dojatá, jako málokdy předtím, udělal jste mi obrovskou radost. Bylo toho na mne za poslední období hodně - změna postavy (teď se mi líbí i ta tloušťka), intimní sblížení se snachou (i tchyni lze milovat) a nakonec i intimní kontakt s již dospělým synem. Nikdy jsem se necítila tak šťastná, jako teď. Byla by možnost si s Vámi na toto téma více dopisovat? Nevím samozřejmě, zda budete ochoten mi dát Vaši soukromou mailovou adresu. Je to jen na Vás. Ještě jednou moc a moc díky, taková zprávička pohladí na duši

Petr (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Bude mi velkou ctí. Musím se přiznat, že i já jsem teď dojatý. Moje adresa je [email protected]

Jarka (Út, 27. 10. 2020 - 11:10)

Dobrý den všem,
Já byla vždy dáma upjatých mravů a na Vaše téma bych ještě před několika léty reagovala vysloveně negativně. Vše se začalo měnit, když se syn před deseti lety oženil. Vzal si dívku, se kterou si velmi rozumí, ona byla a je takové usměvavé sluníčko, ale s pořádnou nadváhou. Já jí tehdy říkala, že by s tím, měla něco udělat, ona se k tomu neměla.
Já naopak začala mít problémy se štítnou žlázou a po prodělané terapii jsem mám taky asi třicet kilo navíc. Snaše jsem se začala omlouvat, protože jsem se jí začala tělesně velmi podobat.
Jednou k nám snacha zašla domů a já se zrovna chystala do koupelny. Nabídla se, že mi umyje záda. Od zad přešla na břicho a prsa. Do toho mi začala hezky našeptávat, že váhový přírůstek ze mne konečně udělal pořádnou ženskou. Bylo mi na jednou moc příjemně, když mi rukama něžně mnula tukové polštáře na břiše a občas zajela i níže mezi stehna. A já jí začala dělat to samé a cítila také vzrušení z jejího krásně nakynutého těla. A její lichotky mi začaly být také více než příjemné a najednou jsem začala mít moje tělo ráda. Prolomila jsem první tabu – snacha se stala mojí intimní přítelkyní.
Syn je doma nepravidelně, je řidič kamionu. Jednou se vrátil ze zahraničí domů, snacha se s ním začala mazlit a oba se přede mnou navzájem svlékli. Chtěla jsem odejít, ale oba přišli ke mně a začali mne hladit a svlékat. Potom si snacha na něj nasedla. Najednou mi uvolnila místo, usmála se, pokynula rukou. A já jak fascinovaná jsem ji následovala. Ten pocit, kdy do mne pronikal, nikdy nezapomenu. Pak se svěřil, že se mu po mnoha letech splnil jeho sen a že jsem opravdu krásná ženská. Od té doby si naplno užíváme všichni tři navzájem a je nám krásně.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 10:10)

Ahoj Jarko a ty seš sama, nebo máš manžela?

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 11:10)

Ahoj jsem sama, resp manžela nemám

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Mohu se zeptat kolik ti je?

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Tři roky po padesátce

Reklama

Přidat komentář