Reklama

znásilnění muže ženou

Terry (Ne, 9. 11. 2003 - 15:11)

Souhlasím s kiri(m), že se jedná o znásilnění, ale nemůžu pochopit, jak mohl Roman s jednou z těch tří žen začít chodit.Ženský to musí brát asi jinak...Co se mě týče, pokud by mě někdo znásilnil, těžko bych si s ním pak něco začala. Jenom při pohledu na něj by mi muselo být špatně.Tak to je můj názor.Terry

mok (Pá, 7. 11. 2003 - 14:11)

Hledam zenu ktera me znasilni nebo mi ho aspon naslini...

kiri (Pá, 7. 11. 2003 - 14:11)

Popisovaná situace naplnila skutkovou podstatu trestného činu znásilnění. Tečka. Diskuse o tom, jestli se mu postavil nebo jestli se mu to líbilo jsou irelevantní.

Charlie (Pá, 7. 11. 2003 - 13:11)

To Sisi:> Každej chlap o tomhle sní.Sisi , vypadá to, že znáš VŠECHNY chlapy, a co víc, že dokonce víš, o čem sní! Každý nepochybně vidí svět tak, jak ho CHCE vidět, což ovšem neznamená, že ho vidí takový, jaký opravdu JE. Máš pravdu, všichni muži baží po sexu a jsou pro to ochotni udělat cokoli, takže proč nezajásat nad tím, že takhle to člověk může mít "zadarmiko".Zaujalo mě taky, jaké bystré soudy tu zhusta padají... Byl jsi vzrušený? Byl. Tedy jsi to CHTĚL, tak jaképak znásilnění! Rovnice "vzrušení = chtění, jakožto svobodný projev vůle" evokuje dojem, že jsme tedy vlastně jen zvířata. Ostatně to naprosto koresponduje s (v obdobných diskusích již tolikrát "prokázaným") tvrzením, že v životě jde přece stejně jen o sex. Takže jen tak dál...

Lep (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Ja jsem to kriceni a skrabani myslela jako obranu ve SVEM pripade... a navic jsem reagovala na to, ze tu autor tematu place nad tim, ze ho nekdo znasilnil a pritom nam jeste popise, jestli ty tri holky byly pekny, nebo nebyly... a to ze s jednou z nich nakonec chodi, to je taky dost divny - kdyz mu tak fyzicky i psych. ublizila... tohle mi totiz moc jako znasilneni neprijde... sorry - jenom vlastni nazor.Mejte se!

sisi (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Ukažte mi chlapa,kterej by to odmít?Vždyť jinde za to musej platit,takhle to maj zadarmiko,tak ať nežvaní o znásilnění.jasně,když ho vojede chlap do zadku,tak to asi bude hustý,ale holka rukou?Každej chlap o tomhle sní.Navíc se nebránil,byl tam nahatej a co jste psali,tak se asi rád předvádí,navíc v tangách...nakonec si o to říkal,nemyslíte?Jo kdyby to udělali v lese nebo tak,přivázaly,udělaly mu to rukama,třeba ho i vojely,jestli prostě neměly chlapa.Pak ho tam nechaly,jo tak to by mohlo být i omezování svobody,ale někde ve špitálu...Ráda bych ho před sebou viděla.Vzkaz pro autora: možná jsi exhibík,možná jsi submisivní chlap,možná tě fakt znásilnily,ale dojdi si k sexuologovi,jestli s tím máš problém,ale ne na policii,vysmáli by se ti...čau sisi

Jana (Pá, 7. 11. 2003 - 11:11)

Když to vezmu ze svýho pohledu jako holka,tak bych si to ráda zkusila.Musí to bejt zajímavý,znásilnit kluka.Myslím si,že to asi nebude takovej problém ho udělat,ale bude to fakt znásilnění?Podle mě to jde vlastně jen chlapem do zadku,ručně to snad znásilnění není,nebo jo?Určitě ho to nebolí a příjemný to nakonec je vždycky a bez rizika,to maj chlapi jednodušší, nemyslíte?A navíc,jako holka bych řvala,ale jako kluk?Kterýho obíraj holky?Asi bych mlčela a držela,lepší než nějaká veřejná ostuda.Můj názor

Michal Janovský (Pá, 7. 11. 2003 - 11:11)

Chtěl bych konečně slyšet diskusi,jestli je to vůbec technicky možné.U holky to chápu,tam to asi bolí,ale u kluka?Samozřejmě jsem to nezažil,ale myslíte,že by mu postavil,když nechce?Nakonec to fakt asi bude příjemný.Nevím,já bych s tím na policii nešel.

keli (Pá, 7. 11. 2003 - 11:11)

Je fakt,ze tohle tema je dost ozehave a myslim,ze je velky rozdil mezi znasilnenim zeny a muze.U chlapa i kdyz psychicky nechce,tak telo si neda moc poroucet,jsou staveny na jine bazi nez zeny.No a kdyz na nej byly tri,tak toho asi moc nezmohl.Je ale fakt,do jaky doby mu to bylo jeste neprijemne.

i (Pá, 7. 11. 2003 - 06:11)

Lep, ale on kdyz te nekdo chce znasilnit, tak te povali, ze ani nic nestihnes udelat a i kdyz rves, kouses, skrabes neni ti to nic platne, naopak ho to nekdy vice vzrusi a kdyz pak mas kudlu pod krkem tak co udelas, radeji podrzis a jses rada, ze zijes a ze nejses moc potrhana...a muzu ti rici, ze ani nestihnes zvlhnout, takze to priserne boli...a tak se modlis, aby byl uz konec

palo (Čt, 6. 11. 2003 - 17:11)

lep to by si mal povedat vsetkym zenam co vzdychaju ako ich niekto znasilni...no ked sa nebrania tak to potom tak vyzera. A okrem toho plno znich je potom tiez vzrusenych takze to ties nie su znasilnenia ze

Lep (Čt, 6. 11. 2003 - 12:11)

Autorovi tohoto tematu: Pokud by se me nekdo snazil znasilnit - nebo jenom proti me vuli sexualne obtezovat - tak budu rvat jako na lesy, skrabat, kousat a rozhodne nebudu stat jako nemehlo, mlcet a koukat, jestli ten - co mi to dela - je model nebo zadnej krasavec...Promin, ale tvoje reci jsou dost zmateny a dost si protirecis... :(((

jana novotna (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Tak nevím nevím,připadáš mi trochu mimo,ale asi tě fakt dostala.Říkáš,že nebyla extra krásná,vyhonila ti ho proti tvé vůli a teď s ní chodíš. Nejsi masochista? Asi máš rád dominantní holky,že jo? A to se ti fakt postavil, takže tě to vlastně vzrušovalo.Znásilnění by asi vypadalo jinak,nemyslíš?A to,že se ti postavil,ji vyrajcovalo,nakonec sis za to mohl sám.To ti nevadí,že u toho byly ještě ty dvě?Ony si to zkusit nechtěly,když už u toho byly?A to ti nevadí,že o tvý slabosti ví? Možná bys mohl jít k psychologovi nebo na sexuologii,jestli s tím máš problém. Jinak tanga se mi na chlapech líbí,ale radši boxerky upnutý,kldyž je hezkej zadek.Zlom vaz...:-)))))))))

roman kracík (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Ještě já.A jestli někomu vadí nebo připadá divný,že s tou holkou teď chodím,tak ať se stará o sebe.Příspěvek se měl týkat znásilnění chlapa ženskou.Ty případy se staly.Že byly tři?Jen jedna to dělala a pak přiznala,že jsem ji vzrušoval těmi tangami.Navíc jsem se příliš nebránil.Prostě tu holku vzrušovalo pokořit chlapa.Jinak je to suprová holka,jinak bychom spolu nebyli,nemyslíte?Ale divím se těm reakcím.Bludné představy nebudu ventilovat tady.Myslel jsem,že je tu pozitivně otevřená diskuse.Nebo se pletu?Roman

roman kracík (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Dobrá,jsem to já,martin karas je pseudonym.Holku mám,tanga nosím,ale tohle,co píšu se mi stalo.Nevím,co je na tom pochybnýho.Každej chlap má různý představy,který když se realizujou,tak to je trochu jinak.Já neříkám,že to bylo znásilnění,ale v takový situaci chlap ztopoří,i když nechce.Moc jsem se nebránil,pocit je to nakonec vždycky příjemnej,což o to,ale kdyby mi to dělaly modelky,ale tohle byly holky žádný krasavice.Je to zkušenost,určitě už jste mockrát všichni zažili to,co jste nechtěli,tak co. Navíc,co si budem povídat,každej,kdo je na těhle stránkách,má nějakej problém,že?Tak si nikdo nemáme co vyčítat.Já chtěl jen poradit,asi se nedočkám,chtěl bych vidět vás na mým míste.

Libor (Čt, 6. 11. 2003 - 09:11)

Pokud jsi nakonec dosáhl orgasmu a ejakulace o žádné znásilnění se nejednalo... byl jsi stopořený? Takže se ti to určitě líbilo. A to není znásilnění...

Jakub (Čt, 6. 11. 2003 - 08:11)

Vážení dost dobře si nedokážu představit znásilnění muže ženou, technicky to možné je, třeba mu sváže ruce a dráždí jej ústy, právní řád pod pojmem znásilnění nezná jen vlastní koitus, ale také různé druhy dráždění pohlavních orgánů. Náš právní řád rovněž předpokládá, že by mohla žena /ženy/ znásilnit muže. Průběh soudního jednání by byl velmi zajímavý.

palo (St, 5. 11. 2003 - 23:11)

to je pekna somarina dost co si zeny vymyslaju ze su znasilnovane ale ze s tym zacinaju uz aj chlapy tak to je na smiech

Tomáš (St, 5. 11. 2003 - 22:11)

Ty kecale jeden, probuď se a dej si studenou sprchu.

XXX (St, 5. 11. 2003 - 21:11)

Jarko, Evo, staci se podivat na diskusi o panskych tangach a prispevek toho sameho cloveka, myslim, ze s tim znasilnenim pana Kracika ci alias to nebude az tak zhavy..myslim, ze je jasny, kdo je v tomto pripade pacient s chorobnymi predstavami...hej, chlape, mel by sis najit holku :-)

Reklama

Přidat komentář