Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Určitě (So, 3. 10. 2020 - 14:10)

ne, natož kdyby si byl nejistý.

Návštěvník (So, 3. 10. 2020 - 12:10)

Holky,oni vás tam nepustí. Buďte radši doma. Nebo si vás tam nechají v karanténě, kdyby se vám povedlo se tam dostat. Nevrátite se.

D. (So, 3. 10. 2020 - 13:10)

Nestraš, nebo se pochčijou strachy.

Návštěvník (So, 3. 10. 2020 - 11:10)

Za mne ,mám partnerku a vztah fungující, ale za tebou sem chodím pravidelně. Ten vývoj příběhu mně zajímá stejně jako čůrání holek.

Klára (So, 3. 10. 2020 - 11:10)

Kluci,mně těší, že se hezky uvolníte,ale kdybyste si našli vztah s dívkou , která se vám bude líbit, tak by to bylo možná jednodušší. Ty Matláku asi máš nějaký omezení, tak když se ti tady líbí tak snad i tak tě to potěší. Jestli jsi kluk bez handicapu a děláš si srandičky,tak se teda bavím! Máme košíčky hub a budeme je zpracovávat, v lese jsme po kafi udělaly čůrání, já rychle z pipinky , Niki to šlo až za chviličku když byla na bobku, ale pak se rozčůrala do prudkýcho proudu. Měla moč tmavší do žluta jak po kafi někdy je. Helenka tu ještě není . Po obědě zkusíme to koupání.

No (So, 3. 10. 2020 - 14:10)

přes omezení jsi tady ty ale zase ne vtipnej skoro jako Matlák.

Matlák (So, 3. 10. 2020 - 10:10)

Já mám uhonil vyteklýho jak klarká dala moc čuriníá venku do krřivý nohy teklo mi pa k chtělo já do ní moc byl teklo mi to

oliver (So, 3. 10. 2020 - 09:10)

Já mám taky z tebe Klárko moc příjemný odezvy....

Klára (So, 3. 10. 2020 - 07:10)

Sedím na zápraží a jsem už vyčůraná. Stáhla jsem kalhotky a pustila to do trávy z plného bříška pipinkou ven stabilním středně silným proudem až do konce. Niki přišla taky,sedla si vedle mně a vyčůrala se skoro stejně. Libor ten ještě nahoře leží. Včera jsme šli z hospůdky a šel s námi jeden známý a pokračoval pak dál na horní konec. Trochu nám to ztížilo plány,protože jsme se chtěly vyčůrat cestou a mně se chtělo nutně tak , že už to nešlo moc vydržet tak ho Libor zabavil a my s Nikou odběhly stranou a já musela okamžitě kalhotky dolů a na bobečku a už mi to čůralo prudce a ještě do strany a tak jsem si počůrala pravý stehno s zadeček, ale měla jsem sukni a tak to neodnesly kalhoty. Niki ta nepila alkohol,tak ji to netlačilo tolik do pipinky,ale vyčůrala taky hodně ,ale měla pipinku nestaženou a tak čůrala krásný malý oblouček před bříško . Večer jsme se s Liborem pipinkovali a vydržel až když už já byla krásně v nejlepším mu dát sebe a pak mně naplnil úžasnou láskou. To nejde ani napsat. Půjdeme na houby. Martino v hospůdce včera jsem nic nezjistila ale přijde Helenka na oběd tak ještě u ní zkusím zjistit víc.

Mike (So, 3. 10. 2020 - 08:10)

Kouzelný probuzení,moč děkuji. Ono se říká holkám,že čůrají nakřivo, protože nemají to,co máme my. Ale je to krásný jak sis počůrala nohu. TOP !

Martina (So, 3. 10. 2020 - 08:10)

Miku ,ty asi nemáš holku? Klárko děkuji,jsem ti vděčná za snahu. Příjemný houbaření!

:)) (Pá, 2. 10. 2020 - 23:10)

Libor jedéééééé

Lea (Pá, 2. 10. 2020 - 21:10)

Budu čůrat. Čůrám.

Holkočůr (Pá, 2. 10. 2020 - 21:10)

Jéje. Už to je venku? Měla velký čůrání?

Lea (Pá, 2. 10. 2020 - 21:10)

Jo,trochu v kalhotkách, ale stihla jsem to hlavní pustit až svlečená. Byla jsem zabraná do PC.

Pertr (Pá, 2. 10. 2020 - 22:10)

Já tě chci ,přijedu tebe chci já mám.strasně velkou chtíč já musím si udělat vše pak napiš kam. Odkud

Lea (Pá, 2. 10. 2020 - 22:10)

Karviná,je mi 25,máš zájem? Asi už jsi se vypustil,že?

Petr (Pá, 2. 10. 2020 - 22:10)

To je daleko, jeá jsem Plzeň, jo udělal jsem se z tebe a tekl jsem až vystříkal všechno a už já tě strašně chcy jako do tebe chci vystříkat lásku. Já chci tvou píčku do ní. Já mám dost napíšu a přijedu já. Kdy?já kolik ti je roků?

Holkočůr (Pá, 2. 10. 2020 - 22:10)

Já si to představil a už mi to šlo taky.

Šišmiš (Pá, 2. 10. 2020 - 20:10)

Čůraničko pod viaduktem v Mikulášovicich ,prosím.....

Reklama

Přidat komentář