Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Pá, 2. 10. 2020 - 16:10)

Pravda je, že bílá je univerzální. Ale mně vždy imponovaly červené a modré. Ani ne tmavě modré, ani ne ta pastelová modř Pegresů, ale sytá "oceánská" modrá.

Petra (Pá, 2. 10. 2020 - 17:10)

Barva pásku je jedna věc, možná ne tak podstatná, podstatnější však je tvarování nášlapné části korkáče, které vyvolává ty správné pocity a to proč vlastně korkáče jsou tím, čím pro nás jsou a proč je vůbec nosíme a tak milujeme.

Rapid (Pá, 2. 10. 2020 - 19:10)

To rozhodně... Ale je fajn, když kromě potěchy dalších smyslů si užijí i oči :-)

Jolana (St, 7. 10. 2020 - 14:10)

Oči si z korkáčů potěšíte především vy. S holkama jsme se už na střední v korkáčích uspokojovaly o přestávce. Jsou to dráždivé boty, kterým málokdo v tomto odolá. Především naboso neskutečně sexy, kluci z toho evidentně šíleli. Koho znám, že korky nosí, tak se v nich občas uspokojí. Já osobně ráda a mnohem častěji protože při delším pobytu v korkáčích přichází neskutečné vzrušení. Kámoška říká, že korkáče jsou nejvíc erotické boty které zná. Tak to berte jako normální, že korkáče jsou pro naši potěchu.

Vojta (Út, 3. 11. 2020 - 23:11)

Oči určitě korkáče taky potěší , ale až v druhé řadě. Ta nezkrotná slast, touha být v nich a vzrušení při nošení korkáců je tak silné, že ruku rozkmitá a smysly vždy potěší a tak to mám už taky od školních let. Šílím z nich dodnes a boty to jsou vskutku silně erotické, a jako muž se za ně nestydím a chodí v nich i venku.

Pavel (Pá, 9. 10. 2020 - 11:10)

Dovolím si oponovat i některé ženy jsou pouze při pohledu na korkáče naladěny k neskutečným věcem a výkonům. Sám takovou znám a v mládí mě v prvním zaměstnání a jako první zasvětila do té stránky erotické, ikdyž je skoro stejný ročník jako já. Korkáče jsme tehdy nosily oba. Té opravu stačil pohled na moje korkáče a proměnila se doslova v dračici a bylo jí naprosto jedno, že jsme v práci . A dráždivé opravdu jsou.

Kačka (Pá, 9. 10. 2020 - 23:10)

U postele (spíš stále na dohled) mi stojí 4 páry korkáčků. I ten pohled stačí k .........

Standa (So, 10. 10. 2020 - 01:10)

Taky bych řekl, že korkáčkům nejlíp sluší, jak leží hezky u postýlky a čekají, až se majitelka vyspinká a poránu do nich vklouzne.

Áda (Pá, 9. 10. 2020 - 14:10)

Patřím mezi ně. Dnes už jsem doma, užívám si jich a celý víkend před sebou.

Petr (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Tiše závidím partnerovi

Rapid (St, 7. 10. 2020 - 15:10)

A pro naši taky.

Jolana (St, 7. 10. 2020 - 15:10)

Jak jsem to tady pročítala, přijde mi, že jsi spíše korkáčový teoretik, samá omáčka kolem, ale nic co by zaujalo.

Pete (St, 7. 10. 2020 - 15:10)

Hodne lidi, kteří sem píšou, by chtelo napsat ty prasarny, ktere v a s korkacich delaji, ale stydi se. Škoda.

Seba (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Já jsem sem ještě nepsal, ale všechno dost podrobně četl. Pete já korky nosím a když si z korkáčů vysunu nohy je to tak silné pokušení a dráždění , že se musím uspokojit. Mám teď i nové korky na halux, ale nohy lépe vyjedou z těch starých. Tak korkáče jsou často fak i na prasárny, proto jsou u mnohých tak oblíbené.

Jolana (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

Navštiv a podívejte se na jiné diskuze, tam jsou prasárny. Tady je to až moc decentní, ikdyž prasárny bych určitě mohla detailně za ty roky popsat.

bzunda honiho (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Jolano, ty prasárny jsou to nejlepší co tu je, pokud jsou bez gramatických chyb! Od první třídy jsem v prasárnách a provází mne to celý život.

bzunda honiho (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Jolano, ty prasárny jsou to nejlepší co tu je, pokud jsou bez gramatických chyb! Od první třídy jsem v prasárnách a provází mne to celý život.

Jana (Pá, 9. 10. 2020 - 08:10)

Některé jsou určitě na hraně. S tím druhým to bude stejné, moc nového už není možné.

Petr (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

Tak něco přidej, třeba se další chytnou

Jolana (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

Korkáčová párty tři holky dva kluci a všichni v oblíbenosti korkáče s minimálním oblečení. To moc lidí nezažilo. Teď je řada na tobě.

Reklama

Přidat komentář