Reklama

TRENKY, SLIPY, BOXERKY??????? Co se nejvíce líbí?

Petr (St, 30. 11. 2011 - 15:11)

Nejpohodlnější jsou bombarďáky, tedy vlastně boxerky, ale vykládejte to ženským, stále jen nosí ty tanga. Prý to už za hodinu není poznat. To zařezávání myslím. Chce to něco pro módu vytrpět.

jitka (St, 30. 11. 2011 - 15:11)

Nejraději nosím bílé nebo...Chce to si občas, jak člověk roste, si slipy občas koupit větší, jinak je to fakt hustý.

karel (Út, 29. 11. 2011 - 20:11)

slipy...Od 15 let nosim sportovní boxerky, taky se mi zvětšovali koule i pták a teď mi je 18 a je to nádhera.

Jaroslav (Út, 29. 11. 2011 - 14:11)

slipy...

Tom (20) (Út, 29. 11. 2011 - 14:11)

Nejraději nosím bílé nebo černé boxerky. Když jsem byl malej nosil jsem slipy, ale bylo to nepohodlné. Asi od 12ti se mi zvětšili koule a penis, tak nosím boxerky.

Eva (Po, 28. 11. 2011 - 13:11)

Šiju pro syna svojí kamarádky oblek do tanečních.Nosí slipy-bikini a skoro ho lituju,takové prádlo už nemůže být pohodlné.Myslím že boxerky jsou o moc pohodlnější a hezčí.

Jan (Pá, 25. 11. 2011 - 13:11)

Když čtu tuto rubriku, tak mám pocit, že žiju snad někde jinde a mezi jinými lidmi. Diskutující zde zatracují některé druhy prádla, které dozajista jistě nosili, alespoň v určité době a při určitých příležitostech, kdy bylo in. Jak například hodnotit zavilé odmítače slipů např. sportovního střihu, tzv. bikin. Dělají sportovní postavu a dnes se šijí s elastanem, takže jsou velmi příjemné, nikde neškrtí a jsou atraktivní. Když jdu např. v létě sportovat a vezmu si sportovní odlehčené trenýrky, tak si nedovedu představit, že bych si nevzal pod ně sportovní slipové bikiny. Už ze zdravotních důvodů jsou u mužů žádoucí a poučení dostanete již při prvním tělocviku na škole. A to nemluvím o estetickém dojmu, na který si potrpí zase naše ženy. Ta moje by mi ani nedovolila, abych někde na veřejnosti chodil jen v trenýrkách s plandajícím přirozením. Boxerky jsou také vynikající prádlo, ale ty jsou zase výborné v zimě, třeba na lyžák. V létě, když je horko, je moc nenosím. Pokud je obzvláště velké vedro, tak bych nekritizoval ani pánská tanga. Sice je nenosím, ale je to jen věc vkusu a s homosexualitou to nemá nic společného. Možná jsou pohodlnější tzv. jocksy, ale ty bych nosil asi jen výhradně na sportovní aktivity. Je to vlastně jakýsi moderní suspenzor, který muži nosili při sportu již před sto lety. Co se týká erotického prádla, jistě si je užijete v soukromí. Některé string tanga můžete nosit i na masáže, je to hygieničtější a budete se možná i cítit lépe, než úplně nahatí, pokud nejste zrovna exhibicionisti. Vlastně vše už tady jednou bylo a má nějaký význam. A nikdy neříkejte nikdy, také jsem časem měnil názor na různé věci. A pokud zjistíte, že někteří chodí na ostro, tak zejména u žen bych se na tím nepozastavoval. Pokud nemají extra krátké sukně a nepodbízejí se přitom, tak to může být pro ně asi příjemné. Viděl jsem už v létě na zastávce MHD ženu v minisukni na ostro a ještě na bobku, což byl asi extrém. Chce to toleranci jako všechno. Celá staletí ženy pod sukněmi nic nenosily a mělo to asi svůj význam a bylo to normální, zejména na venkově. Ale každý si nakonec oblíbí to svoje prádlo, které mu vyhovuje nebo si z něho i udělá jakýsi fetiš.

Petrx (Út, 1. 11. 2011 - 20:11)

Nevím, co vám tak vadí. Já nosím výhradně slipy-tanga a jsem spokojen. boxerky nebo trenky bych na sebe nikdy nevzal.

Helča (Út, 18. 10. 2011 - 10:10)

slipy,plnej sušák slipů

marian (Pá, 16. 9. 2011 - 12:09)

od detstva jedine slipy a to biele!

jolana (Čt, 15. 9. 2011 - 14:09)

já asi spíš víc fandím slipům,je tam pěkně vyrýsovaný nástroj.....

Mirka (Po, 8. 8. 2011 - 12:08)

Hodně uplé boxerky s vypasovanou prdelkou tak,že jdou půlky od sebe.A jednobarevné se širokou gumou ve sníženém pase.To je krása-když je mu dvacet a je štíhlej.

Fousliez (Ne, 7. 8. 2011 - 20:08)

Tak jestli nosí 70% chlapů...Správnej názor.. ať si každej nosí co chce..
Od malička sem nosil slipy a když jsem v pubertě zkoušel přejít na ňáký trencle či co tak mi to připadlo strašně nepříjemný a jakobych byl pod kalhotama nahej.. Tak jsem zůstal u slipů (kromě plavek :) a nestydím se za to!

jirka (Ne, 7. 8. 2011 - 19:08)

boxerky jsou mnohem příjemnější než slipy,nikde neškrtí a nepotí se ti tolik kulky.

slipař (Ne, 10. 7. 2011 - 14:07)

Tak jestli nosí 70% chlapů slipy a jsou všichni teplouši, jak tvrdí Luk, tak se má tahle společnost na co těšit. Jsem slipař a za bukvici se nepovažuju, a i kdyby, co je na slipech tak hroznýho. Je jasný, že 100 kg se v nich špatně schová :-)

Zuzana (Pá, 1. 7. 2011 - 16:07)

Slipy jsou pěkné, líbí se mi.třeba na www.fansslipy cz jsou ti kluci k sežrání...
Ovšem s léty rostou kila a břišní tuk zakryje vše podstatné..

alena (Ne, 29. 5. 2011 - 08:05)

TANGÁČE!!!!!!Líbí se mi boxerky a když jim lezou na stehnech a od kořene penisu k pupíku chlupy to je krása.

TANGA (So, 28. 5. 2011 - 17:05)

TANGÁČE!!!!!!

Luk (So, 28. 5. 2011 - 17:05)

Slipy nosí burani a teplouši. Vypadá to strašně směšně, takovej váček na ptáka.

radek (So, 28. 5. 2011 - 13:05)

Ahoj tady martin,

Reklama

Přidat komentář