Reklama

Je orální sex nevěra ?

Lukáš (Po, 14. 9. 2020 - 20:09)

Jednou jsme se s bývalým kolegou dohodli na "výměně přítelkyň" na jednu noc. Samozřejmě jsme to probrali všichni čtyři předem. Bylo to něco jiného než o čem píšeš ty, ale bylo to hodně vzrušující.

Mirek H (Út, 15. 9. 2020 - 15:09)

Výměna je dobrá věc a opravdu hodně vzrušující. Mám dobrého kamaráda v práci a po několika návštěvách u nás jsem se s přítelkyní rozhodl, že zajedeme k nim na venkov. Mají hezky předělaný domek a dost velký bazén. Přivítali nás, on jen v šortkách a ona v malém tričku a titěrných průsvitných tangách. Má hezkou blondýnu a jsou oba o cca 4 roky mladší. Nám je kolem 26. My jsme byli taky na lehko. A šlo se pod pergolu k bazénu. Po pohoštění blondýna svlékla tričko a osvobodila ty svoje kozy a skočila do bazénu. Ta moje svlékla také tričko a v džínových kraťáscích tam skočila za ní. Mě to tak vzrušilo, že mi stál stan z kraťasů. Kamarád prohlásil, dobré baby co? Blondýna vylézala z bazénu a hned si toho všimla, přišla ke mě a prý co to tady máme? Vyndala mi ho ven pohonila, vykouřila a spolkla. Ten její v klidu sledoval a ta moje zírala a nezmohla se na slovo. Blondýna na ni po vykonání aktu pomoci, že mi přece musela pomoct, že si ho snad nebudu honit a pomáhat si sám. Dala ji pěknou pusu, aby nestačila mít námitky, když do té doby jen koukala a nic. Potom jsme si šli sednout, blondýna sedla ke mě a moji přítelkyni nasměrovala k tomu svému. Trochu jsme popili piva a holky zase víno. Blondýna najednou na tu moji, že jestli to dělala s holkou a že by to s ní chtěla dělat. Ta moje není žádná stydlivka a je pro kupu blbin a tak že jo. Měli jsme hezkou podívanou. A po chvíli oddechu na ní vyvalila další nápad. Že by si nás mohly prohodit, té mojí už bylo vše očividně jedno a řekla že v pohodě, že je ji jasné, k čemu vše směřuje už dávno. Nejdřív jsme šukali ve čtyřech a po večeři už jsme se rozdělili, já s blondýnou a ta moje s tím jejím. Každý pár do svého pokoje a vylezli jsme až druhý den před obědem. Večer v neděli jsme odjížděli a shodli se na opakování. Teď už podruhé jsme udělali na víkend výměnu, blondýna přijela ke mě a ta moje jela na venkov za ním. Je to samozřejmě se vším všudy, tedy i se sexem. Máme od té doby parádní vztah a baby si to spolu občas rozdají a jsou veliké kamarádky. Takhle jsem k výměně přišel zase já.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Máš pravdu , není nad to být dobře vyježděná a zprzněná . Už tě nic v životě nepřekvapí .

Eva (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Děláš dobře, kašli na předsudky a kecy ostatních. Nejlepší je, když tě vzadu dva kluci nabíjejí a ty dalšímu kouříš nebo lížeš holku.

Jana (Ne, 13. 9. 2020 - 14:09)

Tři kluky naráz jsem měla, holku ještě ne a docela mě to láká. Holky, které si spolu něco zkusily byly nadšené a moc se jim milování líbilo.

AVE (Čt, 27. 8. 2020 - 01:08)

U mě nevěra má mnoho podob-internetová, orální, anální a vaginální.

Láďa (Ne, 23. 8. 2020 - 16:08)

Orální sex není nevěra, je to požitek a moc dobrý. S mojí holkou jsme už přes dva roky a nevidíme v tom problém. Vylížu kamarádky a ona vykouří kamarády a holky si poté sperma předávají a dovádí spolu. Zatím vše bereme v pohodě, ještě se tak zabývat tím co je nevěra. Hrajeme i hry a při nich úkoly plní oba uprostřed aby všichni viděli, že nepodvádí a nebo se nefláká. Jednou dokonce moje holka přivedla kamarádku, že je ještě panna a abych jí to udělal a zbavil panenství. Moje holka ji dělala dobře nahoře a já se snažil dole. Když moje holka nemá čas nebo nemůže se mnou do kina, tak zaskočí kamarádka a když nemůžu já, tak zase kamarád. Většinou proběhne i sex a neděláme s tím žádné tajnosti a pošleme selfičko, aby ten druhý věděl, jak se hezky bavíme. Prostě jsme si řekli, že si nebudeme lhát a nic tajit a stále nám vztah pěkně funguje.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 08:08)

Zajímalo by mě, jestli máte zkušenost, jakou koupit sedačku, když na ní budeme také určitě provozovat sexuální hrátky. Jde mi o to, na které budou fleky a půjdou špatně očistit a která bude v pohodě.

Jirka. (So, 15. 8. 2020 - 10:08)

Je to jen sex, tak si užívejte a neřešte stále ty blbosti o nevěře.

J. (Čt, 13. 8. 2020 - 18:08)

Takové jsou dobré na šukačku, ale nikdy na život.

Majkl (Ne, 16. 8. 2020 - 14:08)

Co je to za nesmysl, proč by jako neměly být na život? Takové bez předsudků a zábran se mají nejlíp. Takovou bych bral hned, co s nějakou pipkou, která se všeho bojí a dodržuje pravidla. Pipka bude montovat u pásu a na nic dalšího se nezmůže. Šukačka se sice prošuká na pěkné místo, a pokud není blbá, tak na tom bude o hodně líp jak ta pipka. A rozhodně je lepší mít šukací, ano dá každému, aby dosáhla svého cíle, má na to přece vpředu a mezi nohama nástroje. Byla by blbá, aby jich nevyužila a já to tak i beru.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 22:08)

Máš pravdu , není to mýdlo , neubývá to .

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 13:08)

A podle čeho tak usuzuješ?

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 17:08)

Životem se musíš prošukat, jinak by to byla nuda. Znám jednu, co podržela od 15 každému a dnes by to do ní nikdo neřekl.

M (Ne, 2. 8. 2020 - 07:08)

Nevim jestli tohle budou předávat dětem a učit je, že je to normální, tak...

Jirka. (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Vtipálku, jim není co předávat, oni šukají prstem s mobilem a jiného je nezajímá.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 19:08)

Jak mám odpozorováno, tak je to pravda. Šukaj s mobilem a nic jiného je nezajímá.

Milo (So, 1. 8. 2020 - 16:08)

Orální sex není nevěra, ale občanská výpomoc. U mě se sousedem je to přímo sousedská výpomoc. Manželka mě nechce kouřit, ta sousedova ho taky nechce kouřit, tak se já a soused vykouříme navzájem a jsme spokojení.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

P.S.Nejsem důchodce a mám do něj ještě dost daleko.

:-))) (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

Pokud je to dobrá kurva , tak je to dobrá investice .

Reklama

Přidat komentář