Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Ten vztah je pro vás asi jen zábava.Výlučnost vztahu mezi jedním chlapcem a jednou dívkou je pro vás a podobné lidi asi věc neznámá,že?

Jirka H. (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Nechápu proč se určuje vztah jen dva a to je muž a žena. Mohou mít spolu nádherný vztah, ale proč třeba jí bránit, aby měla ještě i jinou ženu a nebo dalšího muže a nebo on ještě jednu ženu. Buď se mají všichni rádi a milují se a nebo ty další mají jen k sexuálním hrátkám. Na tom není nic špatného, obzvlášť když se znají. Mě by třeba vadilo, kdyby to ta moje dělala tajně třeba v práci. Když o něm vím a ona má potřebu, tak ať mu klidně podrží a já ji doma dodělám. Když můj kamarád u nás na návštěvě potřebuje zbavit semene, tak ať mu podrží. Stejně tak mě její kamarádky. Je to jen sex, nic víc. Lásku a skutečný vztah beru jako vnitřní souznění klidně i tří nebo i více osob. Sex s tím nemá co dělat, to je jen výmysl pro ovládání a svazování lidí.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Nejde o žádné svazování.Pokud bych i zcela vyloučil možnost nějaké pohlavní nákazy a nebo kdoví ještě čeho,pak je mimořádně obtížně představitelné,že takovýto model vztahového a sexuálního chování by byl společensky funkční a nebo nějak užitečný.Proto je jen pochopitelné,proč není v zájmu společnosti ho široce podporovat a stává se neuplatnitelným.Z toho vyplývá,že takhle se chovat může jen někdo.Kdyby to akceptovala společnost jako celek,tak by se zcela rozpadla a nastal by nepořádek a chaos.

Mirka (Pá, 31. 7. 2020 - 19:07)

Karty jsou dobré, taky je s mým klukem používáme pro zábavu a je to paráda. Mám ale strach někoho dalšího zapojit do hry.

Pavla (Út, 28. 7. 2020 - 12:07)

Alena: A jaké všechno hrajete hry?

Alena (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Teď hodně karetní hry Sex Sex Sex nebo Kama Sutra a hlavně Vojna s rozkoší. Ten kdo vytáhne kartu, tak buď zatočí flaškou, aby si určil toho druhého a nebo si vylosuje s kým to bude dělat, když nás je na to víc. Pokud kluk vytočí a nebo vylosuje kluka, tak to neplatí a musí znova, dokud to nepadne na holku. Kluk s klukem by to nedělal a nám holkám se to nelíbí. Holka s holkou se úkol plní. K tomu máme připínací dvojité penisy, jeden do mě a druhý do druhé holky. Rády si spolu pohrajeme. Blbly jsme i s klukama, ale anál je nebaví a nijak je nevzrušuje, když jim tam strčíme umělý penis. Zkoušeli jsme také stolní hry, ale to je lepší opravdu jen pro dva. A ještě dodám, že úkol nelze odmítnout a zatím se nic takového nestalo. Někdy losujeme, kdo s kým půjde do postele a nebo kdo s kým bude celý den samozřejmě se vším co k tomu patří. Je to skvělá zábava a boj proti stereotypu.

:)))) (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

haha, fantasto

IV (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Proč fantasta? Já na střední řádila podobně. Zvládala jsem tři a víc kluků najednou. Měla jsem to ráda, tak proč by ne. Přečti si vše ještě jednou, vyhoň si ho při tom a dej pokoj. Asi seš sám chudáčku, nebolí tě už ruka?

:) (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Prostě jsi špína, takových se kluci štítí, ale na šukání jsou jim dobrý.

IV (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Chudáček honič vystříkl blábol. Ruka koukám zatím v pohodě? Nebo je střídáš?

:) (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

:))))))

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 11:08)

Aleno,hlavně že jste spokojení.Praktikujte to tak klidně až do důchodu.

Alena (So, 1. 8. 2020 - 15:08)

Jsme spokojeni a klidně to budeme dělat i v důchodu. Když to půjde, tak proč ne. Pohoda a spokojenost nadevše, nervy ať mají ti, co nám závidí.

Ne, (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

ty nejsi spokojená, jen si to namlouváš, protože ti nic jiného nezbývá.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 18:08)

Závist bych ponechal stranou,ta s tím nemá co dělat.Neznamená totiž,že když se člověku v nějaké chvíli něco líbí a touží to dělat,že je to nutně nějak žádoucí a nebo správné.Tyhle věci mají právě velice vrtkavou trvanlivost,proto by člověk měl myslet dopředu a raději budovat kvalitní partnerský vztah,ve kterém má nějaké jistoty a může se na toho druhého spolehnout.Ve 20 letech to nějak fungovat může,otázka je jak dlouho,ale je skutečně naivní předpokládat,že to tak vydrží až do důchodu.

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 17:08)

Jen si užívej pohodového života.

Pavla (Po, 27. 7. 2020 - 11:07)

Alena: A zažili jste nějakou akci, kdy všechny holky vystříkali všichni kluci? Nebo to moc nestřídáte?

Alena (Po, 27. 7. 2020 - 17:07)

Střídáme, když hrajeme hry, tak jsme všechny plné a je jedno s kým to děláme. Záleží na úkolu, co si kdo vytáhne, nebo mu padne. Co taky dělat po večerech? Stane se také, když vyrazíme třeba na chatu nebo pod stany a slaví se něčí narozky, tak ke mě vlezl do postele nebo do spacáku některý jiný kluk. Tak ho nechám a ten můj si prostě najde jinou a šukáme dokud můžeme a potom se k sobě přitulíme a spíme. Chtělo by to vlastní bydlení, rodiče si už naštěstí zvykli, ale ze začátku bylo dost řečí jací jsme. Stále si ale držíme ty samé kluky, jen se prostě vystřídají, ale je to jen sex, skutečně ráda mám jen toho svého. To se sexem nemá nic společného, až budeme chtít dítě, tak to je něco jiného, ale teď je to jen pro zábavu. Takže těch pět ho do mě může strčit kdy chce, nikdo jiný a pomalu budou přibývat i sourozenci nás 10, jestli budou chtít. To už bude dost slušná jízda. A abych byla IN, tak s holkou to dělat nemám problém a rádi se klukům předvádíme.

Jana (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Po sobě ne,ale najednou a to s manželem a mým bratrem...

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Pokud na sebe kluci nežárlí a nikdo vám u toho "nesvítí " , tak proč ne ?

Reklama

Přidat komentář