Reklama

Holky a nahota doma

Anonym (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

Jsem a klidně jdu i s jinou ženou. 

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Maluji již několik let.
Většinou mě inspirují k vytvoření nového obrazu skutečná, které jsem navštívil.
Tvořím většinou podle vlastní fantazie a snažím se dané místo přiblížit co nejvíce to jde.
Nicméně bych rád 1x v životě zkusil něco jiného a nového.
Rád bych zkusil vytvořit obraz slečny jako AKT.
Bohužel však neznám žádnou co by souhlasila a řekla ano, já bych do toho šla.
Nechci nic vulgárného, naopak bych chtěl decentního a jemného. 
Nikoho na tuto malbu neznám, jelikož jsem v reálu na vozíku a celý život se mi blbě navazuje komunikace s dívkou, většina mi nedá šanci kvůli vozíku ani na pokec.
To je důvod, proč píši tento příběh sem.
Nevím, zda se tu někdo najde, kdo by do toho šel se mnou, každopádně jestli ano, ukázku svých obrazů když tak pošlu.
Nevadí mi když daná slečna nebude úplně bez chyby, jelikož jsou to chyby života a nikdo nejsme úplně dokonalý, pořád lepší chyby života, než umělá modelína.
Předem děkuji a hezký den.

Default User Image
Markéta (Ne, 31. 3. 2024 - 05:03)

Jestli chceš, můžu být modelem celá nahá, mě to nevadí.

Default User Image
Jenda (Pá, 5. 4. 2024 - 19:04)

Ahoj Market taky mi mužes poslat něco nahého nebo jen chodidla. [email protected]

Default User Image
xXxer (Ne, 31. 3. 2024 - 08:03)

A kolik ti je let? Téma mám tělo a zdraví. Říkal jsem si tedy, že bych to udělal takto.  Rád bych vytvořil obraz MEDITACE, klid duše.  A moje hrubá představa je takto.  Celá figura jak medituješ na zemi v sedě, na sobě máš kalhoty, nebo legíny, nevím co nosíš.  Hořejšek těla by se mi líbil bez a na boso jistě a pokud možno s úsměvem.  Ted jde spíše o to, zda by ti vadilo ukázat lehce prsa, nebo úplně.  To je tedy jeden návrh.  Druhý návrh mě napadl podobný, ale trošku jiný.  Zase celá figura jak medituješ na zemi v sedě, ale pro změnu úplně bez všeho a sedíš zády a vidět jsou pouze záda a zadek.

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Já také chodím nahoře bez i venku a posledně jsem byla v obchodě a bylo vidět, ze i pani pokladní v Lidlu byla nahoře bez. Při placeni jsme obe se na sebe usmali. 

Default User Image
Otazka (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Nahoře bez jsem měl/a namysli jako úplně bez, než jen bez podprdy. ;)

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Já nahoře bez doma chodím i se opaluji a jinak doma i před návštěvou bez podprsenky jen v triku 

Default User Image
Otazka (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Tak to jo a kolik je ti let

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

34

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

hezké a nechceš mi dělat model na malování

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Co? Model? No já mám prsa 2ky 75b

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

Rád bych namaloval obraz ženy, jelikož mám téma zdraví a tělo, velikost a postava to mi je trošku jedno, lepší chyby života, než umělá modelka.

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

A mas někde nějaký obrázek na inspiraci 

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

Tak téma mám tělo a zdraví. Říkal jsem si tedy, že bych to udělal takto.  Rád bych vytvořil obraz MEDITACE, klid duše.  A moje hrubá představa je takto.  Celá figura jak medituješ na zemi v sedě, na sobě máš kalhoty, nebo legíny, nevím co nosíš.  Hořejšek těla by se mi líbil bez a na boso jistě a pokud možno s úsměvem.  Ted jde spíše o to, zda by ti vadilo ukázat lehce prsa, nebo úplně.  To je tedy jeden návrh.  Druhý návrh mě napadl podobný, ale trošku jiný.  Zase celá figura jak medituješ na zemi v sedě, ale pro změnu úplně bez všeho a sedíš zády a vidět jsou pouze záda a zadek.

Default User Image
Jana (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

Aha

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

Asi tedy nechceš že?

Default User Image
Sabina (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Ahoj, já chodím dole jen v tangach a nahoře bez a jednou jsem otevřela i pani co mám donesla z pošty balík jen v triku nahoře bez a v tangach. No musím říci, ze asi koukala, ale usmala se. 

Default User Image
xXxer (So, 30. 3. 2024 - 16:03)

A nechceš mi dělat model na malování, kolik je ti let?

 

Default User Image
Otazka (So, 30. 3. 2024 - 15:03)

Nahoře bez jsem měl/a namysli jako úplně bez, než jen bez podprdy. ;)

Reklama

Přidat komentář