Reklama

Holky a nahota doma

Markéta (St, 26. 3. 2014 - 07:03)

Je mi šestnáct a bratrovi...Je mě 19 a přála bych vám sdílet pokoj s dvěma puberťáky 13 a 15let.Jsem plnoštíhlá a k tomu úměrně vybavená a dosud nepolíbená,ale viděla jsem již tolik ejakulací a masturbací,že už to se mnou nehne a ani nemrknu když chodí do koupelny(wc je v koupelně)když si jí...holim,nebo si to dělám sprchou ve stoje ve vaně.Byla doba,že při vstupu sourozenců jsem byla schopna si v koupelně zlomit nohy,ale dnes již ne a občas si to i užiji...

Fernando (St, 26. 3. 2014 - 00:03)

Pro Jitku a Lenku: o tom se tady zmiňovala jedna pisatelka na jiné diskusi. Probíralo se to ze všech stran, bylo plno příspěvků a bylo to velmi zajímavé. Akorát mám dojem, že ji vzrušovalo být nahá pouze mezi oblečenými ženami.

Jana (Út, 25. 3. 2014 - 14:03)

Je mi šestnáct a bratrovi jedenáct, vždy jsem se před ním převlíkala a nařešila jsem to...mám dvojky prsa a bratr už asi začíná dospívat, už jsem ho párkrát přistihla jak dostal erekci a dost mi pokukuje mezi nohy.V noci se ke mě chce vždycky přitulit ale příjde mi už blbé když mu vždycky stojí...

Lenka (Út, 25. 3. 2014 - 13:03)

také chodím doma nahá a to...to jsem ráda že nejsem sama. Vzrušuje mě být nahá mezi oblečenými. Je jedno jestli jsou u toho kluci nebo holky, doma to moc nejde to tak akorát na pláži nebo v mých představách

Honza (Út, 25. 3. 2014 - 12:03)

také chodím doma nahá a to...

A ty se za maminu jenom považuješ, nebo mamina vopravdu seš?

Honza (So, 22. 3. 2014 - 18:03)

Tak to je hustý a jak to...

Brácha řikal, že prej ten nahatej jouda vyrazil dveře.

Původně to začlo tak, že brácha slyšel ňákou ránu. Tak vylez na chodbu, aby se mrknul, co se děje, a už akorát viděl holej zadek, kerej za sebou přivřel dveře.

Vono jde taky vo to, že von ty dveře dokázal vyrazit holou hnátou. To je borec.

. (So, 22. 3. 2014 - 09:03)

No a viděl tě někdo?...Tak to je hustý a jak to vyřešil?

Jana (So, 22. 3. 2014 - 08:03)

Onani zase sní...

jitka (So, 22. 3. 2014 - 06:03)

také chodím doma nahá a to už se nepovažuji za holčičku ale spíše za maminu všem se to líbí a mě ted už taky..nejvíce mě vzrušuje když jsem nahá a ostatní oblečení možná pro někoho jsem divná ale věřte je to fajn

Honza (Pá, 21. 3. 2014 - 21:03)

Mojímu manželovi se už...

No a viděl tě někdo? Jestli ne, tak žádnej trapas nemoh bejt.

Ale taky se ti mohla stát eště jiná věc - mohly se ti zabouchnout dveře vod bytu, a klíče by třeba zůstaly vevnitř.

To se právě stalo ňákýmu joudovi, kerej bydlí v paneláku naproti mýmu bráchovi. Ten vylez uplně nahatej na chodbu, zabouchly se mu dveře, a klíč neměl.

To je stejné (Pá, 21. 3. 2014 - 19:03)

Naprosto souhlasím, nahá...i obráceně, vysportované pevné mužské tělo je krásné a vzrušující, wow! Ale když dojde k narušení symetrie mužných tvarů, nepomůžou ani miliony na kontě, člověk je schopen leda tak předstírání vzrušení z vyčůranosti :-)

Do kolika let a (Pá, 21. 3. 2014 - 13:03)

Mojímu manželovi se už...Naprosto souhlasím, nahá dáma je krásná a vzrušující, možná s kalhotkami ještě víc. Má to jeden háček a tím je věk a váha :o)
Dojde-li ke ztroskotání tvarů ani Dr. Uzel a jeho přípravky s tím nehnou. ...prostě tlustý kamarád :o)

Marika (Pá, 21. 3. 2014 - 13:03)

Mojímu manželovi se už několik let líbí, když o víkendu chodím neustále nahatá. Přesněji, smím mít takovou malou zástěrku francouzké komorné. Co bych pro něj neudělala, že.
Jenomže se mi už několikrát stalo, že jsem takto neoblečená, to si pak vůbec neuvědomíte, vyběhla na chodbu nebo až do výtahu. Trapas.

rolf (Pá, 21. 3. 2014 - 07:03)

ok

Petra (Pá, 3. 5. 2013 - 08:05)

Chodím nahá doma od mala a vůbec mi nevadí že jsou doma další členové rodiny,jasně že nechodím pořád ale když se jdu osprchovat nebo ze sprchy tak jdu přes celý byt.Rodiče i brácha to taky tak provozujou a respektujou.Když sedíme u televize v létě a je vedro v pokoji tak si vezmu jenom třeba kalhotky a prsa nechám obnažené i mamka to tak dělá.To mi je 18 a bráchovi 16 ale s nahotou jsme vyrovnaní.Od mala jsme chodili do společné sauny pro děti a rodiče tak tam jsou základy této výchovy.

. (St, 5. 3. 2014 - 20:03)

Já doma chodím od dětství...I vy šukálisti.

Dana (St, 5. 3. 2014 - 12:03)

Tak hlavně ať tě...Což o to ,ono jí neubude a nebyla by první sestřička,kterou vymastil bráška,hlavně aby nezačala přibývat.

Bratr jedné ses (Út, 4. 3. 2014 - 16:03)

Tak hlavně ať tě neošuká, kaňour jeden. Nahaté sestřičky jsou velice lákavé a málokterý bratr odolá.

Ester (Út, 4. 3. 2014 - 07:03)

Já doma chodím od dětství nahá,s bratrem sdílíme jeden pokoj i on to taky provozuje jsme prostě tak vedeni odmala.Samozřejmě že nechodíme nazí po bytě celý den ale ráno do koupelny,když vstanem s postele to taky spíme nazí jen když mám své dny tak to nejde jsme s bratrem od sebe o rok mi je šestnáct a mu sedumnáct.Právě teď sedím u počítače v Evině rouše a čekám na uvolnění koupelny,bratr se tam kultůrni tak jsem zajela na stránky o domáci nahotě jestli něco takového tady existuje.Myslím si že je to přirozená věc a ostych jde mimo nás.

:D (Po, 3. 3. 2014 - 15:03)

Já se na zahradě taky...:D supér

Reklama

Přidat komentář