Reklama

Holky a nahota doma

Natália (Út, 12. 1. 2021 - 15:01)

Ale niektorim pribehom aj verim ze sa ozaj stali.

Eva (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Na silvestra jsme byli u sousedů jen přes chodbu a oni mají kluka stejně starého jako já16 let. Rodiče měli svou zábavu a my v pokojíku taky svou hráli jsme erotické monopoly .Když už neměl ten protihráč na zaplaceni tak musel dát něco z oblečení tak jsme hráli a do hodiny jsem byla úplně nahá a on ve slipech a hráli jsme dál o příjemné podívání a potěšení. Ale vše dopadlo tak jak jsme oba asi chtěli .Upřímně já jsem ho pokouřila a vyhonila a on mě vylízal a vyprstil až od orgáče. Pak jsme se osprchovali a šli spokojně spát každý domů.

Michal (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

Honit je potřeba, když jinou možnost nemáš.

Karla (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Jo jo je to nějaký dement. Chyby jak sviňa Ale asi si u toho dobře pohoní péro.

Verca (St, 30. 12. 2020 - 12:12)

Holka bydli na koleji a kdyz o vykendu prijede domu okamzite ze sebe vsechno slekne a je naha.Doma z manzelem chodime nazi a ucili jsme tak i nasi holky.Je rada ze si konecne muze udelat doma pohodli a ze nemusi mit nic na sobe.Sice se manzelovy casteji postavy kdyz je snama,ale holka to bere scela prirozene.Opcas odejde do koupelny a tam si ho vyhoni a je po problemu.Holka to bere tak ze skratka musi si ulevit o pretlaku.Opcas slisime i holku jak si to dela a co ma byt.Kazdy se potrebuje uvolnit.

Darina (St, 30. 12. 2020 - 11:12)

Lehla jsem si nahá pod stromeček a čekala na přítele až přijde s koupelny když mě viděl zasmál se a ježíškovský styk pod stromkem byl na světě.

Dafme (Po, 28. 12. 2020 - 01:12)

Dcerka chodí doma nahá a má rozporku aby měla nožky od sebe

Dan (Po, 28. 12. 2020 - 00:12)

Maminka mi zavolala, že má na návštěvě šestnáctiletou neteř a že se hned po příjezdu svlékla a je pořád nahá a ukájí se. Tak jsem tam jel. Holka se vůbec nestyděla. Vyndal jsem ptáka. Máma to strpěla, neviděla ho poprvé, ale neteř řekla. Fuj. Čůrák. Blbče. Já jedu po babi. Lesba. Musel jsem vycouvat. Volal jsem švagrové a ta řekla. Co s tím mám dělat, když miluje babičku. Nechám to na mámě, co s tím udělá, ale jak vím, na holky není.

Pavlína (Ne, 27. 12. 2020 - 21:12)

Je mi 17 bratrovi 15 let jednou jsem se koupala v plné vaně v koupelně, máme rohovou vanu tak že je tam místa dost i pro dva. Rodiče byli na dva dny pryč a tak jsem se chtěla vyhřát Ležím si tak ve vaně plné vody a pěny že mi jen hlava koukala z vody a najednou přišel tam brácha že jestli si ke mě může vlézt že je taky vymrzlý z venku. Svolila jsem ve chvilce byl nahý a šup ke mě odpustili jsme trochu vody a dopustili horkou .lehl si naproti mě já si dala nohy na jeho a on mi pod zadek .Leželi jsme tak povídali si o všem možným až jsem cítila že mi prsty u nohou jezdí po zadku a přibližuje se ku pipině ,dělala jsem že nic až mi přejel prsty po pyskách tak jsem taky nohama mu přejela po penisu který už stál jak hřebík ale pod pěnou nebylo nic vidět. To už i on mi prstem nohy jezdil ve štěrbince .Já jsem mu chodidly chytla penis pořádně a začala stahovat předkožku i on mi prstem jezdil přes poštěváčka který byl taky v pozoru. Až mi to začalo dělat moooc dobře taky jsem zrychlila z honěním a i brácha začal vzdychat a orgasmus byl na světě jen jsem neviděla kolik toho vystříkal protože to bylo pod pěnou chytla jsem mu jeho prst a dodělala se i já v slušném orgasmu . Pak jsme se oba postavili osprchovali se od pěny a jeho semene které plavalo a lepilo se na nás. Osušili se a šli se dívat na telku .To co se stalo jsme si tajili a občas zopakovali i na gauči jak jsme byli sami doma.

Gisela (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Taky to tak praktikujeme. chodíme se sestrou obě nahé jen když jsou tam jiní lidé než rodiče tak se oblíknem.Mi je 16 a sestře 18 ale chodíme tak od malých holek jen máme na sobě takové delší trika ať nejsme úplně hol= ,jo když je léto a pařák tak to jsme uplně nahaté

Marcela (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

Kdyz jsou tropi tak chodim zasadne doma naha.I rodice tak chodi.Kdyz je chladno neco malo oblecu a kdyz prijde navsteva,zalezi okoho se jedna.Tak se obleknu podle situace.Stanese ze se tatovy postavi,ale beru to jako pritozenou vec.Kdyz to trva dlouho tak odejde do koupelny a tam si ho vyhoni.I ja nebo mamka je opcas mezi nohama mokra a co ma bejt.A kdyz si potrebujem ulevit,tak odejdem but do koupelny nebo do pokoje.

Radka (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Doma v létě, když jsem sama doma, tak chodím nahá, jinak string tanga a hodně krátké tričko, podprsenku nenosím. Když příjde návštěva a záleží jaká, tak si vezmu kraťasy, když je chladno, tak nadměrnou mikinu s kapucí. Do bazénu nahá, tak se koupeme všichni a nikdo s tím nemá problém, jen klukům nebo bráchovi se někdy postaví. Já nebo holky si s tím problémem poradíme.

Silva (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

_Taky mám ráda nahotu ale nic se nesmí přehánět. Doma chodím nahá jen v létě když je pařák a nebo v bazénu tam jsme všichni nahatí ,mamka , taťka bratr i sestra a kdo se k nám přijde koupat tak jedině nahý do bazénu. Všichni už to znají a tak to respektuji .Ale doma abych chodila před návštěvou nahá to je přehnané to by jsem musela být na hlavu.

Sára (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

Doma chodím s holým zadkem pořád, sem otuzila stačí mi triko, koupat se chodím bokem na jedno tajné místo u rybníka, kde jsou plavky zbytečnost (je mi 19let)

Michal (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Správná činnost.

Volfian (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

A jak vypadáš? :)

Sára (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Mám oholenou frndu

hel (Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

O víkendu jsem byla sama doma a tak můj kluk přišel ke mě i na noc. Večer jsme se osprchovali pustili si film a přišlo i na mazlení a podprda , kalhotky a boxerky už byly z nás dole, Po chvilce mi přejel po pipině a ty pysky byly i s poštěváčkem taky v pozoru jako jeho penis. Pomaličku se sesunul na můj klín a prsty roztáhl ty malé velké pysky a jazykem mi tam zajel až jsem zalapala po dechu . Já jsem mu taky jeho penis pocucala a když už jsme byli oba na pokraji orgasmu tak jsem mu nasadila kondom ale už nedošlo na zásun protože se udělal do kondomu. Osprchovali jsme se a noc byla ještě před námi tak že jsme ji celou pro souložili a ráno mi přítel pochválil ty pysky že jsou suprové a nemohl se jich nabažit.

jj (St, 25. 11. 2020 - 11:11)

jj

Helena (St, 25. 11. 2020 - 08:11)

Je mi 15 a teď když jsem už dospěla tak mi přečuhují malé pysky z velkých dva centimetry stydím se to mému klukovi říct ať se se mnou nerozejde že je to hnus.

Reklama

Přidat komentář