Reklama

Bazén u baráku - Myslíte, že má smysl?

Hanina (Čt, 2. 2. 2017 - 18:02)

Slaná voda v bazenu ? Jak to funguje, moc si to nedovedu představit. To se asi nejde pořídit do nafukovačky nebo tak že ? Hádám že v tom bude nějaký háček.

jana (St, 1. 2. 2017 - 09:02)

Bazén v zahradě u malého...600.000 ??? kde jsi na tu cenu došla ?
za 100.000 ti udělám bazén 4x3.2m

Mira (Út, 31. 1. 2017 - 22:01)

Bazén nevyuzijete - venkovní bude studená voda, vnitřní je potřeba stále odvlhčovat plus údržba ... no je to kravina . Měl jsem bazény 3 a všechny šly do haje . Chodím si zaplavat do veřejné plovárny a mám klid.

My (Út, 31. 1. 2017 - 19:01)

měli bazén, ale nějak se to nechytlo. Pár dní nadšení a potom jen filtrace a úklid. Tak jsme ten óbr ovál nechali vyčutat, nechali zahrabat tu díru, dali tam dlažbu, posezení, lehátka, sprchu a konečně nám to vyhovuje.
Bazén už nikdy.

Kristýna (Út, 31. 1. 2017 - 15:01)

Bazén v zahradě u malého dnes je cena cca 600 000.-Kč..
Je to pro ty co mají prachy! Já ho mám a využívám ho dost.

! (Út, 31. 1. 2017 - 13:01)

Určitě je důležité pořídit si bazén. Kvůli sousedům, aby viděli, že na to máme.

Brukoun (Po, 30. 1. 2017 - 18:01)

My bazen pořídili a přes léto jsme tam furt. Děcka si zvou známé a kamarády a nemusí na koupáky. Máme tam slanou vodu tak to děcka tak nedráždí jako chlor. Jako my ho využijeme na 110%. Není nad to dojít domů, hodit něco dobrého na gril, zarelaxovat v bazenu a užít si léto bez té hromady lidí co potkáváte na koupáku

Kikina (Čt, 6. 8. 2015 - 21:08)

Ono se brzo bazény velmi...Jarko, mám vlastní studnu a vodu mám zadarmo.

Jarda (Čt, 6. 8. 2015 - 20:08)

Ono se brzo bazény velmi...Stačí požádat o povolení studny, Při dobrý péči o vodu vydrží bazén čistý dlouho takže to tak hrozné není.

Jarka (Čt, 6. 8. 2015 - 20:08)

Ono se brzo bazény velmi prodraží, protože cena za jejich napuštění bude mnohonásobně vyšší, než za normální vodu. Již v některých městech prý lidé musí doložit, jak bazén napustili, zda z cisterny či ze studny. Z vodovodu se to nesmí.

Hanys (Čt, 6. 8. 2015 - 20:08)

No, nevím, mně je 60, mám...Ulepenosti se zbavíš i pod ledovou sprchou.

Kikina (St, 5. 8. 2015 - 23:08)

Nemá význam. Jedině, když...No, nevím, mně je 60, mám bazén za 1000 Kč s tou nafukovací obručí a po příchodu z práce celá ulepená z města si to bez něj neumím představit. Nejlepší je se koupat nahá o půlnoci. Pecka.

Petra (St, 5. 8. 2015 - 22:08)

Nemá význam. Jedině, když jsou děti malé, takový ten nafukovací. Když jsou v pubertě, stejně nestojíte o to, aby jste měli na zahradě 15-20 pubertálních dětí.
Mně stačí sprcha z obchoďáku za 3 stovky, slouží celé léto a je to parádní osvěžení :).

Jasně že (St, 5. 8. 2015 - 20:08)

má význam - ukázat ostatním, že na to máme.

Martina (St, 5. 8. 2015 - 19:08)

Krytý bazén je suor, ten asi výynam má, jelikož se dá koupat celoročně i v období, kde to v přírodě prostě nejde. Jinak já jsem příznivkyně přírodního koupání. Ohledně bazénu na zahradě mám zkušenost se sousedkou: Dokud neměli bazén, tak si naše školkové děti jednou chodily hrát k nim a druhý den zase k nám. Bylo to supr, děti stále venku. Nyní se sousedka bojí děti nechávat samotné na zahradě, když je tam bazén a ony ještě neumí plavat a ani jí nebaví hlídat cizí neplavoucí děti. Takže výsledkem je že děti chodí přes léto méně ven a míń si hrají s kamarády.

Andrea (St, 5. 8. 2015 - 19:08)

Kdyz na to nekdo ma, tak kryty bazen je super. Obcas jsme spolu s dalsimi prateli pozvani se vykoupat v soukromem krytem bazenu zamoznych rodicu jednoho kamarada. Zvlast v zime je to velika vymozenost. Stravili jsme tam minuleho Silvestra kdyz kamaradovi rodice nebyli doma - nejlepsi Silvestr vsech dob!

Alča (St, 5. 8. 2015 - 13:08)

Oni asi všichni, co si ho...U nás je taky zákaz.Nikdo ho ale nedodržuje.Kdo má bazén tak ho napustí a koupe se,to je jasný.Přece když mám bazen tak ho nenechám prázdný kvůli zákazu a půjdu na přeplněný koupaliště za 120kč na den?Já vím,je málo vody,ale zakazovat napouštět bazény je nesmysl.To vymyslel závistivec který ho nemá.Já musím ns koupaliště,ale naštěstí u nás to není tak hrozné jako jinde.

Hanka (St, 5. 8. 2015 - 12:08)

Mají si bazének pořídit...Oni asi všichni, co si ho pořizují, myslí, že si ho užijí, ale skutečnost je pak jiná. Často vznikají alergie na chemii, není čas, není vhodné počasí, není voda...Např. u nás je zakázáno bazény napouštět kvůli suchu.

Rita (St, 5. 8. 2015 - 11:08)

Mají si bazének pořídit pouze ti,kteří vědí,že ho i užijí.

Jarka (St, 5. 8. 2015 - 11:08)

Četla jsem, že v ČR je 650 000 bazénů u baráků. Přijde mi to šílené. Zajímalo by mne, jestli doopravdy lidé bazény intenzivně využívají. Když si totiž vezmu ty náklady, na bazén, filtraci, bazénovou chemii a ten čas, který musí bazénu věnovat, tak si myslím, že se to u nás moc nevyplatí. Schodou okolností jsem zrovna včera zaslachla dva rozhovory, kdy se lidé bavili o tom, jak jsou děsná vedra a že i přesto, že mají u baráku bazén, tak v něm ještě ani jednou nebyl (1. odposlechnutý hovor), byla jednou (2. případ). V rodině mám osobní zkušenost s tchyní a tchánem, kteří si pořídili bazén na doporučení lékaře po tchánově zlomenině krčku, no a za dva roky ho zrušili. Tchýně chytla po prvním koupání vyrážku a víc se tam neodvažovala a tchána to samotného v bazénu nebavilo. Když přijely vnoučata, tak skoro vždy bylo nevhodné počasí na koupání a tak tam byly všehovšudy za ty dva roky 2x.

Reklama

Přidat komentář