Reklama

držení penisu při čůrání

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 07:05)

Vsadim se,že mu je 10 a má ho dlouhýho nejmíň 50 cm

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 07:05)

Nauč se psát,tolik chyb snad nenapíše ani dítě

soused (Po, 24. 5. 2021 - 16:05)

jsem ve10 letech měl kašpárka velikýho, máma mi ho často mydlila a jak sama pocítila, málem si jednou vykloubila ruku, stál mi jako cep,tvrdý jako železo, měl jsem tři segry a sami se mi nabízely že mi ho vyhoní. Dělalo mi to dobře, tak jsem to každé slíbil a holky se střídaly, akorát že mi nestříkal. Dneska běhám po sousedkách, každá slibuje, pak se přežerou a chrní, jedna je aktivní, dcera mojí spolužačky, je dlouho sama, manžel ji umřel a ani nikoho nehledá, všimnula si že chodím ze její matkou a pokud nespí máme někdy sex, tak ta si asi dala závazek a nalákala mě k sobě, jako že ji nesvítí lampička, tak jsem ji to udělal, a dneska chodí už ke mě do baráku, je o 22 roků mladší, vypadá dobře, velmi dobře, kurňa za chvílu příjde, že ji prý posílá sama její matka -kdysi moje spolužačka. Tak to chodí, příroda si žádá své. Musím si vyleštit tu svou křivuli.

Klára (Po, 24. 5. 2021 - 17:05)

Jak si ho měl velkého když ti bylo 10 let

Z (Pá, 25. 9. 2020 - 18:09)

Z

Terka (Pá, 25. 9. 2020 - 08:09)

Nikomu psat nebudu,jestli si chces honit,tak muzes i bezeme ne?ja mam dost starosti sama sesebou.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 00:09)

Správný heterosexuál se svého penisu nedotýká!

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Nevim co mu dovolim,bojim se co bude potom

Luboš (Pá, 25. 9. 2020 - 08:09)

Záleží na tom co ty sama chceš.

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

Dnes maji kratkou skolu a myslim ze zase budou kvuli korona doma,vazne premyslin nadtim co se muze stat,jsem nadrzena jako blazen,ale predce ne na syna,honi se mi hlavou ruzne predstovy,az se jich bojim.

Pavel (So, 19. 9. 2020 - 00:09)
Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Tak uz vim co se mu vte hlave asi honi,nasla jsem v pokojiku pod posteli moje kalhotky a mokre,cichem jsem zjistila je je asi olizuje,semeno ne nich neni,necham je tam a budu pozorovat,tak chlapecek si mysli na moji lasturku,puberta ho teda bere fest.

Pavlina (Pá, 11. 9. 2020 - 09:09)

Moc dobre to znam.Mam take syna a take jsem mu nasla moje kalhotky pod polstarem.Bylo mu 13.Doma chodim jen v kalhotkach a sledovala jsem,ze mi nenapadne kouka na kalhotky.Kdyz jsem mu rekla kam kouka,rekl mi ze nikam.Bylo mi jasni kam smeruji a nejspis co semu honi hlavou.Nekdy jsem ho zahlidla jak se mu postavyl a snazil se to zamaskovat.Pak odesel do pokoje a pravde podobne si ho tam vyhonil.Pak prisel jako by nic.Casto jse to opakovalo.Az jednou kdyz sedel v obyvaku v kresle a zas me nenapadne sledovat,prisla jsem knemu a sundala si kalhotky.Jednu nohu jsem dala na operadlo a roztahla si pipku.Rekla jsem mu at se podiva.Okamzite mel erekci a zakryl se.Rekla jsem mu ze jeto normalni.Pak jsem mu rekla ze si muze sahnout a ocichat ji jestli chce.Zacal mi ji osahavat a ocichavat.Rekl mi ze pekne voni.Kdyz ji ocuchaval tak mi ji olizl az jsem se lekla.Hned jsem rekla co dela a on ze ji chtel ochutnat.Rekla jsem mu ze by to nemel ze jsem jeho mama,ale svolila jsem a zacal mi ji lizat.Priznam se ze me udelal.Kdyz jsem byla hotova rekla jsem mu ze by mel neco udelat stou bouli mezi nohama a zda by si ho nechtel vyhonit pre demnou.Dlouho ani nevahal.Vyndal ho a zacal si ho honit.Sledovala jsem ho jak si to dela,ale byl tak vzruseni ze zachvylku zacal strikat.Kdyz se vystrikal podala jsem mu ubrouzky a otrel si semeno.Pak sel do koupelny.Opcas mu ji ukazu a on se pritom vyhoni.Sex mezi nami neni.

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

No jestli to bude jenom takhle ze si treba zalize a vystrika se tak to dam taky akorat si neumim predstavit jak sundanam kalhotky,prijde mi to trapne a nevim co muzu cekat odneho,je prudky po jeho otci,proste byk a ten se mi tezko ovladal,kdyz se to treba stane mam strach ze se neubranim pomysleni na zasun,jsem bez chlapa uz 6let.

Pavlina (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Kdo vy,treba sama podlehnu a pustim ho do dirky,aby mi to udelal a vystrikal se mi do ni.Ma fakt peknej klacek.

Sabina (Po, 17. 5. 2021 - 17:05)

Ahoj jak velkej ho ten tvůj synek má ?

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Boze tak jsem tady,neumis si ani predstavit ten silny orgasmus cojsem ted mela,vytekla jsem napodlahu jak vylity hrnek,tolik sekretu boze jsem snad nedala nikdy.

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

No ten muj klucit prave taky,jeste uplne rovne stojici smerek k pupiku,kdyz se mu postavi tak mu sama sjede kuzicka a ma takovy spicaty zalud,boze jak bych mlaskala,ja to asi vazne nedam,ted uz jsem mokra tak za muzu kalhotky zdimat,mesim si to udelat,zatim ahoj.

Z (Pá, 25. 9. 2020 - 18:09)

Z

Pavlina (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

No nastesti zasunou nechce,nebo kdo vy co se mu v hlave honi.Osahava mi kundu a strka do ni prsty.Nekdy mi ji olize.Bejva u toho nahej a tak vydim jeho curaka jak mu stoji.Prevazne mu ho vyhonim a nekdy i pokourim.No lhala bych kdybych neposlila na to jake by to bylo kdyby do me zasunul.Ale musim se ovladat.Pak si to vynahradim z manzelem.Chapu ze je to tesky kdyz jsi bez chlapa takovou dobu.A kdyz mu dovolis,aby te lizal a osahaval a pak budec v ruce citit jeho muzstvi,ze pohdlehnes a neodola.Sitit v sobe zase penis,jak prirazi a jak do tebe zacne strikat.Pokut do toho pujdes,drzim ti palce a uzij si to.

Reklama

Přidat komentář