Reklama

držení penisu při čůrání

Ondra (Út, 19. 4. 2011 - 20:04)

No mě by zajímalo zda by se našla něaka co by mi ho podržela taky bych to rád zkusil

! (St, 30. 3. 2011 - 20:03)

V šedesátých letech se ve sněhu před Pražským hradem objevil nápis močí: "Novotný je vůl." Prezident Novotný povolal STB, aby zjistila pachatele. Po týdnu vyšetřování dostal hlášení: "Moč je Lenártova a rukopis je vaší paní."

Jana (St, 30. 3. 2011 - 19:03)

Zkoušela jsem mýmu klukovi držet přirození při čůrání.Jednou se mu chtělo hodně a já byla natěšená,ale on ne a ne se vyčůrat,jen takový slabý proud.Při tom se mu pinďa zvětšil a to už čůrání nešlo skoro vůbec ,ale za chvíli šlo z něj to hezký a až potom se teprve po chvilce vyčůral normálně a hodne velkým proudem.Pak to chtěl po mně a já jsem mu tedy nastavilu svou buchtičku nad ruku a pustila mu celou loužičku do ruky a bylo toho taky hodně.

Srandista (Út, 29. 3. 2011 - 21:03)

Lord Patrik s lordem Howardem popíjejí v klubu. Po čase se jdou oba vymočit. Lord Patrik si poté umyje ruce, lord Howard nikoliv. Lord Patrik říká: "Nechci podceňovat vaše vzdělání, sire, ale nás v Oxfordu učili, že po použití pisoáru si máme umýt ruce." Lord Howard na to: "To nás zase v Cambridgi učili, jak si ty ruce nepochcat."

Patrik (Út, 29. 3. 2011 - 20:03)

Nj, to je zřejmě ještě mladý nadržený kluk. Časem, teda nemyslím za 100 let, to půjde. Já když mám novou přítelkyni, tak mi na něj šáhne a taky už cítím pocity na semeno.

Gábina (Út, 29. 3. 2011 - 19:03)

No zkoušeli jsme to, jenže můj kluk se nikdy nevyčůrá. Když mu ho držím tak začne stříkat ale moč to teda není

Linda (Po, 21. 3. 2011 - 13:03)

A ještě jsem chtěla dodat,že naoplátku mu dovolim aby se na mně koukal jak čůram a může si pod to dát svoji pacinku...

Linda (Po, 21. 3. 2011 - 13:03)

Jasně zkoušela jsem to a je to příjemný,vždycky když se spolu koupeme tak se mně zeptá jestli mu ho podržim a nejen že mu ho podržim ale rovnou mu ho i vykouřim.

... (Ne, 6. 3. 2011 - 22:03)

Omg vy ste hovada..

! (Út, 22. 2. 2011 - 11:02)

Dva kamarádi pijou v hospodě pivo. Po chvíle jeden odejde na WC a když se vrátí, má mokré kalhoty. Druhý se ho ptá: "To si ho nemůžeš při chcaní přidržet, podívej se, jak vypydáš". První mu odpoví: "Kdepak, kdo mě jednou zradil, tomu už ruku nepodám."

Petr (Út, 22. 2. 2011 - 11:02)

To si děláte snad jen srandu. Ať se člověk myje jak chce důkladně ať už žena či chlap svoje pohlavní orgány tak vždycky bude cítit již po chvilce aneb pohlavní orgány ať už mužů či žen obsahují sliznicí která pořád vypouští jistý ejakulát... Je to ale něco sexi! Pokud vůně moči vadí nějaký ženě tak neni normální a asi ani sex neprovozuje. Ženy je cítit mnohem ale mnohem více a to ať se myje sebe víc ono ženy mají i vagínu která je pořád mokrá a je cítit daleko více než-li jenom moč muže takže když vám muž líže vagínu tak je to smradu jako v popelnici! A nevadí jim to protože to patří k sexu! Tak tady nepište nesmysly ve smyslu že z muže je cítít pach moče protože, ze ženy je cítit jak moč, tak i výtok zvagíny!! A pokud to nějaký ženě vadí tak neni taková žena k životu. Ono jste člověk tvor plný žláz apod a to vše prostě je a vždy bude z člověka cítit a je to pro normálního člověka známka sexuality. Tak zdar blbám!

Petr (Út, 22. 2. 2011 - 11:02)

To si děláte snad jen srandu. Ať se člověk myje jak chce důkladně ať už žena či chlap svoje pohlavní orgány tak vždycky bude cítit již po chvilce aneb pohlavní orgány ať už mužů či žen obsahují sliznicí která pořád vypouští jistý ejakulát... Je to ale něco sexi! Pokud vůně moči vadí nějaký ženě tak neni normální a asi ani sex neprovozuje. Ženy je cítit mnohem ale mnohem více a to ať se myje sebe víc ono ženy mají i vagínu která je pořád mokrá a je cítit daleko více než-li jenom moč muže takže když vám muž líže vagínu tak je to smradu jako v popelnici! A nevadí jim to protože to patří k sexu! Tak tady nepište nesmysly ve smyslu že z muže je cítít pach moče protože, ze ženy je cítit jak moč, tak i výtok zvagíny!! A pokud to nějaký ženě vadí tak neni taková žena k životu. Ono jste člověk tvor plný žláz apod a to vše prostě je a vždy bude z člověka cítit a je to pro normálního člověka známka sexuality. Tak zdar blbám!

Tandrax (Út, 30. 12. 2008 - 02:12)

mno ale pritelovi ne ... ?

Návštěvník (Út, 30. 12. 2008 - 01:12)

To já ráda,klidně pokaždé..

Tandrax (Po, 29. 12. 2008 - 11:12)

Me by to bylo krasne prijemne jen nemam s kym :( Neni tu nejaka z prahy ?

Bernie (So, 27. 12. 2008 - 12:12)

Nechat si při močení od někoho podržet penis je dobré také v případě, že kluk má kapavku a strašně se toho štítí.

JohnKey (So, 27. 12. 2008 - 06:12)

Certicku nebo jina, ste tu nejaka, tez bych to rad zkusil.

Věruška (Čt, 1. 11. 2007 - 10:11)

Johny a jsi to ty z pervers.... a nekecej, že ne.... Přemýšlej, kdo jsem já a co tě prozradilo.

ohnKey (Čt, 1. 11. 2007 - 00:11)

JohnKey"seznam.cz no tak se ozvy, milerad.

Návštěvník (St, 31. 10. 2007 - 23:10)

Jen pište,zloduši,ať jsem nadrženější a nadrženější...a žádný ho nechce podržet,klucí se stydí,co je s váma?

Reklama

Přidat komentář