Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Ivan (So, 26. 9. 2020 - 18:09)

Bylo to ve škole, holky v korkáčích jsem pořád pozoroval. Na začátku osmičky přišla Hanka, vídím to jako dnes nové Protetiky, už ty více zakulacené, krásný světle hnědý pásek. Měla ve zvyku prsty si přidržovat korkáče, bylo to nádherné a moc jsem ji miloval. Tehdy jsem doma řekl, že bych chtěl do školy na přezutí korkáče. Matka je koupila v drogerii a já ty stejné nazul jako přezůvky. To byl ten okamžik kdy jsem začal nosit korkáče. Byl jsem s nima ve třídě, jako jediný kluk. Posměšky od kluků co to nosím mi nevadily, vyhledával jsem chvíle, abych mohl být Hance s korkáči co nejblíže. Jdnou se zeptala, jak se mi v nich chodí jako klukovi.
Tak to trvalo celou osmičku a devítku. Dnes se občas podívám na fotky ze školy, kde sedí v první řadě a z korkáčů jí vylézají prstíky. Jsou to krásné vzpomínky. Kvůli ní korkáče miluji a nosím dodneška.

Áda (So, 26. 9. 2020 - 12:09)

Všem co v tento pošmurný a deštivý den právě máte a zahříváte svoje korkáčky přeji krásný den

Pavel (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Tobě taky a jsem v nich od rána.

Pete (So, 26. 9. 2020 - 13:09)

Cele dopoledne, ted v nich lezim v posteli.

Hanka (Pá, 25. 9. 2020 - 20:09)

Nenosím, přijdou mi jako nevkusné i na doma

No, (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

na doma jo, co jinak nosit běžně doma než pantofle. Těžko uzavřené boty. A tento typ je fakt pohodlný. Jen na mě jde děs, že s nimi ti lidi i souloží, to je masakr, kam se sex dostal. Smutný příběh.

Jde (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

o skupinu lidí u kterých se jedná o jistotu neškodnou sexuální úchylku provozovanou v soukromí. Nevím proč smutný příběh. Když to někomu vyhovuje je to jeho čistě soukromá věc, nikoho neohrožující. Určitě nebudu korkáče kupovat a je vhodná i jistá tolerance.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Ten příspěvek nebyl myšlen jako útok. Smutný příběh myšleno jako kam jsme to s tím sexem dopracovali. Možná to je i samotou, protože toho reálného sexu mají lidi málo. Nezlob se, ale když se tady žena rozplývá, že masturbuje v pantoflích a s pantoflemi, jak asi vypadá její sexuální partnerský život ?

Také korkáčový (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Korkáče jsem objevil jako naprosto dokonalé při relaxaci těla i ducha. Při masturbaci a také rád s nohama v korkáčích cítím naprosté uvolnění, takže i některým ženám mohou korkáče navodit pocit naprostého uspokojení a nepopsatelné chvíle. Nosím korkáče doma, střídám jich několik a také bych rád prožil korkáčový sex. Žena korkáče nosí ve formě domácích pantoflí, bohužel bez dalších potřeb, tak mi zůstává jen ten pohled a dráždivé zvuky při každém kroku. D.

Pavel (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Jestliže žena už korkáče nosí máš z poloviny vyhráno. Bude to asi hodně náročné, ale šel bych vlastním přkladem, aktivitou a hlavně nespěchal.

Petr (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Bohužel, v některých případech nepomůže ani zcela otevřený přístup, ani náznaky.

Pavel (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

To máš pravdu, ale dělal bych třeba nemožné. Nevyužít celého potencialu a možností co mám korkáče mohou poskytnout je velká škoda. A v páru je to nejlepší.

Áda (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Dotek mých nohou s korkáči, tedy jejich stélkou ve mě vyvolává neskutečně příjemné pocity až vzrušení . Využívám toho a tim si znásobuji vlastní rozkoš a orgasmus při masturbaci. Partnerský život a reálný sex v pohodě a k oboustranné naprosté spokojenoti.

Petr (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Hele, jde jen o jinou hračku, než je vibrátor, mrkev, banán a jiné. A ty jsou pro spoustu lidí roky samozřejmostí. Tak to nemusí být důkaz nějakého úpadku, naopak, bohaté fantazie.

No (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

To máš pravdu. Ale stejně si myslím, že kdyby nebylo internetu, kde to lidé mohou probírat, zdaleka by je nenapadlo masturbovat s botami. To býval kdysi opravdu bizár u ženských lodiček maximálně. A vždy to působilo tak nějak směšně. Jinak jak říkám nic proti nim, taky je mám doma. A další na chalupě.

Standa (So, 26. 9. 2020 - 00:09)

Taky k tomu musín něco poznamenat. Proč by to měl být bizár, milování v botech je naprosto běžný fenomén, je tady k tomu i speciální téma, podívej na "Milování v lodičkách, nebo botech", jak se tam poznamenává, spousta žen v erotickách časopisech, nebo klipech bývá při tom v lodičkách, nebo pantoflích na podpatku (snad ještě erotičtější). Tudíž mnoha lidem se to jistě líbilo nejen kdysi, ale líbí pořád a není divu, že repertoár používané obuvi nezná hranic.

Petr (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Je to blbé, ale zase nesouhlasím. Kdyby nebylo internetu, nikdo by nezjistil, kolik lidí to už napadlo. A jinak pohoda. Dobrej pokec.

Petr (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

Když někdo může v latexu, někdo v psím obojku, někdo v plenkách, tak je toto vlastně úplně nevinné.

No, (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

ale jo, já ti to nevyčítám, jen uznej, některé ty příspěvky tady jsou dost bizár.

Petr (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

Záleží na tom, jak to má kdo nastavené. Osobně myslím, že bizár je skutečně trochu jinde. slave s mučením, scat, to je bizár. Tohle je nevinná hra.

Reklama

Přidat komentář