Reklama

Sexuální trapasy

! (Ne, 16. 3. 2014 - 14:03)

To je teda bordel!

Honza (So, 15. 3. 2014 - 23:03)

Mně jednou v bordelu jedna prostitutka v leže honila ptáka. No a jak ležela, tak u toho usnula.

Honza (So, 15. 3. 2014 - 23:03)

A zrovna mám jeden trapas za...A kdy's byl u tý sestřičky?

Anonym (So, 15. 3. 2014 - 22:03)

A zrovna mám jeden trapas za sebou... Začalo to tak, že jsem asi týden močil žiletky. Nic mi nepomáhalo a k doktorovi mě donutilo až nateklé a na dotyk citlivé varle. To už jsem opravdu dostal strach a zašel si na Urologii. Pan doktor mě vyšetřil, udělal mi sono šourku a jako předběžnou diagnózu určil zánět močových cest. Jak se mi ulevilo. Čekal jsem tu nejhorší možnou diagnózu. Když jsem byl u doktora hotov, poslal mě do vedlejší místnosti, kde mi měla sestra provést stěr z močové trubice. Spustil jsem si kalhoty ke kotníkům a celej rudej, jak rajče ulehnul na lehátko. Sestra byla taková usměvavá blondýnka věk asi tak 35-40 let. Nasadila si gumové rukavičky, dala se do práce. Musím uznat, že se mi celkem líbila a jak byla nademnou skloněná, viděl jsem ji krásně do výstřihu. A že bylo na co koukat. A pak to přišlo..., sestra mi ho lehce sevřela v dlani, velmi opatrně a něžně mi přetáhla předkožku. V ten moment jsem věděl, že tahle ženská moc dobře ví, jak ho má vzít do ruky. Byla v tom taková profesionální něžnost a cit, že jsem najednou cítil, jak se začíná probouzet. Naštěstí mi vzápětí strčila dovnitř tyčinku a začala provádět stěry ze stěn, což také provedla velmi profesionálně, ale i tak to nebylo moc příjemné. Nicméně touha po erekci byla ta tam. A když byla hotová, tak mi s tou samou jemností a citem přetáhla předkožku zpět. Měl jsem pocit, že to trvá snad věčnost. Jako kdyby v tom našla nějaký zalíbení... To už mi ale začal tvrdnout a celkem rychle. A nepomohlo ani to, že tam nebylo zrovna moc teplo a ona končila. Prostě se mi postavil. Je mi 27 let a v tu dobu jsem asi týden nesouložil, takže postavit mi ho nedalo zas až tolik práce. Ona dělala, že to nevidí a já si rychle natáhnul kalhoty. Jak jsem se styděl, když jsme se u dveří loučili a ona se na mě tak hezky usmívala... Pro ni to byla pochopitelně běžná rutina, ale já si přál, aby ho ještě někdy v životě vzala do ruky a to klidně na delší dobu. Trvalo to sice jen několik vteřin, ale i tak jsem poznal, že ta ženská ví, jak se k tomu má postavit :-) Ani nevíte, jak jsem při odchodu z ordinace záviděl jejímu manželovi. A teď trošku fantazie...kdyby mi ho začala honit, tak bych ji držel i když jsem měl a stále mám přítelkyni :-)

Milan (So, 11. 5. 2013 - 11:05)

Já jsem si kdysi se svým...Neměla jsi hrát.

haly (So, 11. 5. 2013 - 11:05)

Já jsem si kdysi se svým přítelem povídala o tom, jaké to bylo, když jsme spolu spali poprvé. Pamatuji se, že jsem ho nechtěla zklamat tehdy a tak jsem si trošku přibarvovala jak se mi to líbí. A vím, že když na mě šel zezadu, tak že se nějak pozdržel, cosi vyváděl ale pak se semnou miloval dál. Já si říkala, hergot, jemu klesl a chudák se snaží.. nebudu dělat, že jsem to poznala, šak ono mu zase hned stoupne. a pořád jsem dělala jak je to super :-) ani nevím jak to dopadlo. Jenže přítel se mi teď po letech svěřil, že jak se zaškobrtl při tom že jde na mě zezadu, tak se udělal a protože nechtěl vypadat jak mladý ucho co se hned udělá, tak ho do mě cpal už pomomrtvýho. a já bych se v ten moment v prdeli viděla, když sem si představila jak sem mu u toho hýkala a říkala že je super :-D si musel myslet, že su pěkně divná :-D :-D

doufám že (St, 27. 2. 2013 - 07:02)

Při produ druhého synka...jsi to té spolurodičce nevyslepičila

hotelový pokoj (So, 23. 2. 2013 - 22:02)

trapas byl,když se pod námi propadla matrace v pokoji levného hodinového hotelu.ale poradili jsme si a hodili matrace z postelí na zem

Petr (So, 23. 2. 2013 - 22:02)

Občas si vzpomenu na jeden z dávné doby. Bylo mi tehdy mezi 15-16. rokem a byl jsem na návštěvě u kamarádky a dost jsme blbli jako malé děti.Z legrace jsme spolu zápasili a jak to tak bývá, byla z toho erekce.Chtěl jsem ji samozřejmě nechat vyhrát a tak jsem se nechal jako porazit a položit na lopatky. No a to byl ten kámen úrazu. Jakmile si na mne obkročmo sedla, tak už to bylo na krajíčku a já najednou nevěděl, co mám dělat. Ležím na zádech,zatínám zuby,ona na mne obkročmo sedí, drží mne za ruce a směje se. Najednou to prostě bylo v trenkách.Zkrátka pod jejím zadečkem a její váhou se to prostě nedalo udržet.A teď jsem nevěděl, co mám dělat. Ona pořád na mne seděla, nic netušíc. Nakonec jsem se odebral na záchod a do koupelny a tam se dal trochu do pořádku. Ona nic tehdy nepoznala. Až po delší době,kdy jsme se setkali v dospělosti na kávě jsem jí to pověděl a ona se tomu strašně smála a řekla, že to tedy byl vlastně ne trapas, ale takový náš první sexuélní zážitek.

Katka (So, 23. 2. 2013 - 17:02)

Při produ druhého synka jsem byla na pokoji s další mamčou a všechno v pohodě, povídaly jsme si o rodinách, normálně jsme probíraly všechno možné i nemožné. Pak za ní přijeli rodiče. Já jsem v tom tátovi, teď novopočeném dědovi poznala svého bývalého milence. No trapas. Jasnačka že jsme dělali že se neznáme.
Já kdybych v letech jako je jeho manželka vypadala také tak jsem spokojená. Vůbec nevypaala jak mi o ní říkal. To ani náhodou.
Ta ženská vypadala jak její sestra. Z mého bývalého milence, kdy jsme se rozešli docela dramaticky, je opravdový děda. Dobře že jsem z toho vztahu utekla.
Ale byl to trapas.

D (St, 2. 1. 2013 - 09:01)

Jestli si nekdo mysli, ze...To teda muselo byt tak hrozne trauma, ze stat se to nekomu jinemu, musel by prozit zbytek zivota v nejakem mentalnim sanatoriu :D

Lukas (Út, 1. 1. 2013 - 18:01)

Jestli si nekdo mysli, ze nevetsi trapas je kdyz se mu nepostavi, nebo se udela moc rychle, tak se mysli, protoze ja jsem mel behem libani spontanni ejakulaci do kalhot a to je daleko horsi.

M (Út, 1. 1. 2013 - 17:01)

Nejsem si jisty ze maji jiny...Bohužel máte pravdu.

M (Út, 1. 1. 2013 - 16:01)

Mám tuhle historku z docela...Tak to byla transka, ne?
To musel být teda šok. A co si jí řekl?

p.jojo (Út, 1. 1. 2013 - 12:01)

To jak píšeš s tím...Nejsem si jisty ze maji jiny pristup.
Pri autonehode synovce u ktereho par hodin nebylo jiste jestli prezije lekari se chovaly jako hovada pri pristupu k matce na rozdil od policistu.
Ta jednoducha "psychologie" se neuci a nepriklada se ji vyznam ucitele ci treba ucitelky v materske skolce by mely jeji zaklady a vyznam znat a samozrejme neznaji o komunikaci nadrizenych s podrizenymi nemluve.

M (Út, 1. 1. 2013 - 03:01)

Ty doktorky byli blbky.
Neco...To jak píšeš s tím prstem, tak to je teda brutální, když jí na to neupozornil.
Jinak u nás kluků, máš pravdu, že měla o tom mluvit, jenže tenkrát bylo v ordinaci úplné ticho a paní doktorka dělala svoji práci...
Myslím, že se kontrolovala jak varlata, tak i jestli nemáš kýlu.
No jo, to byla 80´léta, dnes už je doufám jiný přístup.

M (Út, 1. 1. 2013 - 03:01)

Mě se nemá co postavit, já...Ty jsi holka?
Tak to se ti za ty moje rady č. 2 a 3 omlouvám :-)
Ale jestli tě to nějak pohoršuje, tak to nečti. A nemusíš hned někoho napadat. Mě se ta příhoda stala a chtěl jsem se s ní svěřit. Nikdy jsem to osobně nikomu neřekl.
Jestli chceš, můžeš mi napsat, můžeme si vše vysvětlit :-) [email protected]
Je mi 35let a nejsem žádný úchyl.
A přesto přeju všem, i tobě vše NEJ v novém roce.

Flesh (Pá, 19. 6. 2009 - 12:06)

Úsměvné zážitky najdete i tady: http://www.my.cz/posts/Sexualni-trapasy-aneb-Psi-kusy-byt-musi/_postdetail.aspx?App=sexualni_trapasy_aneb_psi_kusy_byt_musi&c=4733_080828_28_PetraD_sex a vztahy

M (Ne, 30. 12. 2012 - 20:12)

vubec nic nerekla? co ostatni...Ne ,nic neřekla.
A ti kluci? To nevím, jestli měli problém. Je jsme ani nevnímal, bylo mi dost trapně hlavně před doktorkou :-)

M (Ne, 30. 12. 2012 - 15:12)

A hele, úchylnej...Proč bych to sem nenapsal, od toho tu ta rubrika Sexuální trapasy je, nebo ne?
Koukám, že spíš ty rejdíš po netu a hledáš u čeho by si slintal.
Dám ti tři rady:
1. nechod´ sem a nečti ti to.
2. vyměň manželku, jestli tě zanedbává.
3. nech si předepsat viagru, jestli ti už nestojí.

Reklama

Přidat komentář