Reklama

držení penisu při čůrání

gin (So, 16. 8. 2014 - 11:08)

Ještě na starým českým šífortu lodník Stříbrná pila říkaval: "Každej správnej chlap musí chlastat rum a smrdět."

myslim (So, 16. 8. 2014 - 09:08)

Podle mne - stačí jen lehce...před chcanim . Před sexem pochopitelně hygiena alespoň v rámci možností . Někde venku postačí i vlhčené ubrousky . Na zábavě sem si ho klidně omyl pivem a utřel kapesníčkem . To platí i po sexu . Pouze ,když sem "vykouřenej" nechávám to být :-)

lubos (So, 16. 8. 2014 - 09:08)

Abych jeste nezapomel,nez si zase nandam ty gate s boxerkami tak postupuji stejnym zpusobem.Nejprve tedy po vymoceni je nutne ho poradne vyklepat od te moci,aby bylo pradlo suche.A pak si nandam teprve ty gate a boxerky.Co se tyka hygieny tak to oklepani penisu je sice potrebne,ale ona stejne nejaka kapka v boxerkach ulpi a az moci kluk po treti tak uz mu pradlo zapacha a musi ho stejne sundat tak co na plat,ze?Ta hygiena je pak dulezita.Ja si vzdy pred sprchovanim sundam predkozku se zaludu a dukladne jej namydlim a poradne ho umyji,aby me nesmrdel az pujdu za holkou.Nevim tedy jak to delaji jini hosani,asi si reknou no jsem chlap a ten ma poradne smrdet,ale tohle heslo myslim uz je zastarale.Vzdyt i kluci maji pravo vonet no ne,coz vy holky prece vite a asi nas pak ocenite,kdyz jdem za vami do postele,ze?.

gin (So, 16. 8. 2014 - 09:08)

To znám, také jsem přišel na to, že při chcaní musím tu kůžičku stahovat zásadně dozadu. Když jsem to ještě nedělal, tak mně furt všude nadávali, že jsem jim vobechcal celej hajzl.

lubos (So, 16. 8. 2014 - 08:08)

Ja kdyz jdu vyonat potrebu tedy cesky se vymocit,curat moc nepouzivam od toho se penisu rika curák.Tak si nejprve rozepnu poklopec u kalhot pote si pretahnu predkozku na zaludu,je to hygienictejsi aby ten proud byl i prrimocary,kdyz je zalud schovanej tak to znej strika do vsech stran.Nakonec si jeste radeji sundam cele kalhoty i s boxerkami abych se nepotentoval.Pak si ho pekne uchopim do ruky nekdy i do obou a vymocim seKdyz jsem takhle svlecenej a vidim ho dole jak se mi smeje tak bych mu chtel dat i zavyucenou".Kdyz je zalud schovanej tak to strika do vsech stran.Takhle mocit jde vsak jen doma.Je to vlastne jeste takova detska technika,kdy jsme chodili na nocnik,kterou na verejnosti praktikovat nelzeTe v lete,kdyz spim nahatej tak to je rano snadne jen prelitnout na wc a znej rovnou pod sprchu..Kdyz mi kluci,chalani ci ogari to mame slozite.Musime se napred rozhodnout jestli toto ci toto,zenska si sedne a uvidi,jak pravil Bolek ze a votom to je!

Doplněk metodik (Pá, 1. 8. 2014 - 13:08)

Jsem stařec a už mně téměř uschnul, takže brzy budu muset začít používat pinzetu.

Návod na obsluh (Čt, 31. 7. 2014 - 20:07)

1) Stoupněte si před záchodovou mísu, vyjměte penis z kalhot a jemně ho stisknete mezi prsty do pravé či levé ruky. 2)Poté uvolněte svalstvo a začněte močit. Udržujte penis tak, aby jste chcali do záchodové mísy! Jakmile budete chcát mimo ni,je třeba penisem mírně otáčet dle potřeby v horizontálním nebo vertikálním směru. 3)Po vymočení si penis několikrát proklepejte rukou střídavými pohyby nahoru a dolu ( pohyb ruky připomíná hru na kytaru) aby jste odstranili zbytky moči.4)Očištěný penis zasuneme zpět do kalhot. 5) Spláchneme záchodovou mísu. 6) Pečlivě si omyjeme ruce pod tekoucí vodou. Použijeme klasické mýdlo, sprchový gel atd...7)Otřeme si ruce do ručníku a můžeme je dodatečně ošetřit dezinfekcí na ruce.

? (Čt, 31. 7. 2014 - 20:07)

Při té extra délce 28mm ho nejde ani vytáhnout z poklopce! To by ti ho musela hledat lupou a chytat pinzetou! To se máš čím chlubit! A to čůráš jako holčička nebo nosíš penprsky?

lol (Čt, 31. 7. 2014 - 17:07)

Přítel ho má tak...A jak velkýho ho má?

MAJKL (Čt, 31. 7. 2014 - 08:07)

Přítel ho má tak...Magdičko a mně bys ho nepodržela? Já mám slušnýho 28mm.

Magda Skromná (Po, 28. 7. 2014 - 05:07)

Přítel ho má tak malýho,že mu ho ani při čůrání nemam za co podržet.Vejplatu má,ale sakra velkou a tu mu ráda podržím.

Steve (Po, 23. 6. 2014 - 01:06)

Moje maminka si vždyčky v...Na zem? nebo kam ...

Cmunda (Ne, 22. 6. 2014 - 20:06)

Moje maminka si vždyčky v...Jakube ty máš bezvadnou maminku,ale není trochu vyčůraná?

jakub ulman (Ne, 27. 4. 2014 - 13:04)

Moje maminka si vždyčky v ložnici čapne vedle postele a vyčurá se tam přes černé kalhotky před přítelem a pak se tam vyčurá i její přítel a takhle to dělají kašdé ráno odpoledne a večer v ložnici

! (So, 26. 4. 2014 - 11:04)

Dva lordi po použití pisoáru. Jeden si umyje ruce, druhý nikoliv."Lorde, nechci podceňovat vaše vzdělání, ale nás v Oxfordu na universitě učili, že po použití pisoáru si máme umýt ruce.""OK. Nás zase v Cambridgi na universitě učili, jak si ty ruce nepochcat."

Rádočůr (Pá, 25. 4. 2014 - 13:04)

Vpichy Do MOZKU -...Ty nám polib šos Antičůre!!!!

urinoterapie (Pá, 18. 4. 2014 - 08:04)

Tak to máš moc hodnou...Naopak ještě ji tím vyléčí :-)

Damian (Pá, 18. 4. 2014 - 08:04)

Já ho při čurání zasunu...Tak to máš moc hodnou ženu,takových moc asi nebude. Dej pozor,abys jí tím neublížil.

jana (Po, 20. 12. 2010 - 12:12)

Holky,ženy,zajímá mě...skusila som to a bolo to super

patrik (Pá, 17. 12. 2010 - 14:12)

ja na veřejnosti čůrám a také dost často masturbuji jen pro ženy

Reklama

Přidat komentář