Reklama

držení penisu při čůrání

Terka (Čt, 10. 9. 2020 - 13:09)

Ja mam syna ted uz 12let,jasne ze kdyz byl malicky tak jsem mu musela drzet pindika pri curaci a kdyz jsme koupali tak bylo az hodne zvlastni ze kdyz sebou porad mydlil a kopal a voda cakala vsude stacilo jenom chytit pindika a proste ho jenom lehounce mackat nebo se snazi stahovat a to drzel a ani se nehnul a nekdy se mi pocural do ruky,to same jsem skusila vnoci kdyz sebou hazel asi zle sny a taky prestal a klidne spinkal,tohle nocni uklidnovani pokrocilo tak daleko ze v dnesni dobe kdyz sebou zase mydli a knuci a krouti se tak mu ho vezmu do ruky a hned je jak kamen a dokud mi nenaprsta do ruky tak proste honim,kdyz jsem skusila prestak tak sebou vrtel a nemohla jsem spat,asi to nevi,protoze si myslim ze nema jeste ani zajem o holky a ani me nepozoruje,jak jsem se docetla jinde,je to trapeni.

Z (Pá, 25. 9. 2020 - 18:09)

Z

Petra (Pá, 11. 9. 2020 - 06:09)

Mám 2 kluky znám to ....

Terka (Pá, 11. 9. 2020 - 07:09)

Taky jim pomahas v noci?pri koupani staci kdyz mu zacnu myt zada auz se krouti,schovava si pindika abych nevidela jak se mu stavi,nevim jestli mu mam pohonit teda i prez den at je klidny,ve skole je asi klid ale doma nevim co se deje.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 23:09)

Takže mu ho vyhoníš a je klid ?

Pro ženy Praha (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Kdyby se nějaká chtěla seznamit a má ráda čůrani tak klidně emai [email protected]

Anežka Hodinov… (Ne, 9. 8. 2020 - 22:08)

Chci ti chcát do huby!

Pavel (St, 3. 3. 2021 - 22:03)
Pavel (Út, 1. 9. 2020 - 22:09)

Mi tě pošli na mail

Anežka Hodinov… (Čt, 10. 9. 2020 - 22:09)

Tak mi sem napiš svuj email nebo telefon!

Pavel (Pá, 5. 3. 2021 - 17:03)
Pro ženy Praha (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Kdyby se nějaká chtěla seznamit a má ráda čůrani tak klidně emai [email protected]

Majo (Čt, 14. 5. 2020 - 07:05)

Mel jsem tchyni(uz zemrela),je to uz 6 let kdyz jsem si zacal vsimat ze stale pokukuje po me kdyz chodim za barak curat a potom jsem ji nacapal za rohem jak jako ze trha lebedu a ja sel curat,jenom rekla snad se nestydis a jak jsem ho vytahl tak se mi hned postavil a ne a ne curat,tak ho chytla,vykourila tak krasne az jsem malem omdlel a potom se divala jak curam,ja ji vydel taky,nikdy se to uz neopakovalo.

! (So, 2. 5. 2020 - 22:05)

Dva lordi jdou v restauraci na WC. Jeden si pak umyje ruce, druhý nikoli. První lord říká: "Lorde, nechci podceňovat Vaše vzdělání, ale nás v Oxfordu na universitě učili, že po použití pisoáru si máme umýt ruce." Druhý lord na to: "Lorde, nechci podceňovat Vaše vzdělání, ale nás Cambridgi na universitě učili, jak si ty ruce nepochcat."

Malčik (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Už putin si držel péro při chcaní,

Honimir Mrdan (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Občas chciju tchyni do huby !

Šup (So, 6. 7. 2019 - 09:07)

Taky to delame ale jenom venku.zalezem si někam do lesa (my chodíme rádi do lesa a docela i často.Začneme tím ze mu rozepnu poklopec vindam penis a on začne curat a už ho držím je to příjemne . Když docura erekci nema. Pak jdem domu a začneme soustat a z toho už má docela silnou erekci

Míla (Út, 4. 12. 2018 - 20:12)

Docela ráda ho při čurání manželovi držím. On ho má hodně velkého, dlouhého a tlustého, a mne vždy těší ten pocit, když cítím, jak je ten jeho penis krásně těžký, když cítím, kolik ten jeho kousek váží. U předchozích partnerů, kteří je měli malé a neměli je tak těžké, mne to tak netáhlo.

rip (Út, 4. 12. 2018 - 13:12)

Mně kamarádka držela ptáka při čůrání,když mi bylo 10 let,já jsem ji hladil pičku.

Emil (Čt, 6. 12. 2018 - 11:12)

A ta kamarádka cos ji hladil pičku taky před tebou čůrala?

Reklama

Přidat komentář