Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

A toto je zase co? Ty jsi nějaká bláznivá :)

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 21:10)

Pokud vim, tak v akci je uz asi rok. A proc by nebyl? Ty stridas chlapy jako ponozky?

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 22:10)

Ty trubko, Standokunda je ta pomatená osoba, co tu píše o vymyšleným Standovi. A před rokem Květuše šukala s Romanem co má dva psy, a v prosinci se neúspěšně snažila o šamana Apače. Takže žádnej Standa před rokem.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 22:10)

Ulidni se. Měla by sis taky najít nějakýho nabíječe, ať ti nehrábne v makovici.

Návštěvník (Po, 12. 10. 2020 - 00:10)

Uklidni se ty. Já nabíječe mám, neměj péči. Ale ty asi ne, a navíc nemáš žádné argumenty. Plácáš tady blbosti z vody.

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 10:10)

Tak to je dobrá haluz, bylo jasné, že tam bydlí žena podle těch kytiček. Květák se musel už odporoučet, kdyby paní věděla, kdo se jí tam roztahoval.....A jak postovala, že tam kupovali dveře, že jí ta huba nebolí. Ta se na takový domek v životě nezmůže, svý těžký prachy, co jí klientky už nanosily za ta léta, prošustrovala, ani ten byt neplatila, dostala ho od táty. Ona prostě nemá nic, jí peníze protékají mezi prstama. A občas přijde nějaký vykleppytlík, nebo obecný po.rdný a hned má jakože chlapa.

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 10:10)

já teda i kdybych nechtěla partnera ukazovat ,a byla bych slepice co vše vyprdelí na FB. tak zabalené věci v autě ,že jedu na výlet a oslavu, ukážu prostřený stůl.. zabalené dárky, kytici...a nebo prostě vyfotím místnost kde oslava probíhá...Zas byla sama.. stáhla si fotky z netu, kde dala svou fotku.. a kytici ji koupila právě ta paní

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 10:10)

Dobře, ale za co teda utrácí ty peníze? Je to někde vidět?

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 14:10)

bere 500kč za půl h. a věčně klientky odmítá. kolik toho může vydělat? má tak sotva 3 tis týdně.. to je tak na jídlo a inkaso

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 16:10)

A proč odmítá klientky? To je tak vyčerpaná? Zajímavé, že na ty píčoviny na FB a Instagramu má energie až přehršel.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

Protože si neváží svých klientů a dělá si s nimi co chce, podle své nalady a momentálního rozpoložení. Tím myslim, lenost a program v hlavě: stejně prijdou, proč se namáhat a stresovat! Prachy ke mně stejně donesou. Tak to je.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 09:10)

Bože to je blbka....já být klientka, tak se poohlédnu po nové kartářce. Ale klientka nejsem protože kartářky neuznávám, jsou to všechno podvodnice.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 13:10)

taky těmhle netáhlům ,co se schovávají za nadpřirozenou sílu nevěřím

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 11:10)

Ona pochází z docela chudého prostředí, ale už v mládí si zvykla na velké peníze, co se jim s Ravenem jen sypaly. Ona musela mít všechno značkové, hrála si na velkou honoraci, nikdy se nenaučila hospodařit s penězi. Doma nevařila, to jedli po nóbl restauracích. A teď utrácí za nesmysly a brak do bytu, má to tam jak někde ve skladišti. Také kouří a pije a to leze dost do peněz. Když prachy má, rozhazuje plnými hrstmi, tý Jance platila dovolenou na Srí Lance, aby nejela sama. Tomovi platila auto, ona to prostě s penězi vůbec neumí.

Návštěvník (St, 7. 10. 2020 - 13:10)

hadry má z tržnice a "značkové "věci jsou fake...splácí půjčky. jen ten gauč chesterfield stál 100tis.

Maji (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Dnes fotečka před zrcadlem, tam vypadá Květuše na 60. Upravila si i ruku, kde ukazuje prsten

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 19:10)

a prej dáreček,prsten je zašlý, a hlavně to není modrý topas.ten je tmavší

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 22:10)

a já myslela, že jí mrďoch jako dárek přepíše na ní ten svůj barák, a mrďoch jí místo toho dá lacinou cetku....lakomec jeden.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

Jasně, vyhrabala to někde v šuplíku mezi tou svoji veteší.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

a upraví si i ruku .to už je opravdu debil :-)

Reklama

Přidat komentář