Reklama

Plenky v pubertě

Default User Image
Dia (Ne, 31. 3. 2024 - 09:03)

Ikdyž jsem již dospělý, moc bych si přál taky muset nosit nuceně plenky za trest pod kontrolou "mámy". Rád bych byl alespoň pod online kontrolou na dálku, tak jestli je tu nějaká máma, které se líbí když atraktivní musí muž nosit plenky pod jejím dohledem napiš na [email protected] .

Default User Image
Martina (Ne, 17. 3. 2024 - 07:03)

Pro naše dva syny 8 a 10 let jsou plenky ideální věc mají je všude jak doma tak i venku normálně pod punčocháčemi a tepláky či kalhoty a nemají s tím žádný problém si vzít plenky kupuji zatím větší Huggies a úplná pohoda akorát to přebalování nám dělá problém když jsou venku a prebalit se musí tak se stydí se vysvlect ale stahuji tepláky a punčocháče skoro pod pás nad kolena a vymyslela jsem že drží v rukach větší látkovou plínku a dají ji před sebe a tak mohu v klidu prebalit když jsou pouze pocurany tak pleny mají celý den ale když se vykadi tak se prebalit musí v obchodech kde jsou přebal místnosti tak to je ok ale kde nejsou tak pomůže buď větší osuška a nebo ta plenka. 

Default User Image
Dana (So, 27. 4. 2024 - 04:04)

Místo tepláku či punčocháči dejte čistě dětské leginy a pak bude lepší přebalování venku pouze stáhněte leginy a vyměníte plenky jednoduše a na zem položíte podložku a prebalite narychlo. Já jsem se syny dělala normálně mám 10 a 12 let a plenky jednorázové nosí také všude a s leginy to je nejlepší. 

Default User Image
Luboš (Čt, 30. 11. 2023 - 17:11)

Jeden náš spolužák bydlí ve městě, ale do školy dojíždí busem 20 km k nám do vesnice kvůli jeho problému. Přestoupil k nám, protože na jeho škole ve městě to už bylo k nevydržení co nám říkal. Je to normální kluk a chodí s námi do osmé třídy, ale počurává se a tak musí nosit pleny. Nosí košile a na košili má ke kalhotům napevno přišité kšandy - ty klasické mu prý spolužáci odepínali, tak má napevno přidělané šráky. A ty kšandy drží jak kalhoty, tak i plenu. Aby mu ty kšandy nepadaly, tak má na břichu ještě spojovací popruh jak to nosívaly malé děti kdysi dávno a vzadu má ty kšandy zapnuté na řemínky. Když má plnou plínu, tak mu musíme my spolužáci ty řemínky odepnout na kšandách, on si vezme čistou plenu na záchodě a pak mu je zase zapneme, protože sám to nedokáže - má je na zádech. Taky se mu stalo, že chtěl na velkou na záchod, ale nikdo nebyl poblíž aby mu řemínky odepnul a musel se vykálet do pleny a jet tak domů. Doma prý nosí punčocháče s laclem anebo rovnou laclové kalhoty. Pořád se musí kšírovat do šráků, aby mu plena s kalhotama nebo punčocháčema držela. 

Anonym (St, 15. 11. 2023 - 13:11)

Nekdo z prahy na pokec,je mozne i stretko,ja starší sil.post.nosim plenky s dámským pradlem, [email protected]

Default User Image
Plenkar (Pá, 20. 10. 2023 - 08:10)

 prahya jsem na plenkach od narození,as do dnes.je mí 65l.homosex.nosim plenky i s dámským pradlem 24/7, inkontinenci netrpim, nosím je pro radost,vzrusujou mě,kdo chce popsat nebo se i třeba sejít někde dopoledne na pivu, [email protected]

Default User Image
Plenkar (So, 14. 10. 2023 - 11:10)

Praha je mě 65l.sil.post.homosex.plenky nosím od narození pak jsem je nosil s dámským pradlem, milují to [email protected]

Default User Image
Frantík (So, 9. 9. 2023 - 06:09)

já nosím pleny a kšandy

Pepa (St, 12. 7. 2023 - 06:07)

Jsem sice ještě děcko 12 let ale mám i mladšího bratra tomu je 10 let ten právě vždy na noc má pleny zatím klasické látkové vždy 4 se svrchnimi kalhotky a pyžamo... No a včera to večer bylo jiné jeho mamka prebalila jelikož měl pleny i přes den a mne potom mamka řekla že až si vysvleknu pyžamo pod kolena že dostanu stejný podíl plenek a dostal jsem je se svrchnimi kalhotky jsem sice už pocurany a pokadeny a čekám co se bude až se mamka či babička vzbudí já vím že mladšímu bráškovi vymění pleny za čisté ale mne jestli dají také čisté či celý den budu bez plenek ale docela bych čisté pleny uvítal klidně. A proč má bráška pleny celý den a noc jelikož se stále pomocuje jak do oblečení tak i do postele asi už 2 roky od 8 let a proč ještě nespím jelikož cítím v plenkách mokro tak mne to vzbudilo a pak se mi chtělo i kadit nejdřív jsem to chtěl vydržet až mi mamka sundá plenky a výkon udělat na wc ale já jsem to nakonec pustil s plnou parádou do plenek a zřejmě toho bude hodně jelikož jsem měl asi týden zácpu a babička mne dala večer teplé podmasli a říkala že mne to pomůže tak si asi myslím že jsem od mami také dostal pleny a doma jsou i plenky jednorázové seni kids na lepitka a druhé nasazovaci jelikož je vždy bráška má přes den na sobě a přes dlouhe triko pod pás aby nebylo plinka vidět tak jdu ještě usnout na chvíli ale v plenkách je trochu mokro a studeno ale dá se to vydržet a teď přišla babička a zeptat se mne jak vše dopadlo a já jsem ji řekl že jsem kompletne jak pomoceny a pokadeny tak musím vstávat a jít za ní do koupelny na přebalování zřejmě. Tak už jsem v čistých plenkách ale dostal jsem už seni kids se dvoumi lat plenky a do zadku ještě čípek na lepší vyprázdnění a ptal jsem se babičky jestli budu dostávat i plenky přes den a že se domluví s mámou a já jsem umyt mezi nohama a namazany a zapudrovany a nemám už pyžamo ale dlouhé tričko pod pás ale až mamka vstane a prebali brasku tak se půjde na větší nákup do většího města jelikož tady u babi na venkově je pouze malá Večerka tak po snídani se pojede větším autem

modrasek (Po, 19. 6. 2023 - 20:06)

dcerce je 8 je zvědavá na vložky, myslíte že je muže vyzkoušet?

Vrch (Čt, 9. 2. 2023 - 12:02)

Je tu někdo z Kadaně kdo nosí plenky? Taky je nosím, chtěl bych si s někým dopisovat a nebo poznat.
[email protected]

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 09:04)

Jednou jsme šli babi já brácha a sestřenice na návštěvu j babiččině kamarádce ona také měla na prázdniny vnučky 8 ,12 ,15 .. měli na zahradě bazén bylo teplo tak se šlo do bazénu brácha i všechny čtyři holky měli plavky mě babi nechtěla pustit do bazénu ani jsem nechtěl ale ta paní mě říká abych se vslekl a šel za dětma do bazénu na to babi říká že nemám nic na sobě jen plinu . Paní se ušklíbla a říká vdyť je malej když má plenku tak mu ji sundej a může být nahatý . když mě vyslékla tak jsem se hrozně styděl. Nechtěl jsem jít do Vody ale holky si pro mě přišli a skončil jsem nahatej v bazénu s 4 holkama a bráchou po koupání se všichni dívali Jak mě babi Bali do plen.

Mik (Pá, 1. 4. 2022 - 09:04)

Ahoj s plínama jsem si užil moc .
Od mala se pomocuji bohužel to trvá dodnes. Mám mnoho zážitků mám 3 mladší bráchy jednu sestřenici stejně Starou . V dětství jsem byl vždy brán za nejmladšího asi kvůli tomu že se počuravam do plenek. Koupání v rybníku mě máma nikdy plavky nedávala mlači bráchové měli plavky. Když jsem chtěl plavky tak máma říkala že mě musí větrat pindík a prdelka když jsem pořád zabalený v plínkach. v těch 11 letech už jsem se styděl .v pubertě jsem už u Vody měl plavky .ale když jsem jezdil k babičce na prázdniny tak asi ve 14 tak tam jel se mnou nejmladší bratr a sestřenice. Babi mě měla ráda ale chovala se ke mě jak k miminu.přebalovala mě musel jsem po obědě spát bratr a sestřenice ne . dokonce nechala sestřenici aby mě také přebalovala .

Luděk (So, 19. 3. 2022 - 06:03)

je mi 18. Já když za trest klečím tak
musím být nahý a svázaný.
Mám jen plenu a na ni
připnuté kšandy a matka
mě ruce přiváže k zadní
kšanďě. A musím klečet tak hodinu nebo dvě a už
předtím se musím napít. A
blbym trestem pak je že
nakonec se musim před
matkou a mladšim bráchou
(8) do pleny vyčurat. A to se stydím.

Fi-do (Čt, 17. 3. 2022 - 05:03)

Tak má 11 nebo 13???? když něco píšeš tak si zapamatuj co píšeš v předchozím příspěvku.

Radka (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Dcera má 13 let. Číslo 11 psal nějaký vtipálek, který se za mě vydává.

Pulec (Čt, 2. 2. 2023 - 23:02)

Zdravím a jak to pokračuje má plenku ne o se pomočuje jen v noci nebo i přes den

Dana (Čt, 17. 3. 2022 - 00:03)

A tak tonje mladý

Radka (St, 16. 3. 2022 - 21:03)

11

Radka (St, 16. 3. 2022 - 16:03)

Prosím o radu. Dcera sledovala nějaká videa z války na Ukrajině a od té doby se občas pomočuje. Už jsem ji objednala k psycholožce, ale termín má až za dva týdny. Mám jí do té doby dávat plenky? Dceři je 13 let.

Reklama

Přidat komentář