Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

oliver (Út, 22. 9. 2020 - 19:09)

Vypadá to ,že nemáš žádný zkušenosti a ona taky ne, ale nestydí se tolik jako ty. Lucka má pravdu,sbalil bych jí a když chtěla čůrat společně, hned bych to zopakoval, čím dřív, tím líp.

Robin (St, 23. 9. 2020 - 07:09)

Já to zkusím. Ve škole se na mně před chvílí tady hezky usmála tak jinak, jako že máme tajemství . O přestávce ji to nabídnu.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

To je povzbudivé, já bych ji vzal někam na záchod asi na kluky, v kabince je to in. Na holky bych radši nelezl. Nebo někam ven za školu, za roh? Co ty, troufneš si? Ona je celkem vstřícná se zdá.

Lucka (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Jestli tohle holka dokázala ukázat ti to když čůrá ,tak je buď naivně pitomá, ale jestli chtěla vidět i tvoje a dotýkat se,pak ji asi budeš víc než sympatický. Jestli se ti líbí na nic nečekej, z toho může být láska!

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 21:09)

To je takový výmysl jak nic jinýho.

Lucka (Út, 22. 9. 2020 - 22:09)

To není žádný výmysl,ale moje zkušenkot mámy od dvou dospívajících dětí. A jestli máš na mysli, že si Robin vymýšlí a fantazíruje, tak nikomu do hlavy nevlezu, ale ten mládenec se jen podle mne snaží někde získat zpětnou vazbu od jiných pro své nové zkušenosti. To znám. Jen s močením ve vztahu jsme se sblížili s mým manželem později nikoliv na začátku.

Juli (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Slovo "mládenec" signalizuje právě dědu jako třeba veranda a zápraží.Jako snaží se ale pořád to jde poznat

Lucka (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Mládenec já používám jako ironii na nezkušeného mladíka. To je z filmu a ne od žádného "dědka ".

Ty (St, 23. 9. 2020 - 05:09)

Se snažíš zpochybnit cokoliv. Nevysvětlovala tady náhodou Klára, že slovo veranda a zápraží je od její babičky a slovo - mládenec pokud vím, tak nepoužívá ,ale já ho slychávám mezi mladými popravdě také velmi zřídka.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 17:09)

Panečku,jestli je to pravda,tak blahopřeji. Myslím,že když na ni budeš hodně myslet tak se ti to povede samo udělat si to. Tu poslední větu jsi myslel asi jinak,ale chápu že jsi plný vzrušení. Tam neměl být kluk,ale holka.

Klára (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Jsem doma ze školy a budu se napínat na tu první seznamovací hodinu v autoškole. Domů jsme šly s kámoškou a samy a tak jsme se vyčůraly pod viaduktem. Jí se chtělo tak šíleně, že myslela , že si dojde ve vlaku, ale pak jsme to nějak zamluvily a tady už radši pospíchala přede mnou kousek, a s rukou na kalhotkách pod sukní, připravenou je okamžiitě stáhnout a stalo se ještě ne úplně tam a hned byla na bobečku a čůrala. Prý už to začalo jít skoro samo a tak to bylo nutný hned. Měla to trochu předržený, jí to šlo z pipinky dlouho a pak už ne příliš prudce, já to měla rychlý a byla jsem dřív. Ona čekala ještě až to vyčůrá a tak jsem solidárně s ní na bobečku počkala, ikdyž už jsem byla prázdná a nebylo co pouštět. Libor mne do autoškoly doveze a pak pro mně přijede. Budeme to mít na dvě hodinky (půjdu vyčůraná). V pátek máme volno a tak bych chtěla jet s mamčou a všemi na chaloupku, Niki má volno taky, prý má být chladno a tak si zatopíme,Libor udělal hodně dříví a máme tam vyschlý z dřívějška a to prý má lepší výhřevnost. Jestli bude zima ,tak nebudeme čůrat asi venku ,ale na záchodě a doufám, že i NIki. Konečně už ji ten nočník přešel na chaloupce a sice ho tam má,ale spíše pro ozdobu nebo jako kdyby bylo opravdu kritický stav,ale to snad nebude.

Šišmiš (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

Tak na takový čůráníčko jsem se opravdu těšil. Viadukt vás má rád a já taky.

Mike (Út, 22. 9. 2020 - 18:09)

Boží, nádherný. Opět jsi mně dostala! Já to musím od tebe mít. Opravdu neodolatelný zážitek!!!

oliver (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Klárko kolik je ti let a tvý kamarádce? To je jako zjevení todleto. Já jsem našponovanej i bez obrázku až.......... Doufám ,že nejste malý, ale už můžete o tom psát. Víte jak to myslím, velký holky ,co už můžou všechno,když chtějí.

Pozorovatel (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Buď v klidu jsou na střední , mají před maturitou.

oliver (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Tak to se v klidu přiznám. Přečetl jsem to Kláryněkolikrát až se to stalo. Neskutečná pecka!

Pozorovatel (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Tak si najeď od strany 22. Ano Klára tady píše skoro dva roky. A dej pozor ať se ti něco nestane znovu. Ona to umí a nebyl bys jediný.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Jen takhle blbněte holky nezodpovědný. Pak se Kláro divíš, že míváš často záněty močových cest ty nebo Nikola. Nechat si potřebu na poslední chvíli a držet to za každou cenu to je jen cesta k dalším zánětům. To si nemůžete dojít ve škole? A když už tedy musíš močit i od vlaku, tak prosím, asi abys o tom mohla napsat a pochlubit se, ale když si dojdeš ve škole, tak tady tak to nebudeš mít akutní a vymočíš se jako když chodíš běžně na malou. Jenže pro kluky je víc rajcovní to nechat na honem a ty svý pocity pak napsat a ono to je vděčné a opravdové, když víš jak ti na takovou akutní potřebu reaguje tělo a psychika. Nechci tě zhazovat, jen apeluju,abys neriskovala. Vím, co je akutní zánět močáku a močových cest a to jsem se dva dny skoro nemohla postavit a ani dojít na záchod a ten nočník, o kterém tady mluvíš, ten byl tehdy dost potřeba. To bych ti nepřála. Jsem o jedenáct let starší od tebe, tak to ber jako rozumnou radu člověka,který už něco zná.

Návstěvník (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Moc pěkný, tu kámošku kdybys nenechala jít dopředu,tak by se jistě pochcala. Já jsem jednou takhle vyběhl z autobusu a lidi nelidi musel jsem hned u chodníku.Poslední vteřinky. Jako kluci to mají snadnější. Ale holky alespoň u toho ukážou to nejhezčí co jim sluší. Já jsem spíš dolňák, takže sem lezu na čůrací vlákno a motivem se inspirovat. Kláro vedeš. Těch holek tady fakt moc není,co to dají na web.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Jestli je Nalalie skutečná, tak je to smutnej příběh.

Reklama

Přidat komentář