Reklama

Zbytečné svlékání pacientů?

Hejhula (Út, 8. 6. 2010 - 14:06)

Jednou se mi stala...a vidělas jeho ztopořenou bambitku?

Jitka (Út, 8. 6. 2010 - 14:06)

Jednou se mi stala obzvlášť příjemná věc. Byla jsem u obvodní lékařky v 16 letech a v době kdy jsem tam stála pouze v kalhotkách tak někdo zaklepal. Sestra šla otevřít a doktorka mne vyšetřovala dál. Najednou sestra povídá pojďte dál paní doktorka vám to vyplní. Kluk asi stejného věku vešel dovnitř aniž by nikomu vadilo že sem tam nahá. Bylo nám trapně oboum. Já se sice už oblékala ale přesto mne vyděl nahou. Toto se mi stalo před 4mi lety. Takže nic lepšího v našem zdravotnictví není.

Dan (Út, 8. 6. 2010 - 13:06)

Lékař samozřejmě musí...No to je bezvadný vycházet ze starších učebnic. Obzvlášť když starší učebnice zcela opomíjí psychickou stránku pacienta, která jak se ukazuje víc a víc je mnohdy daleko zásadnější pro zdraví pacientů.

Verca (Ne, 25. 4. 2010 - 12:04)

Z prvniho prispevku je jasne, ze doktorka je lesba a rada se koukne na mladou, hezkou pacientku nahou. Chtela bych ji videt jestli by nutila do svlikani starou vyseptalou skebli. Urcite ne. Takze zbytecne svlekani jak u koho. Mladou hezkou hezkou pacientku videt nahou dela dobre i doktorce.

Čtenář (St, 24. 3. 2010 - 18:03)

Firma Telefonica O2 Czech...A jak to souvisí s tématem?

Služby Telefoni (Út, 23. 3. 2010 - 18:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Karel (Út, 23. 3. 2010 - 16:03)

Běž do prdele kreténe!!!

Pacient (Po, 22. 3. 2010 - 18:03)

Příroda se probouzí ze zimního spánku, napíše mi na email lékařka, štíhlá až sportovní nekuřačka, která je pro samou práci sama, v nemocnici či ordinaci ji občas, i přes profesionalitu, vzrušuje intimní vyšetřování sympatických pacientů a jejich stud před hezkou doktorkou a ráda by mi doma udělala preventivní prohlídku? Cítím se zdráv, jsem svobodný, štíhlý VŠ výzkumník s odbornými zájmy v biomedicínském inženýrství, elektronice, medicíně, ale i v hudbě. Těším se na nezávaznou procházku do jarní přírody.
[email protected]

Jestevetsiheter (Út, 9. 3. 2010 - 17:03)

Nazdar buzíci, vy taky...Jestli nevis, ze medikalni fetis nema co delat se sexualni orientaci, pak vhodnejsi nik pro tebe by byl "primitiv".

heterák (Út, 9. 3. 2010 - 16:03)

Nazdar buzíci, vy taky nevynecháte jedinou příležitost nacpat se do kdejakého nadějného tematu v diskusích. Užijte si.

Neuchylak (Ne, 7. 3. 2010 - 17:03)

Bando úchyláků! Pokud se...Jestli se takhle rozcilujes kvuli beznymu a neskodnymu fetisi, tak potrebujes lecbu ty.

Kreténům! (Ne, 7. 3. 2010 - 12:03)

Bando úchyláků! Pokud se někomu líbí, že musí být nahý u lékaře, tak je to úchylný magor a ten lékař také! Jděte se léčit. Asi nemáte rozum a nebo jste snad přišli z lesa? Já bych otevčel rezervaci pro magory, úchyláky apod. čuňata.

Pacient (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

no mně by to nevadilo,miluji...Tak to jsme dva. Já bych také uvítal být důkladně vyšetřen při preventivní prohlídce svědomitou lékařkou úplně nahý, aby se nic nepřehlédlo. A Ty toužíš jen po vyšetření paní doktorkou, nebo by ses nechala prohlédnout i sympatickým lékařem?

Sexuální holka (So, 23. 1. 2010 - 21:01)

no mně by to nevadilo,miluji když jsem před někým nahatá a miluju sex a nahý lidi a prostě bych byla ráda kdybych se svlíkla před doktorkou celá do naha.no vlastně je to můj sen

jaroslavpavuk (Pá, 22. 1. 2010 - 18:01)

U nás na strednej si...Podaj  Sťažnosť   na  UDNZS

Čtenář (Pá, 22. 1. 2010 - 13:01)

U nás na strednej si...Pak není asi normální.

monika (Čt, 21. 1. 2010 - 12:01)

U nás na strednej si asi doktorka myslí, že všetky dievčatá sú simulantky. dievča príde s akýmkoľvek problémon ,hneď jej povie vyzlečte sa do pol pása, aj podprsenka. Potom vyzlečená meranie teploty a sme tam tri. Niekto zaklope,napr.chlap a ona vstúpte. Tak sa mi stalo , že spolužiak s triedy ma videl len v nohavičkách. Je normálna , je to normálne ? 

Petr (So, 12. 12. 2009 - 22:12)

Určitě bysme se neměli...Bývalo stačilo, aby Vás požádal, abyste si svlékl spodní prádlo sám a krátce vysvětlil, proč to vyžaduje.
Poněkud divný přístup lékaře k dospělému muži. Jako by se gynekolog vrhnul na pacientku a nečekaně jí sundal sám podprsenku.
Z lékařské etiky 4-.

David (So, 12. 12. 2009 - 20:12)

Určitě bysme se neměli zbytečně svlékat. Ne každý rád exhibuje a když už máme být nazí, mělo by to být co nejkratší dobu. Já se dost divil u preventivní prohlídky, když vše probíhalo zcela obvykle u sestry v oblečení-v kalhotách, bez košile, u doktora, zpočátku dotazy, poslech dýchání, pak jsem svlékl ponožky a kalhoty, chtěl zjistit, jestli nemám ploché nohy, pak prý jestli nemám oteklé nohy, prohmatal břicho, podbříšek, pak ale nečekaně do kolen stáhl boxerky, já radši zavíral oči, on důkladně prohmátal varlata, třísla, a než skončil měl jsem erekci, naštěstí netrvala dlouho. Nevím, jak bych reagoval, kdyby vešla sestra. Myslím, že se tomu věnoval moc důkladně, ale když je něco nepříjemné, myslíme, že to trvá příliš. Možná pan doktor chtěl porovnat mé přirození se svým, nebo ho zaujalo, že si ochlupení upravuju.

Honza (Pá, 4. 12. 2009 - 10:12)

Napíše mi slečna doktorka, medička nebo diplomovaná zdravotní sestřička, nezadaná nekuřačka, která má ráda očistné klysma a intimní vyšetřování? Jsem svobodný VŠ z Prahy, rád svěřím své štíhlé sexy (BMI=23) tělo do Tvých jemných rukou na důkladnou lege artis (= podle pravidel umění) preventivní prohlídku a své zdravé tlusté i slepé střevo na preventivní očistu pořádným klystýrem. Moje "kakaová dírka" je panenská, nikdy jsem nebyl vyšetřován per rectum! Součástí řádné preventivní prohlídky má být i prohmatání genitálu včetně přetažení předkožky. V normální ordinaci bych se asi před hezkou lékařkou styděl za erekci... Nejsem submisivní a nehledám dominu. Mám zdravotnické vzdělání, a tak Ti na oplátku, mimo jiné, udělám gynekologické bimanuální vyšetření, rozšířené o hledání G-bodu a jeho stimulaci (viz např. Kratochvíl, J.: Sexuální stimulace a ženský orgasmus. Čs.psychiatrie, č.4, 1993, s. 191 -199.). Těším se na nezávazné setkání v předvánoční Praze. Honza Dr.Klyzma"centrum.cz

Reklama

Přidat komentář