Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Eva (So, 26. 9. 2020 - 02:09)

Pozdravuju Milču. To jsem já, co jsem prodělala Covid. V úterý se chystám do práce. Ale bude to boj, pořád chytám dech. Ale lepší se to, věřím v trvalé zlepšení. Jen škoda, že není místo října červen, těch plískanic se bojím.Ze začátku mě bude vozit do práce muž, pak se uvidí. Dřív sem hodně jezdila na kole, ale to si teď asi nelajsnu. Ale zase do MHD? Vůbec nevím. Nedivím se, že moc nepíšeš, asi ani není co. Přece jen když člověk sedí doma, tak co psát. Je dobře, že Sergej maká a jste oba v pohodě. Jestli máš ještě práci drž si ji, ona zima líp uteče. Na nějaké virtuální Sergejovi úlety kašli, to ti nestojí za to, aby ti vztah krachl. Ono se to ve dvou lépe táhne. A v nemoci to platí ještě víc. Tak přeji všem hlavně to zdraví.

Kača (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Evo, tak se drž. Snad budeš mít protilátky a už budeš v klidu. Přeji Ti hodně zdraví.

tak, tak (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

staří zmizeli, mladí zde dostali prostor a je ticho. Nejsou schopni rozjet diskuzi, umí se hlavně schovávat za anonyma a rejpat a být protivní. Marná sláva, tohle je konec.

Eva (So, 26. 9. 2020 - 01:09)

Kteří mladí romové sem píší? Žádné neznám.

Eva (So, 26. 9. 2020 - 01:09)

Anonyme a ty se jmenuješ jak? A Milča mladá není? Když Milča napíše, holky (napříč věkem) se jí ozvou. I Fernando. Ota se neozývá. Ale anonymové jako ty jen rejpají do Milči i do Oty. Tak co by sem psali.

dotaz (Pá, 25. 9. 2020 - 20:09)

co říkáte tomu nárustu nakažených a půjdete někdo k volbám?

odpověd (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

je to všechno na lidech. Chybí disciplinovanost a je třeba přestat šaškovat a dodržovat určitá pravidla. A já volit nejdu.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Zase jsi dorazila? Pěkně nám tady říkáš blbka, kůň. Co dál?

Fernando (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Včera mi psi/vypili Pepsi/do rána z toho/dostali sepsi. (J.Burian)

Sany11 (Čt, 24. 9. 2020 - 00:09)

Pada na me z toho skepse, neb nebyla to zadna sepse.Povida se u nas na vsi, ze nevypili totiz pepsi.
Soudek rumu vychlastali, podle toho vypadali. Bernardyn ma z toho pr.ser, uz chysta se na nej i Brusel. Soudek svuj ze mel si chranit, misto toho sel zas banit. A jake pouceni z toho deti plyne? Ze z koureni nam prusvih kyne. ;)

Pils (St, 23. 9. 2020 - 23:09)

Ono se to tu zase probere, chce to čas, a toho je málo. Teda - mluvím za sebe.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 22:09)

Napřed se naštvala Lala a Povídkář. A pak to tady chcíplo.

Mik (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

A Jak se má Radka? Ozveš se? Já to tady čtu asi pět let a věrim, te tu zůstanete :-)

Ondra (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Nějakej dědek od Kači místním nesedl.Ale taky mi to nejde na rozum,když právě jak píšeš všechny kecy kolem vždy tady místní přežili.No tak už se aspoň Milča konečně ozvala:) Taky to tady čtu několik let a ty lidi už chybí.A jo Aleš taky neni vidět,snad se nenakazil.Člověk už fakt dnes neví.

Mik (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

To je jen pohádka. Těžko by místním nesedl maník , co se zastává Milunky. Oni ji maj rádi . Jen se ta znuděnost místních a provokace místního prudiče/čky se musela na nekoho hodit

Miluna (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Jo je to tak nic nefunguje kvuli Koroně ani ta diskuze už nefunguje kvuli tomu.Život už je v prdeli,tak neni asi tolik co psát.Jsme ve válce s virem.Co můžu psát že sedim doma a žiju už spíš jen ze vzpomínek a pak lezu s hadrem v té práci a peru denně dětem roušky a takhle pořád dokola a dokola a dokolečka.Už se mi Kačo něco posralo a hlava mi bolela teď 7 dní za sebou.A podzim nevítam.Značí to jen to že se blíží smradlavá zima a to období nesnášim tak neni co vítat.Naopak vim že zima je milovník virů.Jo kdybych mohla jít si někam posedět ale to už nejde a nebudu moct být ani venku jako do teď tak vše bude jen těžší.A kluk se ke mě chová ošklivě a přitom já ho mam tak ráda ale on se ke mě nechová hezky.Chtěla sem ho pohladit po vlasech a obejmout a on ať na něj nehrabu a jen mi vyhání z pokoje.O škole se od něj nedozvim nic.Kdybych neměla jako rodič přístup do Bakalářů,tak nevim nic.Díky dnešnímu systemu aspoň o něm vim přes tuhle možnost kde mam od školy vytvořené jméno i heslo pro rodiče.Je mi líto že si nikdy semnou nesedne a nevypráví mi.Se Zdenou je to lepší ale taky víc řekne tetě než mě.Mam to momentálně jen spravený se Sergejem.Od té doby co sem mu přišla na ty prasárny tak se snaží a je na mě hodnej a doma už toho dělá dost.Jen mi hlava nebere jak v něm můžou být takhle dva lidi.Vždyť to chování je tak rozdílný oproti jak se choval hnusně v létě a pak na něj rupli ty sviňárny.A Kači když to takhle máš tak nevim co ti poradit jak tě pak lidi využívaji tvojí dobrosrdečnosti.Asi si musíš říct že se nikomu až tak nezavděčíš? Ale já zase třeba brečela kvuli cizim lidem že jak trpí kvuli nákaze nevinný.Jak jsou si lidi vzájemně hrozbou.Někdy je mi všech líto jak kvuli Číně musí trpět.Lidi který si jen šli někam posedět a chtěli normálně žít a nakazili se,tak je to k pláči prostě.A co chudáci děti a lidi v pracích..je mi líto všech:'(

Kača (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Milu, nebuď takový pesimista. Nepřemýšlela jsi o změně místa? Jít někam mezi lidi? Vím, že mne ostatní asi odsoudí, ale myslím, že by ti bylo lépe někde mezi lidma...a mužskýma. To je tvůj pohon. Za chvilku budeš v depresi. Milu, nebolí tě hlava z mobilu? Nebo z hlasité hudby? Nebo z nervů...Sergej je Blíženec jako ty, tak jsou v něm dva lidi. Jako v tobě. Ty jsi soucitná bytost, která si bere k srdci neštěstí cizích a na druhou stranu ti cizí chlapi nedají spát...však víš :). Kluka nech být. Zkrátka má svůj věk a byli jste od sebe daleko. Cti jeho soukromí, vař, starej se a sama uvidíš, že si cestu jednou najde. A jak děti? Líbí se jim ve škole? Sama se musím opět poplácat po rameni, že docela zvládám určitý odstup od pacientů...ale je to těžké a musím si ty dané hranice opakovat několikrát denně. A to nyní je ještě stopka návštěvám...tak je to psychicky náročné jak pro pacienty, tak pro personál. Jsem docela ráda, že dnes prší, dali jsme si oddychový den. Děti jsou pryč, tak budeme vegetit doma a od čtyř jdeme na pivo :D. Musíme kamarádovi trochu pomoct, aby nekrachl...má krásnou pivnici...a slíbil nám domácí česnečku, feferonový salát a nakládané tvarůžky...to bude ňamka, tak už se těším :). I přes nepřízeň počasí všem přeji klidný víkend. A jdu zatopit :(.

Al (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

a divis se jim? Skoda diskuse

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

Nedivím. Nedávno se to tady probíralo.

Ondra (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Jestli se podělala diskuze kvůli nějakýmu důchodci tak to celkem neni normální a nechce se mi tomu věřit.Já myslím že se to tu podělalo kvůli Covidu.

Reklama

Přidat komentář