Reklama

Anální sex

Pavel1 (Čt, 24. 9. 2020 - 01:09)

Ahoj Dagmar,no mam taky uz dost krizku,48? Co ty na to?

Dagmar (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

Pěkný podvečer. Záleží co si od své otázky slibujete.

Návštěvník (Čt, 3. 9. 2020 - 17:09)

A divíš se, když je tady sněm úchylů, honičů a magorů, kteří jen rádi ryjí do druhých?

Iva (Po, 31. 8. 2020 - 23:08)

V dnešní době se na fórech píšou takový prasárny, že mě to nějak nepřekvapí a člověk se nedozví nic co by bylo rozumnýho

Dagmar (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

V tom máte pravdu. Najdou se v diskuzích výjimky kde jsem se dověděla co jsem potřebovala. Slušné, přínosné rady, zkušenosti, většinou od starších lidí. U některých byl kontakt nebo jsem nabídla svůj. Na některá témata bych se veřejně nezeptala.

Nina (Ne, 30. 8. 2020 - 20:08)

Buďme k sobe ohleduplní :)

Nela (So, 29. 8. 2020 - 01:08)

Ahoj sem nela je mi 16 a mám přítele a je dost ohleduplný ale v poslední době jsme začali chodit na různý párty s naší partou (já můj přítel a moje kámoška a její přítel) a v těch partách sme často chodívali do volnejch pokojů a tam sme se já a můj přítel a kamuška a její přítel na páry osahávali takových pártý se uskutečnilo cca 5 ale na poslední tak se kámoška otočila a její přítel jí píchal do prcki od té doby jsem přemýšlela že bych to taky udělala a tak jsem si vždycky před spaním začala strkat dva prsty do prcky a když přišla další pařba tak sem se ohle přes postel a přítel mi začal zajíždět do vagínky to bylo v klidu ale když mi zajel do prcky tak to strašně bolelo nechtěla sem ho vyrušovat a tak sem tam s tichým pláčem plakala z bolesti v hvězdičce když potom sem potom byla u kámošky tak sem se zeptala jak to dělá že jí to nebolí kámoška mi sudala legíny a kalhotky a začala mi po jednom prstů zajíždět s lubrikantem do zátku nakoune tak ukončila na třech a dostala nápad měla mladšího 11letýho bráchu který toužil po sexu tak mu sundala kalhoty a on mi zajížděl tím svím malým 10cenťákovým pérem do zatku pak to vždycky střídal s vagínkou pak se udělal a zas mi to dělala kámoška

Michal 18 (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Jsi moc dobrá a je skvělé, jak se nebojíš něco zkusit. Měli by jste se v párech prohodit, aby jsi zkusila, jak to dělá do zadečku ten její a kamarádka by měla učit toho tvého. My máme v partě dvě holky a kluci jsme čtyři. Je to pro holky hodně skvělá jízda. Když jsme chtěli, aby si holky přivedli ještě nějaké kamarádky, tak jsme dost tvrdě narazili. Tak teda nic, jen si je střídáme a každá má většinou dva a jsou spokojené.

Monika (So, 29. 8. 2020 - 15:08)

Pro zacinajici sex do zadecku je vyhovujici mensi penis.Krasne si zviknez a pocitis tu slast.Zadecek si zvikne a pak muzes nabydnout dirku pritely.Pravdepodobne gel bys mela pouzit.Budes pripravena na vetsi penis.Docela ti zavidim ze jsi mela tak mladiho kluka.Urcite se mu to moc libylo a tobe taky.

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 16:08)

A kolik je tobe?

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 16:08)

Čeština v Tvém podání je mazec.

karel (Pá, 28. 8. 2020 - 23:08)

Každý je jiný no :D ale vždy bych si tu ochranu vzal

Daniela (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

ja si ho uzivam jen kdyz ma pritel kondom a hodne lubrikantu, nedokazu se totiz tolik uvolnit..

Ivuška (Pá, 3. 7. 2020 - 15:07)

Mám ráda když mrdáme si po vystříkání si nechám kundu pořádně vylízat a když jsem skoro hotová, začne mi lízat prdel. Když mi pořádně roztáhne nohy a vrazí my jazyk do díry většinou se rychle udělám. Z kundy mi teče jeho mrdka s mojí šťávou a on to všechno polyká. Já mu potom taky lížu prdel, cítím jak mu čurák znovu stojí a když mu strčím do prdele prst tak většinou stříká semeno. Já si ještě honím kundu a nakonec si uděláme 69ítku s tím že si lížeme střídavě penis s kundou a pak prdele. Hrozmě mě to rajcuje.

Tereza Vítková (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Ahoj tak k tomuto tématu mám co říct. Mohu se podělit o celoživotní zkušenost. Na úvod jsem ze silně věřící rodiny, tedy nic jednoduchého co se týká navazování vztahů. Nicméně i přes to nebo i pro to, jsem si přítele a budoucího manžela našla brzo. Mě bylo třináct jemu dvacet dva let. Vše jsme drželi v tajnosti. Jednak kvůli rodině a jednak jsem byla nezletilá. Po roce scházení a jen orálního sexu jsme už to nemohli vydržet. Měla jsem strach z klasického sexu že bych nebyla panna. Nakonec jsme došli k tomu že vyzkoušíme análek. Přítel už zkušenosti měl a krásně si mne připravil ...bylo to přes začátek úžasné a dosáhla jsem orgazmu. Do mých devatenácti let jsme praktikovali jen anál. Pak vyzkoušeli i klasiku ale u té jsem nikdy orgasmu nedosáhla. Takže vždy došlo znovu na anál. Teď jsme spolu šťastně sezdaní je mě třicet let máme dvě děti. Nikdy jsem neměla zdravotní problémy na naopak a anální sex je naprosto přirozený. Klasiku neprovozujeme.

Slávek (Po, 29. 6. 2020 - 19:06)

Obdivuji vás,takových žen je málo.Dokážete si hezky užít anální sex a ještě k tomu u toho máte orgasmus.prostě jste se s manželem našli a jste naladěni na stejnou notu.To je skvělé,držím vám palce.

Simona (Po, 22. 6. 2020 - 17:06)

Stalo se vám že hned po análu chtěl kluk vykouřit?

Mirka (So, 15. 8. 2020 - 10:08)

Běžné, já to taky dělám, je to při sexu normální, když se plně oddáš vášni.

richard (So, 1. 8. 2020 - 03:08)

při sexu je to uplně normální věc

Sirah (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Partnerka má anál celkem ráda, ale nikdy jsme ho neuskutečnili i s výstřikem dovnitř. Nedávno nabídla, že bychom si mohli role prohodit. A že prý si to ještě trochu ozvláštníme. Pak když na to došlo tak mi zavázala oči, připoutala k posteli, pustila hudbu a pomalu začla. Nejdřív dráždila jazykem, pak nanesla lubrikant a pomalu začala se zasouváním. Nejdřív jazyk, pak prst, potom malé dildo. Nakonec to asi po půl hodině skončilo větším dildem (nebo jsem si to alespoň myslel). Jaké to bylo překvapení, když jsem ucítil v zadku škubání a výstřik, kterej mě pomalu plnil. Přítelkyně se pak jen začala smát, sundala mi pásku přes oči a spolu s ní tam byl její kamarád, kterýmu ještě kapaly zbytky spermatu z péra. Pořád jsem byl přivázanej k posteli a nemohl jsem nic moc dělat, ale cítil jsem se poníženej a nechápal jsem úplně co se zrovna stalo. A když jsem potom ještě viděl, jak jí ten kamarád začal lízat mezi nohama tak jsem se cítil i podvedeně. Potom se oblíkli a odešli ven a já zůstal na posteli asi hodinu ležet nahej jen s absolutním chaosem v hlavě. Když pak přítelkyně přišla tak mě dlouze políbila na rty a rozvázala mě s tím, že to celé bylo domluvené jako dárek pro zpestření našeho sexuálního života. Pořád jsem byl zmatený a trochu naštvaný, ale musím říct, že další den jsem na to vzpomínal už se vzrušením. A za odměnu jsem jí to oplatil taky s výstřikem do zadečku. To abychom oba věděli, jaké to je.

A shrnutí tohohle příběhu? Anál se může zdát ze začátku ponižující, ale jakmile si to v hlavě srovnáte, tak je to dokonalost. A s výstřikem je to ještě o level výš.

Reklama

Přidat komentář