Reklama

Vzrušuje mě máma

Dan (Čt, 24. 12. 2020 - 01:12)

Viděl sem myslím že francouzský film na toto téma kdy se asi 18 lety kluk se svojí slečnou milují před jeho matkou, jenže stejně jako mě, ho zajímá spíš jeho máma se kterou tráví čím dál tím více času, dokonce sní jde i pařit kde se o ní zajímají všichni jeho kamarádi, což dobře znám, na sklonku filmu se s ní vyspi, zkonci to smutně ale co dělat když si nejde pomoct?

Fotr (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Normálně za ni zajdi a řekni že ji jestli u ní nebo u tebe.Pokud bydlíte spolu tak tim myslim tvůj pokojik a její ložnici nebo kde chrápete čerta

Šárka (Út, 22. 12. 2020 - 17:12)

Martine, už jsem ti to popsala jak nejlépe postupovat, pokud máš jiný názor, je to škoda

Petr (So, 5. 12. 2020 - 14:12)

Mel jsem sex s mamkou. Ji se to moc nelibilo... dlouho jsem ji premlouval. Ale nejvic bych si pral se milovat s babickou... ma nekdo zkusenosti? Kdyztak email [email protected]

Abe (Ne, 6. 12. 2020 - 02:12)

Neměl jsem sex s matkou, protože dělala vše možné i nemožné aby k tomu nedošlo. Nenávist, tresty a ponižování byly na denním pořádku. Babička byla mnohem přístupnější, ale naštěstí mne velmi brzy získala mámina starší kamarádka, která mne, v dnešní terminologii, ráda a ochotně, pohlavně zneužívala. Doporučuji ti stejný únik. Funguje to bezvadně a není žádný problém. Až jí budeš šukat, můžeš si představovat, že je to maminka, nebo babička. Ona o tom vědět nemusí.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

A co ste s mámou dělali?

Petr (Čt, 17. 12. 2020 - 13:12)

No premluvil jsem ji k honeni nachvilku a pak jen na misionare... bylo to hodne rychle

Dáda (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

A jak jsi ji to řekl to ses nebál?

Dáda (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

A jak jsi ji to řekl to ses nebál?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

No i některé stařeny jsou velice vitální a sexuchtivé , jestli je to případ i tvé babičky musíš zjistit sám . Těžko ti někdo poradí .

Přemek (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

Bojím se její reakce a trochu jsem stydlivý, ale už mě napadlo, že bych neodcházel a ukázal jak mi stojí.

Fanda (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Co ti v tom brání si šáhnout asi by nebyla proti když jsi s matkou v koupelně

Přemek (Po, 16. 11. 2020 - 07:11)

Mě taky vzrušuje máma občas ji vidím jak se převléká a nic nezakrývá. Můžu za ní jít do koupelny když se koupe a povídat si s ní,ale hned se mi postaví a já musím odejít si ho vyhonit. Ale chtěl bych jí sáhnou na prsa a pipku

ondra (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

ahoj no já se dostal až k závislosti na máminých kalhotkách.Dokud žila musel jsem je čichat i při souloži s přítelkyní,jinak bych se neudělal

George (Pá, 25. 9. 2020 - 09:09)

Ten co tady píše pořád to "Z" má zřejmě potíž s klávesnicí a tolik by nám toho asi chtěl napsat. Nesložíme se mu na novou?? Jinak si to neumím vysvětlit. Přece to nemůže být takový dement ?!?!?

Cvok (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Dnes rano me prozvonila,ja to neslisel ale vzal to syn a videl janom velkou prcinu prez cely mobil a zustal koukat se stoporenym perem,sebral jsem mu mobil a polozil to a potom jsem mamce poslal zpravu co se stalo,no ona se smala ale co muj syn ted,nevim co rict,je mu sice desed a pul ale uz vi co videl akorat ze nevi kdo to byl nastesti,no uvidim jak to pujde dal,co se bude dit.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 02:09)

No co. Ukaž mu jak se honíš a nauč ho to. Čím dřív tím líp. Máma to jen ocení, až se před ní vyhoní.

Z (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Z

Abe (St, 23. 9. 2020 - 00:09)

Hezký.

Cvok (Út, 22. 9. 2020 - 13:09)

Moje mamka bydli v polsku se zbytkem rodiny,smoji sestrou a mladsim braskou,oba uz maji sve rodiny tak proto je mamka sama a takhle si ulevujeme,rikame tomu tak,rano me jenom prozvoni a ja uz zapinam skype a svlekam se,zvlastni ze jsem vzdy tak vzruseny ze bych se asi vystrikal hned ale cekam na mamku az zacne.

Reklama

Přidat komentář