Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Do jakýho konce?

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Tak jednou prijde konec, to nevis? ;)

Konec zivota, konec manzelstvi. A kdovi, jestli za 10 let nebude 2+kk neprekonatelny problem?

hm (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

jsi zlá. Nechápu.

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 18:09)

Za to ja ale nemohu, ze jeste nevis, ze jsme smrtelni. A ze to je konec. Pokud neexistuje tedy zivot po zivote.
Ale tak ja jsem zla, ze jsem ti to rekla. Tak dobre, stane se Highlanderem.:D Je to ted lepsi? ;)

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Kdybych byla nemocná, tak v prvé řadě spolupracuji s doktorem. Pak bych nemusela do garáže. Máš krátkou paměť, Sany. Ty děti tam v té době byly kolik dní???

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Ty si myslis, ze maly byt a nedorozumeni s partnerem se da vyresit psychiatrem? Obavam se, ze tolik psychiatru nemame. Jak ja jsem stastna, ze mame velky dum a nemusim k psychiatrovi. :D

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Nemoc se dá vyřešit psychiatrem. A prací se dá vyřešit malý byt.

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Kdyby to bylo tak jednoduche, ze. A praci se da vyresit maly byt. To je pravda. A nez se na nej vzmuzeme, tak se mozna prizabijeme, kdyz tam porad budem spolu.
Boze lidi, prestante uz tak moralizovat, v tyhle dobe to fakt neni na miste.

přestan chlastat (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

píše - kdybych byla nemocná ......... nebo ty snad považuješ malý byt za nemoc?

Radši anonymní (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Miluno, když nechají prváky doma, tak se taky může stát, že si ročník zopakují. A to by se ti asi nelíbilo a dětem už vůbec ne. I takový byl návrh. Děti na ZŠ opakovat ročník a uniklé učivo z jara a prváci znovu od začátku příští rok.

No, (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Miluno ještě by mohli ten prvák zrušit, protože prváci se z domu učit nemohou. Těžko ti to vysvětlit.

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Ale mohou, proc by nemohli? Akorat, ze ceska republika ma skolstvi na h..., s prominutim a neumi reagovat pruzne. U nizsiho stupne zakladnich skol bych to spise chapala, ze to nejde, ale ne u stredoskolaku.
I co se praxe tyka, se to da vyresit.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Milčo, nikdo není povinej ti tady psát sluníčkově!!! Jak dlouho vychováváš SVÉ děti? Teda jen část z nich??? Si tady nehraj na úzkostlivou mámu. Děti jsou odolný. Školy nechtěj zavřít kvůli tomu, že děti to roznášej, ale hlavně kvůli tomu, aby se lidi nekoncentrovali v MHD apod. Stěžovat si můžeš u ministra zdravotnictví. Chyba je, žes nepochopila, proč chce ministr ty děti nechat doma. Ale třeba ti to Sany vysvětlí, když ostatní neuspěli.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 16:09)

Úzkostná? Boží prostoto.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 16:09)

Psala jako spratek. To znamená, že vše nemůže jít po tvém. Nikdy nešlo, tak už se z toho pouč. I nyní. Prymula to vysvětlil, jestli to nechápeš, ať ti to někdo vysvětlí. Já bych taky byla radši s dětma doma a nejlíp, aby mi platili, jako na jaře, ale nejde to. Miluno, to že se k tobě ty tvé netové kamarádky chovají slušně, neznamená to, že i ostatní se budou chovat sluníčkově. Alici leze na nervy, že o koroně někdo mluví jako o nachlazení. A teď si představ, že některým lidem vadí, jaké tanečky tady předvádíš kolem dětí o které se staráš pouhý měsíc. Jak se má Milánek? Kdy jsi za ním byla, matko roku? A místo, aby na tebe ty tvé kamarádky zařvaly, tak ťuťu ňuňu. A to ještě Sany si bude otvírat pusu na ty, co sem slušně napsaly. Už se tady zklidněte všechny. A tobě, Miluno, dám dobrou radu. Jdi k psychiatrovi a začni s ním konečně spolupracovat. On ty tvý nálady taky Sergej nemusí dlouho tolerovat.

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 16:09)

Jako spratek pises spis ty. Nevychovany. Tak, a az ted mozna muzes napsat, ze si na nekoho otviram pusu, bezejmenny navstevniku.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 16:09)

Sany, jestli más problém se čtením, tak nepiš. Miluna napsala 'malý parchant', tak jsem jí opravila. Za zbytkem svých názorů si stojím a napsala jsem je slušně. Že ti najednou anonym vadí? Ten který 'ocenil' tvé názory ti nevadil. můžeš hádat kdo to byl :-)

Sany11 (Po, 28. 9. 2020 - 16:09)

V prispevku na ktery reagoval anonym, jenz ji potom napsal, ze se nema chovat jako spratek, Miluna nic o malem parchantovi nepise, tak si nevymyslej. A ja si neminim od nekoho nechat psat, ze si otviram na nekoho pusu. Svuj prispevek jsem napsala stejne slusne, jako ty. A ci nazory ocenuji a ci ne, je ciste jenom moje vec. Nebo se musim nekoho zeptat? :D A tim koncim tuto nesmyslnou debatu s anonymy, svuj nazor jsem jiz vyjadrila.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Sany, ta paní, co čte minulost napsala Milce, ať se nechová jak spratek (já chci!). Milka použila ale Malý parchant. Proto byla opravena, že paní v noci napsala Spratek. Toť vše. A souhlasím, že sem může psát kdokoliv. Milka může reagovat nebo nemusí. Mě by taky zajímalo, kdy byla za Milánkem, jak se malý se Š. mají.

Alice (Po, 28. 9. 2020 - 14:09)

Ahoj Sanuš,jak se jinak máš? Konečně jsem tě tu chytla.Je to hrozný co s virem.Ten život jak už není jako dřív.Jen pořád strach,starosti.A chřipečkáři a popírači už mě taky serou a vytáčí.Rozdělená společnost kvůli svinský Číně.V létě jsme to řešili přírodou ale co teď?

Reklama

Přidat komentář