Reklama

onanie kluků

Default User Image
Kateřina (Pá, 5. 1. 2024 - 14:01)

Už od školky jsem si hrála s tím, co mám mezi nohama. A také ze zadečkem. Hlavně na hrázi pod kundičkou. Řekla bych, že chlapci poznávají to samé. Syn onanuje až moc, pořád si toho svého šulina honí. Toho semene má až neuvěřitelně 

Default User Image
Honza (Pá, 5. 1. 2024 - 12:01)

Pohoníme ? [email protected]

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 12:01)

Tvl ty už si taky trapný ty cypisku

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 09:01)

No nevím jak u ostatních kluků ale mě se staví často. Skoro všude. V pokojíku v koupelně to je v poho když jsem sám.

Default User Image
Petra (Pá, 5. 1. 2024 - 12:01)

Synovi bylo 10 a už míval erekce, v posteli a hlavně ve vaně když jsem byla přítomna u jeho koupání. Na konci desátého roku už onanoval a to i se semenem. Teď je mu 14 a většího onana jsem snad neviděla. Znásilňuje se téměř neustále.

Default User Image
Návstevnik (Pá, 5. 1. 2024 - 09:01)

Jakmile má kluk 11, tak má ranní erekci a sám poznává, že když si ho bude třít, tak dojde k vyvrcholení, k výronu semene. Je to prostě intuitivní, ruce mu hlavně po ránu míří mezi nohy, prsty mu začnou pracovat a během pár minut si udělá mezi nohama dobře. Od té doby s tím nepřestane.

Default User Image
Miriam (Pá, 5. 1. 2024 - 06:01)

O víkendech a prázdninách spíme se synem vedle sebe, na hausbótu, a každé ráno si ho zpracovává. Vždycky uslyším šustění jak si ho pod peřinou trápí, a tak po deseti minutách to na něj přichází. Sem tam se pohne, začne jinak dýchat, vzdychne a to už vím, že se mu blíží orgasmus. Při ejakulaci je prakticky v klidu, až poté se nadechuje. Myslí si asi, že o ničem nevím, ale vnímám každé jeho pohnutí, vydechnutí, prostě nic mi neunikne. Je to takové zvláštní slyšet syna při onanii, ale zároveň šíleně vzrušující.

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 07:01)

Ty jsi hlavně jenom další pičus co si na ženskou hraje ty debile.jako většina honibrku tady i v jiných skupinách!jste směšní ubožáci 

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 08:01)

Nástup kaziče diskusí. Hlavně že ti to pomáhá.

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 08:01)

Co mi jako pomáhá?se prober idiote

Default User Image
Anonim (Pá, 5. 1. 2024 - 09:01)

Jestli máš říct něco relevantního k tématu této diskuze, tak se s tím svěř. Jinak jsou tvoje příspěvky úplně na nic.

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 09:01)

Potvrzeno!!!

Default User Image
Návštěvník (Pá, 5. 1. 2024 - 07:01)

Máš co říct k tématu tohoto vlákna? Pokud ne, tak se zdrž svého komentu.

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 08:01)

Ano pravda bolí já vím.ale to že se většina schovává za telefon a písmenka je bohužel realita.tak si to tady užijte ty debilni řeči.nazdar

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 07:01)

Jasně že je co říct. Nahlásit tě PČR pro podezření z pedofilie. Nebudeš první.

Default User Image
Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 08:01)

Proboha lidi, to jste tak blbí? Snad 99 procent příspěvků jsou představy a fantazie diskutujících. A ty budeš něco někde hlásit na policii? Jsi jen další zmetek, udavač.

Default User Image
Honza (Čt, 4. 1. 2024 - 14:01)

Pohoníme ? [email protected]

Anonym (Čt, 4. 1. 2024 - 14:01)

Jesli kluk spí nahý a onanuje v posteli, tak na zadržení a utření semene postačí kapesník, utěrka, nebo jak tady nekteré píšou staré tričko. Když mamka zjistila, že mám zálibu v jejích kalhotkách tak mi dávala starší pod polštář, já je po použití hodil na zem, kde semeno zaschlo a ona mi je pak vyměnila za vyprané.

Default User Image
Milka (Čt, 4. 1. 2024 - 15:01)

Mám dva syny a jakési zkušenosti s nimi. Zprvu bylo semene všude, ale oba onanovali že si ocas prstili přes předkožku a pak po výronu semeno vypustili. Mladší má necelých 15 a uspokojuje se tak stále. 

Default User Image
jarka (Čt, 4. 1. 2024 - 09:01)

Můžu se zeptat co mají vaše děti na spaní? Náš kluk chodí na Adama z pindoura mu už dost teče a máme to všechno na prostěradle. Přemýšlím že bych mu navrhla nějakou alternativu.

Reklama

Přidat komentář