Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Default User Image
Eliška (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

No já zkoušela kouřit párkrát ale ještě to moc neumím. 

Default User Image
Eva (Ne, 5. 5. 2024 - 10:05)

Kouření je samozřejmost a holky, které to nedělají si nikoho nezaslouží. A k tomu patří i polykání semene, nechápu, jak ho může některá vyplivnout a nebo se ho štítit, moje kamarádky a kamarádky mého kluka v pohodě kouří a polykají. Zase obráceně by měl každý kluk lízat naše pipinky. Můj kluk, jeho kamarádi a můj kamarád lížou skvěle. 

Default User Image
Honzík (Ne, 5. 5. 2024 - 06:05)

Mně se nejvíc líbí když mi ho holka kouří a vůbec si při tom nepomáhá rukama.Prostě má ho  v puse a pusou mi to dělá.Když jí vyklouzne,tak si ho sama jen ústy nasaje a zase kouří.To bych vydržel sledovat celé hodiny.Pak mě ještě bere když jí můžu přirážet do pusinky.Dívat se jí do očí a zasunovat jí tvrdý ocas do pusinky.Nádhera,Škoda že holky někdy z toho kouření bolí sanice a musí pak přestat.Já bych si ho nechal kouřit od nějaké dlouhovlasé opálené štíhlé brunetky celý den.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 17:05)

Nedovedu si představit sex bez kouření a bez lízání píči.Hezky za světla.Nejdřív lízám pysky,pak partnerce pysky roztáhnu,abych viděl vnitřek.

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 08:05)

Já "pracuju"stejně.Píču musím vidět uvnitř.Žena taky vidí čůráka.

Default User Image
Josef (So, 4. 5. 2024 - 17:05)

Řádně vykouřené péro poznáš, že má chlap v prdeli vcuclé prostěradlo.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 17:05)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit a semínko polykat. Přijemné kouření přeji :-))) sam

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 17:05)

Dám si radši kvalitní doutník, chlapi mají kolikrát penisy hnusné.

Default User Image
Goldann (So, 4. 5. 2024 - 17:05)

Kuřačka nejsem,ale to se... To ho má zapáchajícího??? Tak to musíš chlapovi říct, ať se někdy taky osprchuje nebo okoupe, aby nepáchl jak cap.

Default User Image
maja (So, 4. 5. 2024 - 16:05)

Já kouřím i ty hnusné. Mě to příjde sexy.

Default User Image
:-))) (So, 4. 5. 2024 - 17:05)

Kuřačka nejsem,ale to se...Žij a nechej žít....Tečka...takže tak

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 13:05)

Bez předchozí péče a hygieny bych ho úst nevzala.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 12:05)

Jen jestli Ty dole voníš.

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 20:05)

Doutníky též kouřím a chlapy jen vyholený 

Default User Image
Havlíček (Pá, 3. 5. 2024 - 20:05)

Denně Andreje, jinak bych letěl .

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 18:05)

Taky bych Andreje kouřila. Zvlášť teď, když je bez Moniky. Mohl by mi za to občas koupit nějakou sběratelskou kabelku.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 18:05)

Taky bych Andreje kouřila. Zvlášť teď, když je bez Moniky. Mohl by mi za to občas koupit nějakou sběratelskou kabelku.

Default User Image
eM (Pá, 3. 5. 2024 - 14:05)

Zajímavé čtení tady, ale doma je kuřba skoro tabu, mě se  to líbí, ale partnerce se nějak nechce a ani vlastně nevím proč, bavit se o tom nechce a taky nevím proč. Sice říká, že s tím něco udělá, ale rok se s rokem sešel a nic se neděje. 

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 14:05)

Třeba toho má plný brejle z práce tak si chce aspoň doma od fajky míru orazit. Šéf je šéf a ty ji prémie nenapíšeš 😉

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 17:05)

Asi nejpravděpodobnější. 

Reklama

Přidat komentář