Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zasněná (Ne, 6. 9. 2020 - 07:09)

Ten zážitek jsem skutečně psala já, ale ten poslední příspěvek ne, opravdu nechápu, co z toho někdo má, se za mě vydávat.

wettron (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Rád pokecám so slečnou, či dámou, ktorá nosí plienky. [email protected]

xxx (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Nic si z toho nedělej tohle je anonymní místnost kde prostě narazíš na takové blby co si musí honit ego nebo je to vzrušuje nebo kdo ví co ještě.
Prostě si z toho nic nedělej je to tvůj život a ostatní ti můžou ... ať si říkají co chtějí prostě je ber jedním uchem tam druhým ven nebo ještě lépe neposlouchej je jim nejde o nic jiného než ti zkazit náladu něco si kompenzují třeba malé přirození nebo kdo ví co prostě si jich nevšímej a bav se tím jak jsou ubozí jestli chceš vyzkoušet plenky tak bych ti doporučil určitě huggies dry nites sice toho moc nevydrží ale postačí. Každopádně ti držím palce ať si jdeš za svým snem nebo spíš ať to není jen sen ale aby jsi si splnila své touhy a jen nesnila ale tohle je jen na tobě kdy a jestli vůbec do toho půjdeš každopádně ti normální z téhle stránky ti určitě budou fandit a držet palce protože oni ví že tohle je věc každého a když se to člověku líbí tak ať si dělá co chce je to jeho život.

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 17:09)

Když si tak čtu, že má někdo potřebu se za mě vydávat a ještě tady psát takové hlouposti, tak lituju, že jsem se svěřila.

Kuba (Čt, 3. 9. 2020 - 16:09)

Z toho si nic nedělej akorát ukazujou jak jsou hloupý, jinak už jsi něco zkusila?

JiříS (Čt, 3. 9. 2020 - 17:09)

Přesně tak.

JiříS (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Hold se všude najdou nějací blbci.

xxx (So, 29. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj, není to jenom o odvaze je to spíš o touze a o tom jak moc to chceš tyhle touhy jsou nejhorší furt se snažíš na to nemyslet být jako každý jiný ale tyhle myšlenky tě neopustí prostě to někdy když budeš mít náladu a chuť někdy vyzkoušíš a pak uvidíš jestli tě to lákalo jen vyzkoušet nebo se ti to bude líbit prostě když to nezkusíš nebudeš vědět můžeš o tom snít nebo do toho jít ale to je jen tvoje věc nikdo tě do toho nutit nemůže a hlavně ty jsi jediná která se můžu rozhodnout a jen na tvém názoru záleží ať si každý myslí co chce je to tvoje věc a nikdo ti nemůže nic říct je to tvůj život a né jejich můžeš buď snít a žít život podle ostatních a nebo jít žít svůj život naplno s tím ať ti ostatní můžou ...

Zasněná (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Máš pravdu, ty myšlenky jsou prostě neodbytné a uvědomuji si, že rozhodnutí je jen na mě. Nejlepší dobu už jsem sice propásla, ale ještě to není všechno úplně ztracené.

Zasněná (So, 29. 8. 2020 - 14:08)

Nevím jestli mi můžete nějak pomoct, spíš je to o odvaze, vy ji evidentně máte. Já se zatím pořád odhodlávám.

Pulec (Ne, 30. 8. 2020 - 10:08)

A skousela si se před rodičama pocurat

Zasněná (Ne, 30. 8. 2020 - 14:08)

Ne nezkoušela a v mém věku už bych něco takového před rodiči dělat neměla.

zan (Po, 31. 8. 2020 - 06:08)

ahoj chceš si o tom popovídat víc nebo se celkově stydíš? kdyžtak napiš a napíšu ti e-mail a budeme si psát tam.

Zasněná (Po, 31. 8. 2020 - 17:08)

Je to tady anonymní, tak se zase tak moc nestydím. Asi opravdu něco vyzkouším, nejde o tom jen pořád přemýšlet nebo jen snít.

zan (Út, 1. 9. 2020 - 06:09)

tak co povedlo se nebo si ještě neměla příležitost. a co chceš přesně provést?

Zasněná (Út, 1. 9. 2020 - 16:09)

Zatím nebyla příležitost. Nejdřív bych zkusila počurání nebo takové o dost větší ucvrnknutí, nejlepší to asi bude při návratu z práce. Scénářů mám v hlavě spoustu, ale hodně věcí z toho bych asi nezvládla.

Pulec (Út, 1. 9. 2020 - 23:09)

A jaké pak máš

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 05:09)

Zkusila jsem s plenkou do rána a teď jsem se počůrala do plínky. Asi blbě. Pustila jsem to najednou a plenka to nepobrala,měla jsem toho fakt hodně, a je to trochu i v posteli a v kalhotkách .

zan (St, 2. 9. 2020 - 06:09)

to nevadí to vychytáš a naučíš se to a bude to super ale jen tak dál pokračuj

Zasněná (St, 2. 9. 2020 - 08:09)

Myslela jsem,že to bude v poho. Je fakt,že jsem potřebovala šíleně a tak jsem to schválně zkusila pustit do plenky a čůrala jsem proto dlouho a vydatně a tolik toho plenka asi nevezme. Jsou nějaký speciální značky,které to pojmou? To by přece mělo jít.

Reklama

Přidat komentář