Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

luki (So, 10. 10. 2020 - 02:10)

Ahoj kluk 16 let
Nekdo na pokec přez mail o plenkách?

Katka (Čt, 8. 10. 2020 - 16:10)

Plenky mě taky dost přitahují snad od puberty a možná že i dřív. Jen nevím jak jejich nošení dosáhnout. V 18 ti se asi těžko začnu jen tak z ničeho nic pomočovat. Poradí někdo?

xxx (Čt, 8. 10. 2020 - 21:10)

Tož je to o tom zdali to chceš vyzkoušet jestli se ti to bude líbit nebo ne.
A ono toho jde dosáhnout jen musíš chtít.
Jestli máš zájem si popovídat na tohle téma tak stačí napsat na [email protected].
Na této stránce je hodně chytráků kteří jen chtějí urážet a nic k tomu.

Martin (Čt, 8. 10. 2020 - 20:10)

Tak klidně napiš na [email protected] rád s tebou popovídám. Mimo jiné dříve sem dala návod například Anežka, jak toho dosáhnout, ale kdo ví, kdy se tu zase objeví.

Kuba (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

Ahoj vždyť na to nepotřebuješ žádnej papír normálně si objednáš plenky a můžeš je nosit dokud budeš chtít.

Brumla (Čt, 8. 10. 2020 - 18:10)

To je na delší diskuzi, a ideálně mimo tady ty nechápající lidi. Pokud máš zájem se o tom pobavit, tak se ozvi na mail ([email protected]).

Tereza (Pá, 9. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj ráda bych probrala to samé tak pokud by si chtěl tak taky napiš

Brumla (So, 10. 10. 2020 - 04:10)

Ahoj,
mail tam máš uveden, tak je to na tobě teď.

max (Út, 6. 10. 2020 - 20:10)

Ahoj jsem kluk co he blázen do plen je mi 15 a chtěl bych je začít nosit.

Byl bych moc rád za rady a i za seznameni. Může napsat kluk i holka jsem z Prahy

... (Út, 6. 10. 2020 - 16:10)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tady nebo jestli sem chodí nějaká holka ze Zlínského kraje která má ráda plenky nebo počůrané kalhotky ? Potažmo to chtěla vyzkoušet ?

xxx (St, 30. 9. 2020 - 11:09)

Zdravím, chtěl bych ti poradit existují takové stránky kde si můžeš plenky vybrat a pak nechat doručit třeba diskrétně na pobočku zásilkovny a tam si je vyzvednout. Například inkoplenky.cz nemusíš řešit žádnou ostudu nic jen si vyzvedneš balík a jsi v klidu.

Daniela (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Dávejte si pozor na svá přání, většinou to skončí pěknou potupou. Přiznávám, že se mi plenky líbily tak nějak od dětství, zřejmě i díky spolužačce, která se počuravala v noci až do 7mé třídy. I kdyz bych to nikdy nikomu nepřiznala, vlastně jsem ji ty plenky záviděla. Samozřejmě že nebylo co závidět, ale vykládejte to někomu, koho to přitahuje. Chvíli jsme byly nejlepší kámošky, ale jak už to tak bývá, pohádaly jsme se a já se někde prořekla, že se ještě nepřestala pomočovat a zbytek základky měla celkem krušný. Nejhorší bylo, že já jí potají záviděla i tu ostudu. I když jsem se jí několikrát omluvila, už se to nedalo zachránit. Jak už jsem ale psala, samotnou mě plenky lákaly, ale nejdřív jsem k tomu neměla příležitost a pak zase dlouho odvahu. Až v dospělosti jsem se odvážila po složitém přemlouvání sebe sama, jít si do zdravotnických potřeb koupit plenky a když jsem tam celá rudá na sebe vysypala, že ty plenky jsou pro mě, protože mám v noci problémy, i když asi bylo zbytečné to zdůrazňovat, protože z mého vystupování to bylo asi jasné, po tom, co mi prodavačka pomáhala s výběrem, nikdy by mě nenapadlo, kdo vyjde zezadu ze skladu. Ano moje bývala spolužačka, která se tvářila víc než potěšeně, že jsme si ty role vyměnily. Musím říct, že když jsem ji tam viděla stát, málem jsem ty plíny opravdu potřebovala. Asi nemusím dodávat, že pak už jsem jí tu ostudu nezáviděla.

Brumla (Ne, 4. 10. 2020 - 21:10)

Je to poměrně ožehavé, souhlasím. Nicméně, ta představa tam pořád je, a je těžké se ji bez jakékoliv podobně trapné zkušenosti zbavit. Otázkou zůstává, zda-li vytvoření takové situace pomůže k “vystřízlivění”. Je to risk, zvláštně v dnešní telefonní době. Je to stejné, jako když se vám přihodí nehoda. Myslel jsem si, že mě jedna odradí od všeho, ale bohužel se tak nestalo.

Zitule (Po, 5. 10. 2020 - 17:10)

Takže ty máš s něčím podobným taky zkušenosti? Je pravda že bych nechtěla být u nějaké nehody zvěčněna na mobil a pak třeba kolovat po netu. Představa je to sice přitažlivá, ale ve skutečnosti to bude asi peklo.

Zuzana (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Když se to nešíří příliš veřejně, dá se to přežít, jen si musíš uvědomit že už to nikdy tak úplně nezmizí. Měla jsem tak trošku podobné představy jako ty, ale jsem hrozná stydlivka. Jednou jsme byly s kolegyní pokecat a já se pořád vrtěla, tak se mi smála, že jsem jak děcko tak ať se nakonec nepočurám. Asi mě to vyhecovalo nebo vystresovalo, to už nevím ale zvládla jsem si pořádně čůrnout do kalhot a aniž jsem to tušila, kolegyňka tu mou mokrou nehodu vyfotila. A i když slíbila že si to nechá pro sebe, vím že to vidělo dost lidí. A vlastně mi to zase tak moc nevadí, když mě teď někteří mají v 25ti za počuránka. A je pravda že u holek, které mě nemusí jsem se hrozně styděla, ale právě u nich je to svým způsobem příjemné. Dokonce zvažuju, že to zopakuju ale nevím jestli to nebude už moc.

Brumla (St, 7. 10. 2020 - 17:10)

Ano, mám s tím zkušenosti.
V tomhle musím souhlasit se Zitule. Je to dost vysoká daň za dočasně uspokojující pocit. A bude to ještě horší v momentě kdy “vystřízlivíš”.
Myslím, že stydlivost s věkem i tak opadá. Zdá se mi, že tu svou hranici studu neustále s věkem posouvám. To, co bych si nedovolil před lety je najednou “brnkačka”. Další otázkou je, jaké by to bylo, kdyby tě vyfotila v plínce. Moč je určitě méně ostudná a spíš přijatelná.
Já se v tuto chvíli snažím svůj kříž nějak akceptovat, ale moc mi to nejde.

Zitule (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

S tou vysokou daní si mi něco připomněl. Zrovna nedávno jsem si vzpomněla na asi dva díly z výměny manželek, kdy v jednom byla holka skoro v pubertě, co se v noci počůrala do postele a ve druhém byl kluk, asi třetí nebo čtvrtá třída a ten se pokadil po cestě ze školy, protože nevydržel až domů a v obou dílech to ty nové ,,mamky" komentovaly a ukazovaly jaká je to ostuda. Tak jsem si říkala, jak muselo být těm děckám, když to viděli nejen spolužáci, ale třeba všichni ve městě a ještě je to natočené a kdykoliv to můžou zopakovat a třeba to někdy můžou vidět jejich partneři a pak děti a můžou se za ne stydět. Jako docela šílená představa, že o vás budou všichni něco takového vědět ne?

jana (So, 10. 10. 2020 - 19:10)

ahoj zitule,chtěla jsem se jenom zeptat,jestli si náhodou nevzpomeneš na ty výměny manželek,v jakém díle to bylo nebo aspon v jaké sérii,já jsem viděla skoro všechny díly ale o tom že by se holka v pubertě počůrala do postele,nebo kluk pokakal,to jsem fakt neviděla,akorát na jedno si vzpomínám,to bylo myslím v první sérii tak tam byl jeden kluk co se v noci pravidelně počůrával,bylo to z olomouce,tak prosím tě zkus si vzpomenout kdy to asi bylo nebo v jaké sérii to bylo,případně pošli odkaz.díky jana

Zitule (Ne, 11. 10. 2020 - 08:10)

Jani to už vážně nevím, nesledovala jsem to nijak pravidelně.

Návštěvník (So, 10. 10. 2020 - 20:10)

Ahoj Jani, máš pravdu,bylo to v první sérii,jak se tam ten kluk v noci pravidelně počuraval,bylo mu myslím 11-12 let,jmenoval se Radek,matka se jmenovala Erika balážová a byli z Olomouce.taky by mě to zajímalo v jakém dílu to bylo,jak psala titulek, že se nějaká holka v pubertě počůrala do postele,nebo jak se ten kluk 4 třída,pokakal,ani jedno z nich jsem neviděl,tak jestli někdo tady z diskutujících ví kdy to bylo dejte tady vědět

Reklama

Přidat komentář